Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

ja dzisiaj/jutro koncze 13 sentinels (btw, niesamowita gra) to sie wezme za to demko. mialem watpliwosci, ale skoro to jest troche dodatkowy kontent to sprobuje.

 

ogladalem fragmenty na jutubie i co tu gadac wyglada to niesamowicie. te narzekania na 30 fpsow to szkoda gadac. to nie pierwszy dark souls co sie w blightown biegac nie dalo.

Odnośnik do komentarza




Teraz jest 2024 i jak widać, gra wychodzi i praktycznie nie ma komentarzy o niczym w grze poza tym ile pikseli wyciąga. Aż by się chciało filtr jakiś na to, żeby ktoś jak chce mógł tylko czytać posty o wszystkim innym, spora zmiana.


Nigdy mnie nie interesowała grafika i technikalia ale doszliśmy do takiego poziomu sperdolenia że gierki schodzą poniżej fhd ... czyli PS3 xD.
I odpalasz taką grę i nie widzisz twarzy postaci na 2 planiei masz takie WTF co jest (pipi)a.
Czuję się jak przed korekcją laserowa wzroku.
Współczuję jak ktoś to odpala na oledzie 77"
Pewnie ucieka na 2 koniec pokoju.
Mnie te 2 demo mocno ostudziło, nie nawidze tego dennego biegania po pustych szarych terenach i zabierania źdźbła trawy żeby wykraftowac potionka.


jestem pixelem


Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Schranz1985 napisał:

Nigdy mnie nie interesowała grafika i technikalia ale doszliśmy do takiego poziomu sperdolenia że gierki schodzą poniżej fhd ... czyli PS3

Widzę różowe okulary ci się włączyły, PS3 to poniżej HD, czyli np 480p. Teraz mamy porządne upscalery i czasem jak się producent przyłoży efekt jest super, pomimo niskiej rozdziałki.

 

Ja też nie jestem wielkim fanem gonienia za grafiką, 60 fps i wysoka rozdzielczość są dla mnie ważniejsze niż raytracing i jakieśtam lepsze efekty.

Odnośnik do komentarza

Ograłem demko i jestem zadowolony. Będzie co robić biegając po tych mapach, szczególnie cieszy poziom trudności. Te walki opcjonalne na mapie potrafiły spocić, a Phoenix mnie poskładał oczywiście za pierwszym podejściem, to samo Boss, bo nie miałem żadnego Thundera w party.

 

Performance to niestety jakiś śmieszny żart. Kosztem 60 klatek schodzimy do 720p? Bez jaj.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Cedric napisał:

Square to w ogóle ma w tej generacji z dowiezieniem graficznego kosiora - Forspoken zaliczył spory downgrade, FF 16 miało mocne momenty ale całościowo było niekonsekwentne. 

No tyle, że Forspoken wyszło też od razu na PC i tam jest jednym z benchmarków graficznych + działa zajebiście (wspiera najnowsze ficzery jak FSR3, czy Direct Storage oraz Ultrawide itp.) , chociaż gra i tak nikogo nie zainteresowała, więc taka sprawa, że jak ich sprzęt nie ogranicza to potrafią.

 

Z drugiej strony, nie ma co tak ich oczerniać pod kątem wykorzystania mocy konsoli tak do zera, bo jednak zapewniają tryby perf, chociaż nie są idealne pod względem jakości obrazu, podczas gdy inny devsi niekoniecznie. 

 

Ja będę grał w perf, bo nie jest taki zły, jak tutaj go niektórzy maluja, a trochę się w dema na 65' nagrałem. 

 

Ale widać, przy większych próbkach, podobnie jak u Nas po demach zdania są podzielone:

 

image.thumb.png.4ba3430815838767c105fe81e4d0ab6b.png

 

 

46 minut temu, WisnieR napisał:

Ograłem demko i jestem zadowolony. Będzie co robić biegając po tych mapach, szczególnie cieszy poziom trudności. Te walki opcjonalne na mapie potrafiły spocić, a Phoenix mnie poskładał oczywiście za pierwszym podejściem, to samo Boss, bo nie miałem żadnego Thundera w party.

