Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Figaro napisał:

 

@Rooofie no co takiego napisałem, gdzie jest tutaj nieprawdziwa informacja? minusy roziego ignoruję bo to jedynie komplement.

 

Nie pisałem nic o nieprawdziwej informacji. Samo interesowanie się lewackim spierdoleniem i wyjaśnianie jakichś chorych zasad poprawności językowej jest dla mnie śmieszne dlatego masz klauna :thumbsup:

Dla mnie również słowo nigger jest mega rasistowskie w stosunku do białych bo zabrania się nam używania go z niewyjaśnionych nikomu powodów. 

Natomiast o jakimś hard r żaden normalny człowiek nigdy nie słyszał poza lewackimi pożytecznymi idiotami zza oceanu.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.03.2024 o 18:18, Pupcio napisał:

Mega znawca Obstawiam 81% Zapisuj Szerman 

 

W dniu 26.03.2024 o 18:31, Szermac napisał:

No, no Pucio coraz wyżej xd to nie ma co zapisywać, ja 83 

@Szermac Pan koreańczyk tak nas szanuje że wybrał ocene po środku żebyśmy się nie kłócili <3

 

Natomiast Donatello pokazał że gość totalnie nie zna rynku gier wideo :/

W dniu 26.03.2024 o 17:23, Donatello1991 napisał:

Przecież ta gra to bankowe 85+. Kto tego nie widzi teraz ten się za bardzo na grach nie zna.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Trzecia gra od premiery PS5, która sprawia, że jestem o włos od kupienia konsoli (wreszcie). Trzecia po Demon' Souls i Returnalu. No ale jednak nie, wytrzymam jakoś (ledwo) i zaczekam na PS5 Pro. Niemniej jaram się gierką okrutnie i jednoczę z Wami w radości z ogrywania tego killera.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Amer napisał:

Trzecia gra od premiery PS5, która sprawia, że jestem o włos od kupienia konsoli (wreszcie). Trzecia po Demon' Souls i Returnalu. No ale jednak nie, wytrzymam jakoś (ledwo) i zaczekam na PS5 Pro. Niemniej jaram się gierką okrutnie i jednoczę z Wami w radości z ogrywania tego killera.

image.jpeg.d38b94a3497df037a8c9b48d9c5288b2.jpeg

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Szermac napisał:

No latają po twiterze screeny z róznymi kostiumami już, nadziałem się już na taki co bym się nie spodziewał w sumie xD

Niektóre stroje są naprawdę niezłe, tam jest cała paleta rozmaitości, od typowo kosmicznych po mocno kuriozalne i wyzywające :D  Ponad 30 fatałaszków

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Rooofie napisał:

Natomiast o jakimś hard r żaden normalny człowiek nigdy nie słyszał poza lewackimi pożytecznymi idiotami zza oceanu.

 

Ja słyszałem, a lewakiem zza oceanu (i ogólnie lewakiem) raczej ciężko mnie nazwać.

Jak tylko zobaczyłem ten obrazek i przeczytałem, że jakaś zadyma o to jest to momentalnie skojarzyłem fakty.

Nie, że to słuszne, czy coś - po prostu wiem, jak funkcjonują te ich zjebane umysły :reggie:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

 

@Szermac Pan koreańczyk tak nas szanuje że wybrał ocene po środku żebyśmy się nie kłócili <3

 

Natomiast Donatello pokazał że gość totalnie nie zna rynku gier wideo :/

 

82 MC/ 84 OP, więc ważona 83, @Szermac jako owner tematu oczywiście miał rację xD.

14 godzin temu, Whisker napisał:

 

 

IMG_6848.jpeg

Elegancko :)

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

82 MC/ 84 OP, więc ważona 83, @Szermac jako owner tematu oczywiście miał rację xD.

 

Zero zaskoczenia :gigabeta: xD

Czyżby 12 godzin jeszcze do święta ?:Coolface:

Kurde trochę narasta zwatpienie czy zacząć po angielsku czy koreańsku.

Ale raczej to czytanie napisów podczas akcji/robienia czegoś to deal breaker na pierwsze przejście.

Odnośnik do komentarza

Stellar Blade jest trochę jak Tomb Raider. W obu przypadkach twórcy postawili na piękne niewiasty. Lara przybyła jako pierwsza, aby eksponować żeńską urodę w grach, EVE pojawiła się w krytycznym momencie, gdy autorzy gier boją się promować kobiecość w najlepszym wydaniu - jako manifestację męskiej wyobraźni. Nikt się nie kryje, że tak właśnie jest. 

 

Co mnie interesuje bardziej, jak to wpłynie na dialog pomiędzy samymi twórcami. Tomb Raider wygrywa przez fakt, że jest dobrą grą, czy ma dobrą bohaterkę? Ze Stellar Blade jest podobnie. Gameplay wyborny i wyborna protagonistka. Fajna analogia się zrobiła. 

 

Oho, widzę, że Pupcio ma ubaw. Też się pośmieję. 

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...