Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Soban napisał:

Ale fabuła to już odlatuje mocno od oryginału w dziwne rejony. Tifa teraz bedzie jakims podroznikiem z multiversum? O co cho z tym poczatkiem jak shinra zbiera nasza zaloge na noszach?

No trzeba bedzie sobie sprawic plejaka pod choinke

 

To jest scena z koncówki peirwszej płyty, i obstawiam że tutaj

 

Spoiler

universe w którym zack przeżył, reszta party zginęła w skutek tego "tornado" plot ghostów - typ w tv o tym mówi.

 

Odnośnik do komentarza

Cosmo Canyon jest przecież dalej, więc nie ma co dramatyzować. Albo inaczej - ci którym nie podobała się 'jedynka' mogą dramatyzować, bo 'dwojka' też wam nie podejdzie, bo wyraźnie widać, że to nie jest wierny remake przecież. Były zmiany i beda nadal, ja to już akcpetuje i jestem ciekawy co tam bedzie wymyślone. Hajp jest mocny, zwłaszcza że mi w tą grę po prostu gra się wyśmienicie, system walki siadł idealnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, agst napisał:

Cosmo Canyon jest przecież dalej, więc nie ma co dramatyzować. Albo inaczej - ci którym nie podobała się 'jedynka' mogą dramatyzować, bo 'dwojka' też wam nie podejdzie, bo wyraźnie widać, że to nie jest wierny remake przecież. Były zmiany i beda nadal, ja to już akcpetuje i jestem ciekawy co tam bedzie wymyślone. Hajp jest mocny, zwłaszcza że mi w tą grę po prostu gra się wyśmienicie, system walki siadł idealnie. 

 

Również spodziewam się DUŻYCH zmian, ponieważ jak ktoś kocha ff7 to po prostu powinien wrócić do FF7. Tutaj mają być zmiany, większe niż w part1, tego wszyscy chcemy, bo wyszło im to piekielnie dobrze.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Najważniejsze że wyszli na world map. Pomysł na zrobienie part1 tylko w midgar i rozciągnięcie 5h fragmentu oryginału na 30h grę sprawił że czułem często sztuczne rozciąganie zawartości lokacjami na jeden kolor i jedno kopyto. 

 

Tutaj będą mogli poszaleć z różnorodnością 

Odnośnik do komentarza

Ale na PS4 to już nie wychodzi. Zdaje się była mowa o PS5 ex.

 

I dobrze. W poprzednika jak grałem na PS5, to bardzo dało się i tak odczuć ograniczenia ewidentnie wprowadzone przez fakt, że gra wyszła jeszcze na PS4. Liczę, że w Rebirth będzie już konkretny pokaz mocy konsolki. Zwiastun wygląda ślicznie i mam nadzieję, że nie zrezygnują z performance mode.

 

Choć mam nadzieję, że trochę ograniczą elementy "walking sim"... ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po zwiastunie hype na Rebirth skoczył wyżej. Można było wychwycić kilka znajomych miejscówek. Gdzieś tam wychwyciłem coś, co jak dla mnie wyglądało na Corel Prison. Nie pokazano co prawda żadnego miasta (a przecież sporo ich było jak juz wyszlismy na mapę świata), ani żadnej nowej postaci z drużyny. Ale na to przyjdzie czas. Może zmienia układ mapy świata (oby nie). Najbardziej się boję o zmiany scenariusza względem oryginału, ale zobaczymy.

W każdym razie czekam mocno, bo wyglada to zajebiscie.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Sep napisał:

ani żadnej nowej postaci z drużyny

Ale że co? Widać na zwiastunie zarówno RED XIII, jak i Yuffie podczas gameplay'u.

 

Vincent i Cid pewnie za wcześnie. Zostaną na Part 3, choć nie zdziwię się, gdyby zrobili z którymś z nich jakieś DLC (pewnie Vincent, bo popularny).

 

Junon i kilka innych lokacji widać tylko z zewnątrz, ale myślę będzie co zwiedzać.

 

Domysłów co do fabuły nie ma co snuć, biorąc pod uwagę, co i ile zmieniono już w Remake'u. Niemniej jednak nie mam nic przeciwko zmianom, nawet drastycznym, o ile nie pójdą w totalne głupoty.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Daffy napisał:

Przecież sterujesz nimi w ff7r integrade więc nikogo nowego w teamie nie pokazali

XIII nie był grywalny ani w w Remake'u, ani tym bardziej w Intergrade, tylko NPC. Zresztą, epizod Yuffie to też takie poboczne niewiadomo-co, ledwo związane z główną fabułą, równie dobrze mogło go nie być.

 

Dlatego dla właściwej historyjki XIII i Yuffie to jak najbardziej "nowe" postacie w drużynie.

 

Na Vincenta i Cida myślę mimo wszystko może być za wcześnie. Zostaje więc Cait Sith jeszcze, którego faktycznie nie pokazali.

Odnośnik do komentarza

Pewnie tak będzie, jak z Red XIII w formie NPC. Natomiast w Part 3 powinien się zwolnić jeden slot na kolejną grywalną postać... ;)

 

Ale nie zdziwię się z drugiej strony, jeśli tak namieszają w fabule, że wywrócą wszystko do góry nogami i będzie coś zupełnie nowego, lub nieprzewidzianego. A patrząc na zakończenie Remake i wczorajszy trailer Rebirth, to jest to nawet możliwe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...