Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi




 
Ja rozumiem, ze gra jest ogólnie fenomenalna, ale zdejmijcie czasem te różowe okulary, bo mogło tu być znacznie mniej ctrl-c / v (pipi)contentu, który służy tylko jako zapychacz piaskownicy. A z drugiej strony ciężko go ignorować bo wpływa na zdobywanie equipmentu / enemy skilli.


W punkt.


Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

Odnośnik do komentarza

Nie ma Added Effect w tej grze. Jes tylko warding, który ma ten efekt w defensywie. Jak dla mnie żadna strata, bo jak ktoś chce naprawdę rzucić stop, to pewnie... rzuci stop. Nie ma żadnego pojedynczego skilla takiego jak Hades, co z kwestii balansowych za bardzo nie dziwi.

Odnośnik do komentarza

Niestety quest z Party Animal jest zjebany, podobno po paczu. Zaliczylem wynik na motorze, ale nie posuwa to zadania naprzod. Trzeba czekac az naprawia. Reszta ogarnieta.

 

do platyny zostalo mi:

- losowo zakopane zabawki (to bedzie nuuuuuudne)

- cactuary

- brutal i legendary u chadleya

- hard mode (to na koniec)

- fort condor i gears gambits na hard

Odnośnik do komentarza
28 minutes ago, WisnieR said:
1 hour ago, Ölschmitz said:
Tak zrozumialem czytajac opis tych znajdziek. Trzeba szukac w miejscach gdzie kroliki lataja.

Nie są losowe. Wczoraj to robiłem i są dokładnie w miejscach z poradnika. Brakowało mi dwóch.

Racja, cos mi sie pojebalo. Juz ogarniete, dzieks.

Odnośnik do komentarza

Ja mam chwilowy kryzys. Po świetnym segmencie z Nanaki i Gi Natak powrót do "ubisofciaka" uderzył dość mocno, i kiedy ja chciałem ruszyć do przodu, bądź trochę powalczyć, to gra mi rzuca kolejną minigierkę, na którą nie miałem akurat nastroju, oraz side-questy polegające ponownie na błądzeniu po mapie, czyt. kombinowaniu jak i z którego punktu dostać się w jakieś umowne miejsce. I tak trzy razy, bo raz to za mało.

 

Uwielbiam tę grę, bez dyskusji, ale taki moment znużenia odczuwam po raz kolejny. Oczywiście nikt mnie nie zmusza, żeby to robić, ale jednak zrobić trzeba/warto, tym bardziej, że rozwija to wszystko historię i bohaterów.

 

Oczywiście jak się zmuszę żeby przebrnąć, to zaraz się okaże, że znów będę zachwycony. No ale na tę chwilę takie pojedyncze momenty "błądzenia" to moja jedyna większa krytyka gry. W pierwszych chapterach tego nie miałem, bo lokacje były w miarę proste, ale od wprowadzenia skaczących i latających Chocobosów eksploracja bywa chwilami frustrująca. A ja bardzo, ale to bardzo nie lubię platformówek i pokrewnych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pan Czerstwy dostarczył grę na premierę, ale nie było czasu pograć. Wziąłem się porządnie za granie w sobotę, aktualnie jestem w Junon i jak zacząłem zbierać ekipę do parady, a potem uczestniczyć w paradzie, to poczułem taką falę nostalgii, że łzy napłynęły mi do oczu ;)

 

Tak w ogóle cała gra to jest jedna wielka miazga, a pewnie i tak najlepsze przede mną. Nie sądzę, by w tym roku była jakaś lepsza gra od FF i zabrała jej tytuł mojej Gry Roku. 

 

Ps. FF XVI przy tym to jakby zestawić Dacię z Porsche.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ok, zostaly cactuary i legendary/brutal.

 

johnny 85/88 (2xcactuary i 1xchadley)

 

ale szlag mnie trafia, nic mnie bardziej w tej grze nie wkurwia niz ta "gierka" z cactuarami.

