Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znoszę przerywania sobie gry na dłuższy czas i wracania, zawsze czuję że nie pamiętam i nie mam ciągłości i chciałbym zacząć od początku, więc nawet jak będzie demko z przeniesieniem, to trudno, co najwyżej dzień przed premierą cyknę. 

 

Ten "leaker" właściwie nie mówi że będzie to początek gry ("wiem trochę o zawartości dema, ale tego nie wiem"), przeniesienie może teoretycznie dotyczyć typowego bonusa za zagranie (których będzie kilka, bo i za Remake i Intermission będą materie). Ponadto prawdopodobne jest, że FF VII Rebirth zacznie się nie od pól, wiosek i farmy Chocobo, ale nieliniowo, od zaskakującego innego momentu, by wprowadzić napięcie, taki moment też nie miałby technicznie wpływu na progres i tak. No ale tak czy siak 4 tygodnie przed zanurzeniem się w całość to na pewno nie będę grał.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ogqozo napisał:

Nie znoszę przerywania sobie gry na dłuższy czas i wracania, zawsze czuję że nie pamiętam i nie mam ciągłości i chciałbym zacząć od początku, więc nawet jak będzie demko z przeniesieniem, to trudno, co najwyżej dzień przed premierą cyknę. 

 

Ten "leaker" właściwie nie mówi że będzie to początek gry ("wiem trochę o zawartości dema, ale tego nie wiem"), przeniesienie może teoretycznie dotyczyć typowego bonusa za zagranie (których będzie kilka, bo i za Remake i Intermission będą materie). Ponadto prawdopodobne jest, że FF VII Rebirth zacznie się nie od pól, wiosek i farmy Chocobo, ale nieliniowo, od zaskakującego innego momentu, by wprowadzić napięcie, taki moment też nie miałby technicznie wpływu na progres i tak. No ale tak czy siak 4 tygodnie przed zanurzeniem się w całość to na pewno nie będę grał.

Jak również dwie opcje widzę: 

 

a) Jak to będzie "środek" + item to raczej odpuszczę, bo to bez sensu i burzy odczucia. 

 

b) Jak to będzie jak w XVI wstęp do grania to na pewno sprawdzę. 

Odnośnik do komentarza

W sensie zakładam, że Rebirth całościowo zacznie się od retrospekcji, to wydaje się idealną metodą i gdzie je umieścić, i jak otworzyć ten rozdział przy tej samej głównej opowieści w mocny sposób - i przy okazji to pasuje tak samo dobrze na demo, bo daje nam postaci z już dopakowanymi skillami, dostępnymi synergiami itd., no i nie ma otwartego świata który trzeba na siłę ograniczać tylko liniowa sekwencja na dwie godzinki, z zarówno tutorialem jak i masą efektownych scenek. To byłby wtedy początek pełnej wersji, ale nie byłoby nic do zapisania na resztę gry w praktyce. ALE to taki domysł.

Odnośnik do komentarza

Kody recenzji zostały już wysłane w ostatnich dniach, recenzje i analizy zapewne będą mogły być publikowane od 22 lutego. 

 

Po internecie zaczęła latać m.in. lista trofeów. Można powiedzieć, że "spoileruje" ona różne rzeczy w grze, można się z nazw trofeów domyślić, jakie konkretnie wydarzenia znajdą się w grze po kolei, a także wywnioskować sporo pobocznych aktywności i mechanizmów w grze.

Niektóre miejsca, postaci i sposoby spędzania czasu będą kontrowersyjne na forumie, to chyba nie spoiler hehe. Będą też jednak mocne powroty do momentów, których chyba nie da się podważyć.

Ale ten post wyżej to był zawsze mój domysł od dawna, nic z "przecieków" hehe.

Odnośnik do komentarza

Bez wątpienia wiadomo o grze dziś już znacznie więcej, a leaki będą spływać coraz bardziej z każdym dniem. Gra zapowiada się i epicko i będzie niemało śmiesznostek, nie tylko minigierek. Już mam ciary na początkowe i końcowe godziny, szczerze mówiąc. Kurde no nie mogę się doczekać. Zawsze marzyłem, żeby zrobili coś ze stylem Fajnali i otwartością, rozmiarem Xenoblade. Gra, która dla kogoś takiego jak ja będzie tym, czym dla zachodniaków są Rockstary czy Wiedźmin 3. (W sumie Xenoblade już nim jest, ale to zawsze było bardziej nastawione na fun niż na wielką filmowość dla mnie). To może być blisko takiego połączenia. Same główne wydarzenia w kolejnych całkiem licznych lokacjach/biomach będą podobnej długości, co cały Remake. Nie ma szans, że w 4 lata zrobili tak wyglądającą grę z pobocznym kontentem na tym samym poziomie, więc szersza całość może być bardzo nierówna. Jednak system walki i budowy ekipy w Remake jest tak doskonały, że ja tam z radością będę i zbierał czosnek, byle tylko mieć go więcej. No i gra wygląda i brzmi przepięknie.

 

I tak, to chyba nie spoiler dla nikogo - wygląda na to, że będzie Hard do odblokowania.

 

Też chyba bezpieczna ciekawostka, nasze główne postaci zaczynają grę na poziomie 21, a maks to 70. W sumie nic to nie zmienia, ale jak sądzę jest to nawiązanie do poziomu, jaki byśmy mieli, wychodząc z Midgaru w oryginale.

Odnośnik do komentarza

Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego i godnego podziwu. Uważam, że to powinien być standard. Jak za starych czasów.

Demko do ogrania, to najlepsza promocja gierki.

Ostatnie remaki residentow robiły to dobrze. Wszystkie demka ogrywałem i gry kupowałem. A nie jakieś dema dla specjalnych subskrybentów :bella:

 

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dahaka napisał:

Podziwiam tych, którzy w demo zagrają. Mnie by chyba roz(pipi)ało jakbym miał zacząć, a potem przerwa trzy tygodnie, żeby móc kontynuować :obama:

 

co nie. jakby wypuścili na 3 dni przed premierą to pewnie bym się skusił. przy poprzedniej grze zagrałem, demo było fajne, reprezentatywne i dokręciło śrubę hajpu. rzecz była zupełnie nowa ale tu nie widzę potrzeby bo gra działa na fundamentach "jedynki" i jest po prostu bardzo podobna.

nie oglądam już żadnych launch trailerów i gameplayejów, zwyczajnie wierzę, że gra będzie zayebista. po 16tce, która była dla mnie niesatysfakcjonująca pora na fajnala z głównego nurtu ze wszystkimi cechami gatunku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nic dziwnego że ta gra potrzebuje dwóch płyt, jaki to będzie moloch. Ehh, nostalgia mocna, te miejscówki, ta muzyka (defilada żołnierzy Shinra), starzy znajomi, a zwłaszcza Vincent i Cid. Cloud który siedzi na plecach Cait Sitha i wyma(pipi)e mieczem :gachigasm:

No i wraca Johnny, dude xDDD

 

PS. Te zagrania tagowe podczas walki :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...