Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mnie złapało to, o czym piszesz - pusty pasek w trzecim rozdziale :frog:
Spróbuję zrobić reload i jeszcze raz do tego podejść.

EDIT: Nie da się, znów to samo.
Teraz pytanie, czy na każdym ze strojów mamy ten "efekt", czy tylko na tym podstawowym :philosoraptor:
Jak dla testu zrobiłem respeca za 5000 kredytów to wskaźnik HP na plecach znów się pojawił.
Pierwszy poważny błąd póki co.

Odnośnik do komentarza

Jak Dead Space ma oldskulowy gameplay skoro w Callisto z 2022 gra się z grubsza tak samo? (O ile nie gorzej?:gigachad: ) Właściwie to gra, która się nie zestarzała w ogóle w swojej formie, a ma już 15 lat. Po prostu wzięli Residenta 4 na ruszt, doprawiając go. Remake tego ostatniego swoją drogą też dowiezie. Już nie mogę doczekać.

 

Odnośnik do komentarza

Remake Dead Space jest jak najbardziej niepotrzebny i wystarczyłby porządny remaster - to nie ulega wątpliwości - gameplayowo to nowoczesna gra, która tym gameplayem do dzisiaj się broni.
Aaaale! Skoro już takowy powstał to muszę przyznać, że zaskoczyło mnie to, jak jest zajebisty i że mimo wierności oryginałowi jest jednocześnie tak świeży, że nawet znając oryginał na pamięć czuję się czasem jak nowy gracz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z każdym upgrade kombinezon wizualnie staje się bardziej pancerny, ja nie trafiłem na tego buga i mam teraz na 3lvl. Za to czasami kontynuując grę z menu głównego kamera się tam zawiesza zamiast przejść płynnie zza plecy i muszę ponownie wychodzić do menu i wtedy już jest ok. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, messer88 napisał:

Z każdym upgrade kombinezon wizualnie staje się bardziej pancerny, ja nie trafiłem na tego buga i mam teraz na 3lvl. Za to czasami kontynuując grę z menu głównego kamera się tam zawiesza zamiast przejść płynnie zza plecy i muszę ponownie wychodzić do menu i wtedy już jest ok. 

Ja mam lvl 2 i na 100% jest upgrade wizualny. Możliwe, więc, że @Wrednynatrafił na  buga. 

Inna sprawa, że można to przeoczyć :).

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, tjery napisał:

 

Pewnie będzie post pod potem ale huj. Trochę pijany jestem to napiszę, a co. 

Pipolino ma coś zjebane, napisał jeden post, zaraz historie, że dobrze, że wziąłem na PS5, na PC slaba optymalizacja itd. Huj, że to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością I

że na mocnym kompie jest 4xlepiej niż na konsoli, ważne, że jest punkt zaczepienia dla konsolowej pseudo beki. Myślałem, że tak ułomni konsolowcy to tylko na PPE siedzą, ale widzę, że nawet tutaj żal grania w pośredniej jakości na konsolach przerasta zdrowy rozsądek.

Nie tłumacz się PECECIARZU.

Edytowane przez GSPdibbler
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, messer88 napisał:

Z każdym upgrade kombinezon wizualnie staje się bardziej pancerny, ja nie trafiłem na tego buga i mam teraz na 3lvl. Za to czasami kontynuując grę z menu głównego kamera się tam zawiesza zamiast przejść płynnie zza plecy i muszę ponownie wychodzić do menu i wtedy już jest ok. 

Ja raz miałem akcję ze w korytarzu po load game mialem 3 potwory i cos jak burza piaskowa, żółta mgła w calym pomieszczeniu. Umarłem idę w to miejsce a tam czysto i nie ma wrogów.

 

Odnośnik do komentarza

Ale ta gierka gniecie :banderas: Bawię się chyba jeszcze lepiej jak z oryginałem w 2008. Późno odpaliłem i w sumie skończyłem tylko 3 rozdział. Ale długaśny jest. Jutro ciemnia w pokoju i cały dzień trzeba :gigabeta:
Napsuł mi krwi trochę ten 3 rozdział, i kilka fragmentów musiałem powtórzyć i w ogóle musiałem cofnąć sejwa, gdyż
 

Spoiler

brakło mi amunicji na cutscenke z tą macką :reggie:, miałem w prawdzie wyrzutnie dysków, ale idę po trofke z plasma cutterem. Musiałem cofnąć się do sklepu, sprzed kilkunastu minut :D 


Żadnych z tych bugów nie uświadczyłem o których wspomnieliście, jedynie zapis gry nie zapamiętał zmienionego stroju i miałem z powrotem standardowy, ale zmieniłem. Zajebista muzyczka leci w tym momencie, albo też podczas podnoszenia nowej broni. No i te motywy smyczkowe.
W ogóle dźwięki tej maszynerii całej i otoczenia, robią robote :obama:

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Muzyka w tle to czasami Trzaska z Domu Złego, rzadki rodzaj muzyki w grze.

6 rozdział, jestem zły trochę że tak genialna gra została graficznie tak niedopracowana. Wygląda ns ps5 jak nowa gra na PC puszczona na 10 letniej karcie graficznej. Wszystko próbuje, niewiele idealnie.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...