 

Tak wiem, zaraz przyjdzie ogqozo i napisze, ze wyzwania trudniejsze. Tak, ale tego mi sie nie chce nawet powtarzac.

Odnośnik do komentarza

Od 2h cisnę milionetapową walke końcowa i niedługo musze pakowac konsolę i wracać do chaty. Jeśli nie ma autosave miedzy fazami (a pewnie nie ma, jest tylko retry battle) to skoncze gre na Youtubie. Nie mam siły powtarzać od jenovy jedym ciągiem przez kilka godzin ;(

 

Straszne skurwysynstwo, ze nie mozna między walkami wlaczyc menu i ustawic materii.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, _Red_ napisał:

Od 2h cisnę milionetapową walke końcowa i niedługo musze pakowac konsolę i wracać do chaty. Jeśli nie ma autosave miedzy fazami (a pewnie nie ma, jest tylko retry battle) to skoncze gre na Youtubie. Nie mam siły powtarzać od jenovy jedym ciągiem przez kilka godzin ;(

 

Straszne skurwysynstwo, ze nie mozna między walkami wlaczyc menu i ustawic materii.

Gra pyta nas kilka razy, czy jesteśmy gotowi przed finałem :). Fajnie, że zrobili z tego wyzwanie i używany całego party, dla mnie ta finałowa walka to złoty standard jRPG. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Od 2h cisnę milionetapową walke końcowa i niedługo musze pakowac konsolę i wracać do chaty. Jeśli nie ma autosave miedzy fazami (a pewnie nie ma, jest tylko retry battle) to skoncze gre na Youtubie. Nie mam siły powtarzać od jenovy jedym ciągiem przez kilka godzin ;(
 
Straszne s(pipi)ysynstwo, ze nie mozna między walkami wlaczyc menu i ustawic materii.
Można, jak zginiesz i jest przerywnik to pp lewej pojawią się kwadrat i jak go przytrzymasz to po przerywniku, zaraz przed walka odpali się wpierw menu. Poza tym kilka godzin? Sama końcowa potyczką? Kilka godzin to cały rozdział trwa.
Odnośnik do komentarza

Utknalem na

Spoiler

 

Nie skoncze tego, a od nowa nie chce piętnastu walk robić. Trudno, po 115h skonczy sie na YT, bo nie mam sily na trzygodzinne finały (z Retry tyle już siedzę). Probuje piaty raz, za każdym razem jak juz przetrwam End is Nigh to wykancza mnie octaslashem prime, którego nie ma jak przerwać. Nie mam siły, chyba trzeba trafic na fart, ze akurat będzie mial pełen stagger w tym momencie.

 

5 godzin temu, WisnieR napisał:

Można, jak zginiesz i jest przerywnik to pp lewej

 

Przed ta walka ze spoilera nie ma tej opcji.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

Utknalem na

  Pokaż ukrytą zawartość

Cloud + Aeris vs Seph

 

Nie skoncze tego, a od nowa nie chce piętnastu walk robić. Trudno, po 115h skonczy sie na YT, bo nie mam sily na trzygodzinne finały (z Retry tyle już siedzę). Probuje piaty raz, za każdym razem jak juz przetrwam End is Nigh to wykancza mnie octaslashem prime, którego nie ma jak przerwać. Nie mam siły, chyba trzeba trafic na fart, ze akurat będzie mial pełen stagger w tym momencie.

 

 

Przed ta walka ze spoilera nie ma tej opcji.

Dasz radę, bez nerwów:) 

Odnośnik do komentarza

Nie no ta gra czasami wygląda mega a czasami jest textura skały z ery PSX.
Ja rozumiem że jest popup na dalszym planie ale rzadko kiedy widzę takie akcję jak tu że to się podmienia 7 razy krok po kroku itd.
Psuję to wrażenie.
I jest to widoczne nawet w pomieszczeniach malutkich.
Mega lipa.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...