Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, jak najłatwiej przekopiować zawartość karty sd używanej w Decku, na drugą?

 

Chcę podmienić kartę na większą ale z poziomu PC nie przeniosę danych bo partycja inna.

 

Widzę to tak, że włożę nową kartę i ją sformatuje w Decku by zrobić poprawną partycję, następnie podepnę do Decka adapter z nową kartą w port USB-C, po czym z poziomu desktop na Decku przekopiuję całą zawartość pomiędzy kartami. Dobry sposób? Zadziała to? A może jest jakiś lepszy?

 

Dodam, że na karcie sd mam gry ze Steam jak i pierdoły do emulacji. Po przeniesieniu będzie to normalnie Deck widział na nowej karcie?

 

 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Emtebe napisał:

Pany, jak najłatwiej przekopiować zawartość karty sd używanej w Decku, na drugą?

 

Chcę podmienić kartę na większą ale z poziomu PC nie przeniosę danych bo partycja inna.

 

Widzę to tak, że włożę nową kartę i ją sformatuje w Decku by zrobić poprawną partycję, następnie podepnę do Decka adapter z nową kartą w port USB-C, po czym z poziomu desktop na Decku przekopiuję całą zawartość pomiędzy kartami. Dobry sposób? Zadziała to? A może jest jakiś lepszy?

 

Dodam, że na karcie sd mam gry ze Steam jak i pierdoły do emulacji. Po przeniesieniu będzie to normalnie Deck widział na nowej karcie?

 

 

Ja jak przenosilem gigabajty danych na nowa karte SD to uzylem trybu Desktop i podlaczylem zewnetrzny dysk do stacji dokujacej, przerzucilem wszystko tam a potem na nowa karte SD po wlozeniu jej do Decka. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Emtebe napisał:

Pany, jak najłatwiej przekopiować zawartość karty sd używanej w Decku, na drugą?

 

Chcę podmienić kartę na większą ale z poziomu PC nie przeniosę danych bo partycja inna.

 

Widzę to tak, że włożę nową kartę i ją sformatuje w Decku by zrobić poprawną partycję, następnie podepnę do Decka adapter z nową kartą w port USB-C, po czym z poziomu desktop na Decku przekopiuję całą zawartość pomiędzy kartami. Dobry sposób? Zadziała to? A może jest jakiś lepszy?

 

Dodam, że na karcie sd mam gry ze Steam jak i pierdoły do emulacji. Po przeniesieniu będzie to normalnie Deck widział na nowej karcie?

 

 

 Z tym zagadnieniem się nie bawiłem, ale możesz spróbować przerzucić same pliki z karty za pomocą Winpinatora na PC, a potem przerzucić na nową sformatowaną kartę. Nie wiem tylko jak to dokładnie zadziała z plikami gier Steam, bo karty używam tylko do emulatorów i emulowanych gierek.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daffy napisał:

Emudeck to oficjalnej stronce ma oddzielną apke do przenoszenia romow, biosów i wszystkiego innego

 

Ale pewnie jak przeniosę sam wszystko z poziomu desktop, to też będzie ok? Struktura folderów przecież będzie taka sama.

Odnośnik do komentarza

Mass Effect 2 na Decku to miodzik. Granie na TV w tego typu gry z długimi aktywnościami jest już nie dla mnie, nie mam czasu. Ale handheldowo? Mega. Mam 10 min to poskanuję sobie planetki dla

zabicia czasu. Albo gdzieś polecę. Zrobie jakiegoś szybkiego sidequesta. Bardzo bardzo chciałem wrócić do Trylogii i dzięki Deckowi mogę. Ogólnie idealny sprzęt do ogrywania właśnie takich długaśnych gier. No ale to wiem już od czasów Switcha :)

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, shepard3 napisał:

Ogrywa ktoś może Eldena na Decku i jest dalej niz początek gry? Na forach różne opinie co do wydajności. Bliżej 30 czy 40 fps? Są spadki poniżej 30? Podobno jest dziwny input lag. 

 

Ostatnio odpaliłem na swoim savie z samego końca gry i nie zauważyłem żadnych spadków poniżej 30 FPS. Bardzo solidnie.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, shepard3 napisał:

Ogrywa ktoś może Eldena na Decku i jest dalej niz początek gry? Na forach różne opinie co do wydajności. Bliżej 30 czy 40 fps? Są spadki poniżej 30? Podobno jest dziwny input lag. 

Jest raczej stabilne 30fps, jak ustawisz 40 to będą częste spadki. Chociaż dla mnie Elden jest jakiś niegrywalny na decku. Strasznie brzydko wygląda i sama rozgrywka jest jakaś dziwna, albo to ja nie jestem przyzwyczajony do grania w soulsy w 30 fps. Polecam Ci Dark Souls Remastered, tam masz stabilne 60 fps na bodajże 7/8 watach, a gra śmiga elegancko.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kris77 napisał:

Od czasu jak zainstalowałem EmuDeck, to w MotorStorm już z 15 godzin nabiłem. Niesamowita sprawa, jak dla mnie Steam Deck jest największym objawieniem mobilnego grania od czasu pierwszego GameBoy'a. 

Jest gdzieś lista co steam deck z PS3 dobrze ogarnia?

 

Ja wczoraj odpaliłem dragon's dogma to cały czas mam bite 58-60fps co mnie pozytywnie zaskoczylo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...