Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Ponawiam pytanie. Wiadomo jak będzie podzielony czas grania Alanem i tą murzynką z trailera? Mam nadzieję, że będzie to Alan Wake a nie Alan Woke.

Ja się ta murzynka nazywa, aktorka? 

 

Można jej napisać na Twittera, może odpowie xD.

 

A tak na serio nie wiem nic, ale zdziwiłbym się, jakby nie było 50 na 50, zmiana co chapterek. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Zupełnie nie mam problemu z graniem na zmianę, nawet jakby z Alana zrobili tylko narratora to bym pewnie nie zauważył, bo spójrzmy prawdzie w oczy - protagonista z niego w jedynce był żaden. Ot jakiś pisarzyna, opowiadający w tle, ale ani to charakterystyczne z wyglądu, ani jakieś charyzmatyczne. Teraz ma ciut lepszy image to może i chciałbym go więcej na ekranie, ale jak większość będziemy grać Panią agentką to też płakać nie będę - ważne, żeby fabularnie było dobrze napisane i postacie były dobrze zagrane.

  • This 4
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Wredny said:

Zupełnie nie mam problemu z graniem na zmianę, nawet jakby z Alana zrobili tylko narratora to bym pewnie nie zauważył, bo spójrzmy prawdzie w oczy - protagonista z niego w jedynce był żaden. Ot jakiś pisarzyna, opowiadający w tle, ale ani to charakterystyczne z wyglądu, ani jakieś charyzmatyczne. Teraz ma ciut lepszy image to może i chciałbym go więcej na ekranie, ale jak większość będziemy grać Panią agentką to też płakać nie będę - ważne, żeby fabularnie było dobrze napisane i postacie były dobrze zagrane.

No okej ale to Alan Wake, nie Alana. Jeśli opowieść będzie przeplatana to spoko.

Odnośnik do komentarza

Poczytajcie lepiej o tej grze trochę, bo czasem mam wrażenie, że tylko trailer widzieliście i to jeszcze niezbyt dokładnie. Macie podział na wydarzenia z Alanem w Dark Place i Sagą Anderson w Bright Falls. Dwie perspektywy.

 

A czy to będzie 50 na 50, czy więcej Alana albo Sagi nikt nie wie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bigby napisał:

Poczytajcie lepiej o tej grze trochę, bo czasem mam wrażenie, że tylko trailer widzieliście i to jeszcze niezbyt dokładnie. Macie podział na wydarzenia z Alanem w Dark Place i Sagą Anderson w Bright Falls. Dwie perspektywy.

 

A czy to będzie 50 na 50, czy więcej Alana albo Sagi nikt nie wie.

Ta Saga (Melanie Liburd) całkiem spoko. Kojarzę ją z serialu "Tacy Jesteśmy", niezła jest xD. Imo myślę, że dobrze się sprawdzi jako protagonistka w Alanie. 

Odnośnik do komentarza

A ja myślę że Remedy zrobi to dobrze, też jestem wyczulony na poprawności ale tu wogole nie mam takiego uczucia 

Spoiler

Pani Detektyw i jej partner pewnie będą szukać Alana, być może sam ich będzie naprowadzał. Potem spotkanie i gramy Alanem. I gitarka będzie 

Najważniejsze że całość wygląda mega ciekawie. Klimat nawet trochę odmienny niż w jedynce przez co jeszcze bardziej intryguje.

Ja czekam z bysiorem w łapie

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się, co mają w głowie ci, którzy wszędzie rozpoczynają tę dyskusję o poprawności. Wszędzie to samo i liczenie na tę sama rozmowę i te same wnioski plus i tak zdania nie zmieni, więc liczy tylko na mięso.

 

Normalnym ludziom koło Morawieckiego to lata, więc takie posty powinny być kasowane, bo są debilnym spamem. Idźcie ze swoimi poglądami do tematu o zabetonowanych poglądach czy coś. 

  • Plusik 2
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Też mnie drażni poprawność i wpychanie wszędzie czarnoskórych nieważne, czy pasują do odgrywania kultowych postaci, ale w drugą stronę przyczepianie się na siłę też jest idiotyczne. Ta Saga nie jest jakąś ustanowioną postacią w grach Remedy. Raptem pojawiła się w jednym easter eggu w Quantum Break i ludzie już robią szopkę ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...