Skocz do zawartości

PSX Extreme 304


Rekomendowane odpowiedzi

  

7 minut temu, SlimShady napisał:

Też macie zjedzony tekst pod koniec wywiadu na 99 stronie?

 

 

Tego o tym, że komuś rozerwano sandał podczas przenoszenia automatu?

Nie wiem, bo nie doczytałem do końca.

 

Edit: dobra, sprawdziłem, nic nie wydaje się ucięte. A sprawdzałeś na kolejnej stronie? Bo u mnie na 100/101 są dwie kolejne strony wywiadu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, grzybiarz napisał:

Ale gramature jak się odmierza? 

Inne pisma tez tak katalogujesz? Zapraszam do siebie na blog, mam podobne zboczenia :lapka:

Wkladasz do wody i obliczasz ilosc wypartej substancji. Wazysz przed i po i obliczasz porowatosc. Rozne badania mozna robic z psxem. 

Najlatwiej to zwazyc odmierzona powierzchnie strony i wyjdzie. No plus farba drukarska. Mozna rozne ciekawe badania prowadzic nie tylko statystyczne w exelu. 

Ciekawe czy ma mediane wykreslona gramatury papieru.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, grzybiarz napisał:

Ale gramature jak się odmierza? 

Inne pisma tez tak katalogujesz? Zapraszam do siebie na blog, mam podobne zboczenia :lapka:

Grzybi, Ty masz chyba jeszcze wiele innych zboczeń, kekeke :leo:

 

Ale badanie gramatury papieru w szmatławcu to jest już jakiś poziom bycia fanem, którego ja nie rozumiem. Tak jak ktoś kiedyś pisał, że ma excela ze skatalogowanymi wszystkimi tekstami we wszystkich numerach, więc jak tylko najdzie ochota, to go odpala i wie, gdzie co znajdzie.

Odnośnik do komentarza

Chciałem się właśnie dowiedzieć, czy kryzys wpłynął na gramaturę pisma? Czy to takie dziwne? :) Obliczyłem sobie i wiem, a szanowni koledzy forumowi już ze mnie drą łacha :) no dobrze, i ja się pośmiałem :)

 

Proszę bardzo zamieszczam arkusz, bierzcie i ważcie sobie wszyscy:

https://file.io/1FSPVu0vAFrU

 

Mnie się już nie chce :)

Dajcie cynka jak tam pomiary, to się razem pośmiejemy :P

  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

  

6 minut temu, grzybiarz napisał:

Uff, przeczytałem całe, na dowód tego, napiszę że wspomniałeś o mnie :)

 

Z ogromną czułością.

 

  

1 minutę temu, Okie from Muskogee napisał:

Czytać Kmiota to przyjemność, ale on wie, że sylwester jest?

Jestem już na tyle stary, że nie daję się nabrać na ten oklepany numer.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sylwester z Kmiotem.

 

Jak zawsze wypada podziękować za opinię (zawsze czytane od pierwszej do ostatniej litery), jest ona jednym z ważniejszych (no, moze poza bajońskimi sumami z pisania, przelewanymi na moje prywatne konto na Kajmanach) motorów do tworzenia treści. Doceniamy panie Kmiot, szanujemy. I można mi mówić po nazwisku, sama matka się tak do mnie zwraca jakby imienia nie pamietala, osobiscie preferuje nad imieniem ;)

 

A o tego Herkulesa męczę Rogera od jakiegoś czasu, w końcu zmęczę ;)

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...