Skocz do zawartości

PSX Extreme 305


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.01.2023 o 17:11, mitra napisał:

Czy dałoby się gdzieś umieścić np. na stronie Pixela gdzie zamawia się prenumeraty jakiś spis z recenczjami z wyszukiwarką? Np. chciałbym wiedzieć w jakim numerze była opisywana gra x. Wchodzę na stronę, wpisuję tytuł i od razu widzę w jakim numerze ta gra miała swoją recenzję.

u mnie jest ale tylko 1997-1999, bo potem spis treści był bajerancki i mniej czytelny. Kiedyś chciałem to dokończyć do numeru 50., ale pewnie nie dam rady - trochę to jednak masochizm

Odnośnik do komentarza

Mógłbym coś tam porobić w excelu z numerów, które mam jeśli by to pomogło i sukcesywnie wrzucać. Mam coś tam z pierwszej setki, później jakieś pojedyncze i wszystko od 286.

9 minut temu, grzybiarz napisał:

u mnie jest ale tylko 1997-1999, bo potem spis treści był bajerancki i mniej czytelny. Kiedyś chciałem to dokończyć do numeru 50., ale pewnie nie dam rady - trochę to jednak masochizm

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, sph! napisał:

Ze spisem to pomijając te rozpiskę z pdf'a krążącego w necie autorstwa adick007, to chyba najprostsza metoda to po prostu sprawdzić na wikipedii datę premiery, a potem przejrzeć kilka numerów z tego okresu. Z reguły się sprawdza.

Ten PDF to też trochę lipa, bo pan adick007 nie uznawał konsol innych niż te od Sony i nie zawracał sobie głowy żadną grą, która wyszła na inny system, więc... ten.

Odnośnik do komentarza

Od 146 numeru PE spis recenzji jest w tym dziale. Wyszukiwanie konkretnego tytułu/numeru nie zawsze da od razu wynik ale zawsze coś.

Ewentualnie możnaby wszystko wrzucić w jeden temat i wtedy by było git. Jakby było zainteresowanie to mogę zacząć to robić, ale wcześniejsze niż #146 to ktoś musiałby podesłać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niezły zbiór. Przeklikałem sobie randomowy numer (padło na 27) i była wtedy już ta rubryka, o której rozmawialiśmy parę stron tego wątku wcześniej, czyli wspominki starszych numerów. Warto by było do tego wrócić w jakiejś formie, wygrzebując na przykład najciekawsze materiały sprzed tych 20 lat (niekoniecznie wszystko i w chronologicznej kolejności, ale coś w rodzaju the best of). 

 

image.thumb.png.ac7686eb70e752a1b12cbd2a05052a3e.png

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mnie odświeżenie podsumowania pasuje względem tego, co było wcześniej. Dużo bardziej czytelnie i bez akrobacji, nie wiem, czy czcionka też zwiększona, ale tam miałem wrażenie, że jest pisane maczkiem, a taki rodem z Hydeparku, to już na granicy siedzenia z lupą, gdzie oko powoli wypływa z oczodołu. Treść spoko, ale nie kosztem komfortu.

Muszę też pochwalić zapowiedzi, z naciskiem na te obszerniejsze po konsolometrze, gdzie niby w pigułce, ale są podane zaskakująco kompleksowo.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...