Skocz do zawartości

Hades II


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli poszli na łatwiznę po sukcesie jedynki. Lubię roguelike i lubię hadesa, ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy - ten gatunek jest dla leniwych devów, ktorym nie chce się robic contentu. Szczególnie hades był mega biedny w porównaniu do pozostałych przedstawicieli gatunku. No, ale graficzka fajna. No i znowu early access :balon: bezczelni.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rudiok napisał:

Wincyj Hadesa? Dobrze. Ale zgadzam się, że póki co wygląda to jak jakieś DLC i na razie w materiałach niewiele widać jakichś znaczących zmian w mechanice. Taki bezpieczny sequel się wydaje. Zobaczymy. 

 

Co to za dziwna moda na nazywanie bezpiecznych sequeli mianem DLC?

To już nie można zrobić drugiej części z nowym bohaterem, nowymi planszami, fabułą, i muzyką? Jakby to był nowy bohater z nowymi brońmi na starych planszach z hadesa, albo nowe plansze do starej fabuły...

Nikt nie powinien spodziewać się po 2-ej części świetnie przyjętego hitu ze dojdzie do wielkich zmian, ja nawet bym nie chciał, system w Hadesie jest doskonały i nie chciałbym zmian.

Podobnie mam z Returnalem, boję się że drugiej cześci nie będzie, bo ciężko kontynuować historię moim zdaniem, ale za to dali DLC wieżą Syzyfa, i tu rzeczywiście można to tak nazwać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Pograłem ponad 2 godziny i jest dobrze. Melinoe gra się inaczej niż bratem, movement jest też trochę inny, ale bardzo szybko wbija się w rytm. Teraz dostajemy manę, przez co walki są inne, bo trzeba nią zarządzać, a ciosy ją wykorzystujące są po prostu mocniejsze. Do tego zaraz po dashu otrzymujemy sprint jeżeli przytrzymamy przycisk A, są do tego również umiejętności od bogów.

Oczywiście jak ktoś grał w jedynkę, to tutaj odnajdzie się bardzo szybko, ale wydaje się to dobrze zmienione i odpowiednio urozmaicone. Doszło dużo zbieractwa, w jedynce głównie ryby, tutaj można zbierać również surowce, jakie grzyby itp.

Na kolejny plus, że prawdopodobnie będzie więcej losowych sytuacji Z bogami. Podczas jednej potyczki Artemida pomagała mi z ukrycia, później można było z nią oczywiście pogadać.

Na minus interfejs, jakiś taki brzydszy, mniej czytelny. Nie podoba mi się również ten safe house, w jedynce wyraźnie ciekawszy, tutaj jakieś miejsce kampingowe.

Ogólnie jest jaranko i pewnie day one

  • Plusik 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Też dostałem się do testów. Na decku piękne rocksolid 90fps ale ogółem gierka nie robi tak jak jedynka, brak jej świeżości. Mega bezpieczny sequel się szykuje ale czy to źle? Dla mnie niekoniecznie ale raczej nie czekam na fulla z wywieszonym jęzorem pomimo tego że jedynkę ubóstwiam 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...