Opublikowano 3 godziny temu3 godz. O kurde, jednak ta magia w końcu zaczyna być fajna. Wbiłem na 4 krąg i ta burza ognia potrafi ładnie zdemolować. Wielkiego trolla zabiłem dwiema ognistymi burzami. Jeszcze sprawiłem sobie w końcu lodową strzałę i w końcu bez problemu niszczę ogniste jaszczurki na odległość. Nawet trolla nią zamroziłem po rzuceniu pierwszej burzy, żeby łyknąć eliksir many, by rzucić drugą burzę.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.