Skocz do zawartości

PSX Extreme 304


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.12.2022 o 10:14, grzybiarz napisał:

Konsolka ściera się z tekstem na kilka stron i trafia to do... nie wiem... kilku patronów? Dajcie ten dział normalnie w gazecie drukowanej i w kolorze, a nie takie kombinacje.

Albo chociaż normlanie w PDFie. To miał być m.in. ten deal przy prenumeracie.

Temat był poruszany, jest jak jest :(
Z swojej strony to walczę by E+ został udostępniony w formie pdf do pobrania dla Wszystkich zainteresowanych i nie tylko...

 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kmiot napisał:

Just michal things.

Chłopaki na pewno czekają z wypiekami na twarzach na feedback w rodzaju: 20 lat temu ta gazetka była lepsza, a Teodorczyk miał szansę być na miejscu Lewego. Jesteś z Ostrołęki?

Może kiedyś weźmiesz do ręki jakiś stary numer i tak go zrecenzujesz jak te nowe? Myśle ze po latach czytanie starego extrima to z jednej strony dobry humorek, jak i właśnie recenzje z laniem wody, zero felietonów, a jezeli już były jakieś teksty „nie growe”, to małą czcionką, by wkur***ć Chmielarza :) 

Odnośnik do komentarza

Dział "Forumki" miały być w tym numerze w tag-teamie, czyli opinie z #302 i #303 jednocześnie. Ale nie ma, bo Hiv stwierdził, że "nie ma z czego wybierać".

Serio? 10 stron o #302, aktualnie 19 stron o #303 (załóżmy, że do deadline było ich mniej, np. też koło 10), a pierdzący oszołom nie potrafił z tego wygrzebać kilku zdań?

Na chuj on się w ogóle za to bierze?

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kmiot napisał:

Dział "Forumki" miały być w tym numerze w tag-teamie, czyli opinie z #302 i #303 jednocześnie. Ale nie ma, bo Hiv stwierdził, że "nie ma z czego wybierać".

Serio? 10 stron o #302, aktualnie 19 stron o #303 (załóżmy, że do deadline było ich mniej, np. też koło 10), a pierdzący oszołom nie potrafił z tego wygrzebać kilku zdań?

Na chuj on się w ogóle za to bierze?

Nie od dziś wiadomo, że HIV ma kosę z forumkami, bo nie każdy mu tu pucuje buty. Życie.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, K.Adamus napisał:

Jak dorzucisz kolejne dwie godziny do doby, czemu nie XD

Ja bym je na granie przeznaczyl i spanie. Tak po godzince do kazdego. Wiem ze czeka final crisis core na mnie na swieta i xenoblade 3. Tak wiec bedzie co robic. Do tego game pass. Czasu brak. Psx extreme i jakas ksiazka z doskoku plus teraz juz niedlugo ten numer specjalny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Damian14 napisał:

Jak już Roger wykupi extrima od lapusza i zacznie sam wydawać, to Konsolka mógłby robić za Pereza. Raz czy dwa by nawrzucał chujów drukarni i by nigdy więcej nie było opóźnień :kratoswoke:

Wystarczyło by raz ;)

2 godziny temu, Pix napisał:

Oddać Forumka pod opiekę Konsolki, Piechoty lub Adamusa. Tylko oni plus Roger tu się aktywnie udzielają, za co im zresztą chwała.

W sumie można, rotacyjnie, co miesiąc ktoś inny z "trójcy" ;) forum

41 minut temu, Jontek80 napisał:

Ja bym je na granie przeznaczyl i spanie. Tak po godzince do kazdego. Wiem ze czeka final crisis core na mnie na swieta i xenoblade 3. Tak wiec bedzie co robic. Do tego game pass. Czasu brak. Psx extreme i jakas ksiazka z doskoku plus teraz juz niedlugo ten numer specjalny.

Znajdzie się jeszcze kilka innych zajęć do realizacji w tym czasie ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2022 o 12:11, Kmiot napisał:

Dział "Forumki" miały być w tym numerze w tag-teamie, czyli opinie z #302 i #303 jednocześnie. Ale nie ma, bo Hiv stwierdził, że "nie ma z czego wybierać".

Serio? 10 stron o #302, aktualnie 19 stron o #303 (załóżmy, że do deadline było ich mniej, np. też koło 10), a pierdzący oszołom nie potrafił z tego wygrzebać kilku zdań?

Na chuj on się w ogóle za to bierze?

 

Wieprzek tam w UKeju nie ma czasu, bo okres przed Świętami, to zapierdziel w każdym magazynie Argosa. :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2022 o 13:11, szejdj napisał:

ahahahahaha

 

image.thumb.png.564377747b00ff89755c0409bfabb1bd.png

 

 

co to kuuuurwa jest kto to rysował

Generalnie okładki mnie nie ruszają i wielkie rozkminy o nie powodują u mnie uśmiech, ale ten „art” naprawdę można wrzucić do jednej kategorii z Happy Meal Pizza

 

image.jpeg.1b19d2becbe2c48ab63f3a07f9c1963c.jpeg
 

Jestem totalnym laikiem w kwestii grafik, ale patrząc na nią wzrok mi głupieje :D 

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że redakcja/wydawca nie pomyśleli o możliwości wyboru numeru z/bez kalendarza. Dopłacanie za to obrzydliwe gunwo tylko po to, żeby zaraz to wywalić do kosza jest bez sensu, marnotrawstwo kasy i przede wszystkim materiału. A coś mi się wydaje, że połowa nabywców tego numeru kalendarzyk wyrzuci jeszcze w drodze do domu.

W ogóle drogie robi się to wspieranie prasy, chciałem na święta kupić psxe i cd-action, teraz to już 60zł :reggie: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...