Skocz do zawartości

Final Fantasy VII Rebirth


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tomek P. napisał:

Ja mam 47lv. Zostaje jemu 1/3 paska zdrowia i wykańcza mnie atakiem The End is Nigh. Właśnie konsola się zaktualizowała i będę musiał całą walkę zaczynać od nowa. Zaraza

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
 

Ja ten etap powtarzałem 2 razy bo myślałem, że wtedy trzeba tego unikać aż mu się pasek wyczerpie.

A jednak trzeba nie tylko unikać ale i atakować, żeby mu zjechać HP. Inaczej odpala prime octaslash i baj baj.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, michu86- napisał:

Odnośnie końcówki gry

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Nie jestem fanem multiversów, wolę jedną linię czasową, ale może w trójce zrobią takie combo, że Zack (pada kilka razy stwierdzenie, że skoro da się rozdzielić to i da się połączyć) przejdzie do świata Clodua, który ogarnie temat z Sephirothem i zatrzyma meteor. Dodatkowo przyjdzie z innego świata Aeris i cała trójka będzie żyła w jednym świecie długo i szczęśliwie? 

 

Tylko wtedy problem, z kim będzie Aeris, ja po ograniu CC stawialbym na Zacka on był pierwszy ;) a Cloudzik niech Tifkę pyknie. 

 

 

 

Przecież Aerith jasno powiedziała i to dwa razy że

 

Spoiler

kocha Clouda.

 

Odnośnik do komentarza

Ech randka z Red XIII to nie to na co liczyłem, delikatnie mówiąc xD.
Ale fajne te przedstawienie w ch12 i mini gierka wpleciona w taki sposób wypada bardzo fajnie ( s wpadło)
Znów poczułem tą magię FF, no ale za chwilę znów mnie wyrzuci na mapkę z mylionem znaczników i czar pryśnie ;(

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tak zjebanego mixu dźwięku to chyba jeszcze nie słyszałem. Dialogi cicho, muzyka napierdala tak, że chałupe mi rozniesie i mam wrażenie, że często brakuje efektów SFX tak jakby ktoś w square zapomniał dodać, że tu boss wskoczył do wody to by wypadało jakieś plusknięcie dać. Trochę pogrzebałem w suwakach i jest minimalnie lepiej, ale nadal tak tragicznego dźwięku w gierce to nie doświadczyłem.
Fajnie się biega, ale technicznie ta gra to gówno obesrane(tryby 60fps to jakiś nieśmieszny, rozmazany jak kurwa na deszczu żart), a grafa to mam wrażenie, że wygląda nawet w trybie 30fps o wiele gorzej niż remake, który odświeżałem przed rebirth.

  • This 3
Odnośnik do komentarza

Oświetlenie bywa zwalone w open world w trakcie dnia po prostu i cienie zdychaja(jestem po jaskiniach i te juz wygladaly super). To samo jest na początku fabuły spidermana 2(tam potem sie zmienia troche polozenie slonca dalej i gra zaczyna wygladac zajebiscie, bo cienie wracaja).

Nie wiem czy tu wciskali jakoś ray tracing jak spiderze, bo ta technologia na konsolach za 2k to nie dość, ze morduje wydajnosc, to jeszcze grafike psuje. To gówno powinno mieć przełącznik jak jakiś motion blur.

Co do trybu 60fps to trzeba byc serio slepym albo grac na monitorku 24 cale, by nie dostrzec tego rozmazanstwa paskudnego(najgorszy tryb performance jaki widzialem ever).

Odnośnik do komentarza

Ten screen już któryś raz w tym temacie wrzucany przez różne osoby. Ta gra tak bardzo cały czas tak wygląda w każdym kontekście (poprzedni user napisał o tym obrazku, że Rebirth "ma często takie lokacje" lol), że aż trzeba jeden ten sam obrazek przez pół roku trzymać zapisany żeby to demonstrować.

 

W sumie jak komuś gra się nie podoba to jego wybór, może grać w to co on uważa za ładniejsze, jakkolwiek dziwne by to nie było, no ale widać że tak naprawdę to się mocno starają na siłę, smutne to musi być szukać na siłę obrazków że gierka video nie jest ładna lol, co to w ogóle tym ludziom daje. Jak mi się coś nie podoba to to olewam i tyle, taniej i szybciej, nie czaję tego nigdy.

Odnośnik do komentarza

W sumie to byłeś ty również wtedy hehe, ale to było kilka miesięcy temu a dalej ten sam screen jest dojony jako oznaka że jest "masa amatorki" w grze, "nie trzeba biegać z nosem" (nic w FF7 Rebirth nie wygląda jak na tym screenie).

 

Zadziwiające zwłaszcza, że to jednak remake FF7, jakby ludzie w czasach FF7 mieli takie podejście że szukają gdzie tekstura nie najlepsza, to by kurde nigdy nie zaczęli grać w gierki. Ogólnie ja szczerze to nie wiem po co grać w gierki z takim podejściem czy się znajdzie mało realistyczną teksturę kamienia w grze, i jak tak, to jest bardzo niedobrze. 

Odnośnik do komentarza

Ale ja niczego nie szukam. Gram normalnie w grę i staram się czerpać z niej przyjemność. Mam udawać, że gra była zawsze piękna? No nie była. Zdarzały się miejscówki, gdzie się faktycznie zatrzymałem, zdarzały takie że "coś chyba się nie doczytało". Nie będę wrzucał każdej najmniejszej bolączki, bo mam aktualnie lepsze rzeczy do roboty (jak Stellar albo Sandland).

 

Na razie mam zresztą przerwę od Rebirth, ale jeszcze planuje porobić pozostałe rzeczy po ukończeniu story.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Technicznie ta gra to crap.
Tak jak piszecie 60 fps to (pipi) rozmazane HD ready.
Do tego w żadnym innym tytule AAA nie widziałem tak paskudnego doczytywanie I podmiany tekstur pod samym nosem.
Krzewy w lesie to się doczytuje na 5 razy z każdym krokiem dochodzą listki i to 2 kroki od drzewka xD.
Tekstury jak z PS2 jak najbardziej obecne, i jest tego sporo jak się mocno eksploruje obrzeża mapy.
110h nabite robię cleanup przed endingiem .
Z audio to też prawda aż mi się przypominają gry z polskim dubb gdzie tak samo raz za cicho raz za głośno.....
To nie jest zła gra, ale wad ma od groma .
Jak kiedyś zrobią update pod PS5 pro to myślę że gra sporo zyskam
Ale nadal ten festiwal minigierek i z(pipi)any pacing piaskownicy zostanie.
Też tak po prawdzie to powiem szczerze że rozwój postaci w rebirth jest bardzo słabo zrobiony, na tyle że od połowy gry już nie rozwijałem postaci xD.
Dopiero jak miałem po 100+ sp to wydałem to na jakieś duperele ale to i tak tylko 3 osobom którymi gram, reszta ma po 130 do w zapasie.
Mimo to bez problemu robię sobię giereczke na dynamicznym.
Zamiast wykorzystać świat gry i zrobić fajne questy zakończone np. walkami z summonami to te walki masz z dupy w vr.
A świat zawolony (pipi) kontentem I mini gierkami.
I taki właśnie ten FF jest.
Story jest dobre, postacie bdb ale w wielu aspektach ta gra to absurd jak na moje standardy jrpg.

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...