Skocz do zawartości

PSX Extreme 304


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, don LOV napisał:

Wieprzek tam w UKeju nie ma czasu, bo okres przed Świętami, to zapierdziel w każdym magazynie Argosa. :D

 

Poważnie Hiv skończył na magazynie w Anglii? Skąd to wiadomo, pisał w Szmatławcu (nie czytam od lat) czy na fejsbukach?

 

Jeśli to prawda to niezła porażka, jeden z najlepszych dziennikarzy growych w Polsce, taki potencjał pisarski, do tego radiowy głos, dziwi mnie bardzo, że przez tyle lat nie zaczepił się gdzieś w polskiej branży i nie zrobił kariery jak wielu innych Zgredów, tym bardziej, że zaczynał i miał renomę w czasach kiedy to wszystko raczkowało, więc miał łatwiejszy start niż inni później.

 

Aż mi się przypomniało jak wiele lat temu, kiedy Polacy masowo wyjeżdżali do Irlandii i Anglii, odpisał jakiemuś emigrantowi w listach, że on woli żyć w Polsce wśród rodziny i przyjaciół, nawet zarabiając mniej, niż wyjeżdżać gdzieś daleko, żeby robić za obywatela drugiej kategorii. Coś w ten deseń, może trochę przekręciłem, ale kto czytał kiedyś listy, na pewno pamięta o czym piszę.

 

Jak widać los bywa przewrotny. Szkoda chłopa, lubiłem go czytać. Na youtube też dobrze wypadał, mógł to pociągnąć i może by zaskoczyło.

 

Swoją drogą, nie wiem od kiedy on tam siedzi ale wyjeżdżanie w dzisiejszych czasach do Anglii, tym bardziej po brexicie nie ma większego sensu, kogo znam to raczej wraca niż się tam wybiera. Tam jest teraz taki kryzys i strajki, że szok, podwyżki cen co chwilę wszystkiego, całe fabryki upadają jedna po drugiej. Chyba obecnie Niemcy to najlepszy ekonomicznie kierunek jak ktoś w Polsce sobie nie radzi zawodowo.

 

Wesołych Świąt.

Edytowane przez Bronson
.
Odnośnik do komentarza

Wyjechał czy nie wyjechał to chłop miał zawsze słomiany zapał. A to kiosk na dworcu otwierał, a to LOLa redaktorował, a to jakieś zbiórki prowadził, kanał na youtubie. Zbieranie opinii o numerze extrima porzucił po jednym razie.

59 minut temu, Bronson napisał:

 

 on woli żyć w Polsce wśród rodziny i przyjaciół

wśród kogo?:reggie:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bronson napisał:

 

Poważnie Hiv skończył na magazynie w Anglii? Skąd to wiadomo, pisał w Szmatławcu (nie czytam od lat) czy na fejsbukach?

 

Jeśli to prawda to niezła porażka, jeden z najlepszych dziennikarzy growych w Polsce, taki potencjał pisarski, do tego radiowy głos, dziwi mnie bardzo, że przez tyle lat nie zaczepił się gdzieś w polskiej branży i nie zrobił kariery jak wielu innych Zgredów, tym bardziej, że zaczynał i miał renomę w czasach kiedy to wszystko raczkowało, więc miał łatwiejszy start niż inni później.

 

Aż mi się przypomniało jak wiele lat temu, kiedy Polacy masowo wyjeżdżali do Irlandii i Anglii, odpisał jakiemuś emigrantowi w listach, że on woli żyć w Polsce wśród rodziny i przyjaciół, nawet zarabiając mniej, niż wyjeżdżać gdzieś daleko, żeby robić za obywatela drugiej kategorii. Coś w ten deseń, może trochę przekręciłem, ale kto czytał kiedyś listy, na pewno pamięta o czym piszę.

 

Jak widać los bywa przewrotny. Szkoda chłopa, lubiłem go czytać. Na youtube też dobrze wypadał, mógł to pociągnąć i może by zaskoczyło.

 

Swoją drogą, nie wiem od kiedy on tam siedzi ale wyjeżdżanie w dzisiejszych czasach do Anglii, tym bardziej po brexicie nie ma większego sensu, kogo znam to raczej wraca niż się tam wybiera. Tam jest teraz taki kryzys i strajki, że szok, podwyżki cen co chwilę wszystkiego, całe fabryki upadają jedna po drugiej. Chyba obecnie Niemcy to najlepszy ekonomicznie kierunek jak ktoś w Polsce sobie nie radzi zawodowo.

 

Wesołych Świąt.

Mieszkam w Yorkshire i to ludzi brakuje do pracy a nie pracy. W wielu firmach nie moga znalezc ludzi. Poki co biznes sie kreci. Pracuje w rodzinnej firmie i caly czas sie rozrasta. Nowy oddzial otwieramy. Coraz wiecej ciezarowek. Nie wierz we wszystko co mowia. Niektorzy utkneli w gownianych robotach i nie chca zaryzykowac zmiany. Czesto popomo ze mieszkaja tu 10 lat i wiecej to nic po angielsku nie gadaja albo dukaja.

  • Plusik 3
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Powiem Wam panowie i panie,że zdobycie bieżącego numeru Naszego szmatławca w moim skromnym,niespełna 12 tysięcznym zadupiu również graniczyło z cudem.

ALE na szczęście,po wielu próbach i przebytych kilometrach,w końcu dorwałem dosłownie ostatni egzemplarz Extrima,ale nie zdziwię się,gdy np. za miesiąc sytuacja się powtórzy,bo przecież jedna osoba (Roger) nie będzie ciągle wszystkiego ogarniała(jak to było,kiedy Łapusz trafił do szpitala).Jednocześnie podziwiam całą ekipę PSX Extreme,nie tylko osoby ,,decyzyjne" ;ale również całą redakcję :good:

 

Wszystkim wesołych świąt,i dużo growych prezentów pod choinkę życzę :banana-santa:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie będzie nadużyciem, jeśli napisze, że Forumowi Czytelnicy również życzą każdemu Redaktorowi Szanownego Pisma PSX Extreme przede wszystkim zdrowia, bo jak ono będzie dopisywało, to reszta (w tym dobre gry) przyjdzie z czasem. Szczególne życzenia ze swojej strony chciałbym złożyć aktywnym tutaj Redaktorom @K.Adamus @Konsolite @Piechota @Roger Panu Grabarczykowi, regularnie podglądającemu nas @koso, gościnnie wpadającemu @Mazzi, @Perez przez wzgląd na dawne czasy (kiedyś to było!) i to chyba wszystko?

Wszystkiego konsolowego.

  • Plusik 5
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
50 minutes ago, MYSZa7 said:

Ten felietonik Marcellusa to był chyba pisany do Krytyki Politycznej albo innej gazety o tematyce politycznej. Nie mam nic przeciwko takim tekstom, ale jeśli w żaden sposób nie nawiązują do tematyki growej czy ogólnie rozrywkowej to nie wiem czy jest sens je zamieszczać.

nom  lewacka agitka. Dziwne, ze wladze PE jeszcze toleruja takie txty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...