Skocz do zawartości

PSX Extreme 304


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Plugawy napisał:

Ja bym sobie poczytał felieton o postaciach lgbt w grach. Tych oczywistych i tych do których są przypuszczenia że są lgbtq+hwdp-

Ja bym chcial zeby tego nie bylo w grach. Lgbt to szukanie dziury w calym. To grupa ktora szuka problemow bedac wyzywajaca i agresywna. Jakos hetero nie chodza w majtkach po centrum miasta z transparentem co i jak lubia. To lgbt to pranie mozgow na wszystkie sposoby.

  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Grzes58 napisał:

Właśnie wyciągnąłem ze skrzynki nr 304, a w kalendarzu gracza 2022 jest napisane, że 29.12. kolejny numer PSXa. Jak tak dalej pójdzie to w którymś miesiącu nie będzie nowego numeru i nikt się nie kapnie, sprytne :sapek:

Sprawdzał ktoś czy dni się zgadzają? Miałem zweryfikować ale zapomniałem zanim wyjebałem na śmietnik :/

Odnośnik do komentarza

Ja w końcu dostałem swój numer szmatławca. Nie dość, że do miejscowego Kolportera przyszedł tylko jeden egzemplarz, to jeszcze dopiero dzisiaj. Strasznie słabo ten kolportaż wygląda, ale chociaż prenumeratorzy dostają w tym samym dniu, albo wcześniej, niż można znaleźć w niektórych kioskach xD

 

Hyde park @K.Adamusa to chyba będę musiał wyciąć i oprawić w antyramę :banderas:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

PSX Extreme 304 wylądował już u mnie jakiś czas temu. Uważam, że to świetny destylat śmietnika zwanego internetem, ale pod pewnym względami przeginacie przysłowiową pałę goryczy -- co zmotywało mnie do napisania tego posta.

 

- Marnujcie papier drukując zazwyczaj słabe, całostronne grafiki, szczególnie przy felietonach. Nie chcę za każdą taką grafikę płacić około 20 groszy bo to nic nie wnosi.

 

- Felietony są za długie, i według mnie lejecie wodę. Siłą magazynu powinna być zwięzłość i powinien być on przysłowiową pigułą informacji. Artykuł o Cavilu który przestaje grać Wiedźmina? Mogę czytnąć, pół lub jedną stronę -- ale maglować temat przez 6 stron? Bzdura.

 

- Moim zdaniem moglibyście znacznie podkręcić ilość poruszanych tematów (jeżeli ktoś chce dotrzeć do szczegółów na dany temat, poszpera w sieci); jest tyle rzeczy o których można by pisać - profile developerów, studiów developerskich, recenzje starych gier z dzisiejszej perspektywy, przeglądy wydarzeń 20 lat temu etc. I wszystko zwieźle! Zwięzłość to główna broń magazynu.

 

Modelowym przykładem genialnej roboty ekstrima jest dział newsów: aby wygrzbać podobną ilość informacji z sieci, musiałbym wypalać gały kilka godzin patrząc na reklamy i durne komentarze. Te dwie strony także zawsze zadziwiały mnie informacjami, o których wcześniej nie słyszałem, nawet jeżeli wydawało mi się, że bacznie obserwuje newsy w sieci.

 

Tyle póki co. Keep up the good work, ale - więcej mięcha panowie, a mniej lania wody.

Edytowane przez gaikai
Błąd ortograficzny
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...