Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

Imo historia skończy się w tej części w Nibelheim lub okolicy. Tam jest największy potencjał na ekspozycję fabularną i zamkną praktycznie cały drugi kontynent. Vincent pojawi się jako NPC podobnie jak to było z Redem.

 

Tak jak Suavek pisał, muszą zostawić kogoś do party na part3 (Cid i VIncent), w Rebirth dołączy Reeve i Yuffie oraz Red zostanie playable characterem.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że już odpuścili szaleństwo z 2023. Zawsze miałem zamiar drugi raz pyknąć remake - bo i wyszedł wspomniany dodatek - ale w tym roku Zeldów Baldurów FF XVI Street Fighterów będzie ciężko to zmieścić. Dla Square-Enix też nie czaiłem, czemu rzucają swoje dwa największe projekty dekady tak blisko siebie, w jednym roku fiskalnym. Może Sony tak chce.

 

Niestety, mam też problem z ponownym przejściem. To ile ta gra pozwala robić tylko na Hardzie. Hard jest też znacząco inny. Normalnie, drugie przejście ma z tego powodu pewien inny wymiar, i Hard jest naturalną motywacją do grania drugi raz. A konto musiałem zmienić by raz zmienić region, no i ogólnie nowa konsola, no w każdym razie nie było szans zachować save'a z oryginału. Więc właściwie to chętnie bym pyknął grę jeszcze dwa razy przed "sequelem" mdr.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ogqozo napisał:

Dobrze, że już odpuścili szaleństwo z 2023. Zawsze miałem zamiar drugi raz pyknąć remake - bo i wyszedł wspomniany dodatek - ale w tym roku Zeldów Baldurów FF XVI Street Fighterów będzie ciężko to zmieścić. Dla Square-Enix też nie czaiłem, czemu rzucają swoje dwa największe projekty dekady tak blisko siebie, w jednym roku fiskalnym. Może Sony tak chce.

 

Niestety, mam też problem z ponownym przejściem. To ile ta gra pozwala robić tylko na Hardzie. Hard jest też znacząco inny. Normalnie, drugie przejście ma z tego powodu pewien inny wymiar, i Hard jest naturalną motywacją do grania drugi raz. A konto musiałem zmienić by raz zmienić region, no i ogólnie nowa konsola, no w każdym razie nie było szans zachować save'a z oryginału. Więc właściwie to chętnie bym pyknął grę jeszcze dwa razy przed "sequelem" mdr.

Tak to trochę dziwne, że te gry mają marketing i premiery tak blisko siebie. Co nie zmienia faktu, że hype na oba te FF jest ogromne. Wiadomo też, że to środkowa część trylogii, więc pewnie sprzedaż nie będzie aż tak dobra jak XVI. Do tego to czasowy przynajmniej ex na PS5 once again. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

No i to jest Final Fantasy, śmieszne minigierki, skakanie jak z anime, miecze większe od bishonenów, laseczki, łapanie się za krocze. Humor. Życie.

 


Niestety, zbyt zajebiście to wygląda, żeby lokacje nie były tak naprawdę korytarzowe i kultowo ROZCIĄGNIĘTE, nie ma żadnych szans na otwartą wielką grę RPG z masą postaci tak zrobioną przez Square, ale w sumie to przez nikogo by nie było mdr. Ludzie będą jęczeć znowu hehe.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ogqozo napisał:

No i to jest Final Fantasy, śmieszne minigierki, skakanie jak z anime, miecze większe od bishonenów, laseczki, łapanie się za krocze. Humor. Życie.

 


Niestety, zbyt zajebiście to wygląda, żeby lokacje nie były tak naprawdę korytarzowe i kultowo ROZCIĄGNIĘTE, nie ma żadnych szans na otwartą wielką grę RPG z masą postaci tak zrobioną przez Square, ale w sumie to przez nikogo by nie było mdr. Ludzie będą jęczeć znowu hehe.

Ja liczę, że będzie półotwarty świat jednak. 

Odnośnik do komentarza

Pewnie będą liniowe lokacje połączone otwartymi hubami do questowania.

Ten chocobo wspinający się po skalistej ścianie :banderas:

Fabularnie póki co wszystko wskazuje na to, że docisną do końca pierwszej płyty bo prawie wszystkie miejscówki z niej pokazali.

Połowa drugiej płyty to jest wracanie do starych lokacji, więc sporo roboty będzie już odwalone, także w 3 częściach na spokojnie się zmieszczą. Zresztą chyba już potwierdzili, że będą trzy.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, WisnieR napisał:

Coś czuję że nie zamkną tego w 3 częściach. No chyba, że rebirth sięga dużo dalej niż to co pokazali na trailerach. Nie wiem może do forgotten city i kultowej sceny?

Myślę, że sięga aż do kultowej sceny aby wstrząsnąć ludźmi, którzy nie grali w oryginał. Chyba, że zostawili to sobie na start 3 chaptera ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...