 

Performance to niestety jakiś śmieszny żart. Kosztem 60 klatek schodzimy do 720p? Bez jaj.

 

Ten finalny boss dema był bardzo spoko, raz padłem, wiadomo, demko wrzuciło na głęboką wodę, bo 21 lvl i dużo skilli do ogarnięcia w niewiedzy itp. ale nie jest to Final XVI na normalu i fajny button mashing :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, smoo napisał:

Wywalone cohones na graficzna dramę oraz wywalone cohones na recki. Polecam taki styl życia.

 

Jakbym miał wywalone na recki to już bym się wjebał i pływał statkiem w najnowszym dziele ubisoftu bo miałem ochotę na pirackie klimaty, a tak - zerknąłem na recki i 3 stówki zaoszczędzone. Polecam taki styl życia. 

Odnośnik do komentarza

Ubisoft na ogół produkuje gierki wątpliwej jakości i wysokiego ryzyka, wiec tam w ciemno kupować to nie bardzo.

Natomiast ten Fajnal to dla przeciętnego grajka może być dobra lub średnia gierka, ale dla psychofanów tego tytułu takich jak ja to będzie GOTG bez względu co tam jakiś casual w recenzji napisze.

Odnośnik do komentarza

Działa to we dwie strony. Sugerujesz się zdaniem innego/innych i tym samym omija cię coś, przy czym potencjalnie mógłbyś fajnie spędzić czas, nawet pomimo błędów, bugów i mankamentów. Oczywiście nie zawsze i nie mówię tu konkretnie o tym ubisofcie, ale fajnie jednak mieć własny gust i zdanie.

 

Ale na recki Rebirth mam totalnie wywalone. Bo co one zmienią? I tak chcę zagrać, jaka by rozmazana breja nie była. Natomiast to, co widziałem w demku jak najbardziej mnie zachęciło. Pre-order już dawno złożony.

 

Jeśli chodzi o grafikę, to mogę być rozczarowany, ale z dwojga złego wolę stabilne 60 z pogarszaniem obrazu, niż niestabilny performance z XVI.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wyciekła peirwsza recka:

"Final Fantasy 7 Rebirth is incredible. I struggled to complete my review because I had so much fun working through each region in a nearly 100-hour playthrough. I dread waiting another four years for the finale but put my faith in Square Enix's hands. If Final Fantasy 7 Rebirth indicates what to expect going forward then I believe in the vision. The ending will be divisive for many people, but it means as much to the developers as it does to fans, and because of that idea, I walk away content with where we left off."

Ocena: essential

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Rozumiem że niektórzy kładą lache i da się grać mimo rozmazania itd.

Nie wszyscy zwracają aż taka uwagę. I mi się zdarza przymknąć oko.

Ale tutaj jestem bardziej wkurzony że w 21 wieku każdy dev wie jak gra powinna wyglądać. Twórcy nie szli na kompromis z rozdziałką dla odbiorców tylko dla swoich portfeli. Czas pracy dodatkowe testy pewnie i inne duperele i wyglądałoby lepiej . Mleko rozmazane nie tłumaczy mi kompletnie nowych standardów cenowych i pitolenia twórców że tworzenie gierek jest droższe.

Skoro standard cenowy się zwiększył to nasze wymagania mogą być wyższe , a twórcy powoli idą w drugą stronę ... 

Wygląda na wczesne ps3 i twórcy dobrze o tym wiedzą 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Masamune napisał:

Ta gra będzie świetna. Rozmach i detale są na bardzo wysokim poziomie, trochę szkoda tego trybu wydajności, ale na pocieszenie można powiedzieć, że te 576p jest na prawdę mistrzowsko wygładzone, nie widać jednego zęba!

Szczególnie dobrze wygląda, jak zdejmiesz okulary :sonkassie:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...