Skocz do zawartości

PSX Extreme 305


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak będzie z nową drukarnią, chyba gorzej nie będzie :oh_you:
Podejrzewam, że będzie podobnie

Tutaj 2 lata narzekań na prenumeratę i nieterminową wysyłkę i ktoś coś z tym zrobił? Czy miesiąc w miesiąc był podawany termin wysyłki, który NIGDY nie był dotrzymany

W jakiejkolwiek innej firmie w takiej sytuacji byłyby ruchy, które powinny wyjaśnić sytuację

Coś zostało zrobione?

Był jakiś komentarz w tej sprawie?

Ja się z pociągu o nazwie PSX Extreme wypisuje po 20 wspólnych latach. Ciągłe zawirowania ostatnio, obecny wydawca który z terminowością ma niewiele wspólnego (patrz jego zbiórki i magazyny które wydaje), do tego patronite w którym połowa założeń nie wypaliła za które trzeba było zapłacić, problemy nawet z pdf. Miesiąc w miesiąc coś.

Absurd goni absurd

I w tym wszystkim tylko chłopaków i naczelnego szkoda, bo robią dobrą robotę, która jest zaprzepaszczona przez Pana Ł.

Zmieni się wydawca w co wierzę z całego serca, przestanie być finansowanie magazynu kolejnymi zbiórkami, numerami zerowymi i innymi cudami i z przyjemnością wrócę do kupna pisma (na prenumeratę się już nigdy nie namówię, choćby była wysyłana tydzień przed deklarowanym terminem i miała być 200 zł tańsza)

Ktoś powie, że można przymknąć oko, bo to przecież PSX, ostatni magazyn na rynku, że ważne że w ogóle wychodzi, ale chyba wydawca też jedzie na tym sentymencie. Wie, że PSX ma stałe grono odbiorców i choćby zawalił wszystko jeszcze 10 razy bardziej, to fanatycy na zakup się skuszą.

Ja mówię dość i czekam na lepsze czasy, powodzenia
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Lipa napisał:

Zmieni się wydawca w co wierzę z całego serca, przestanie być finansowanie magazynu kolejnymi zbiórkami, numerami zerowymi i innymi cudami i z przyjemnością wrócę do kupna pisma

Zmiana wydawcy? A kto to weźmie, mało jest obecnie mniej perspektywicznych biznesów niż wydawanie pisma o grach. Bez kasy z crowdfundingu to nawet najwięksi zapaleńcy nic nie ugrają. Będzie jak jest albo nie będzie wcale.

Odnośnik do komentarza

Właśnie sobie badam nowy numer. Jestem na podsumowaniu roku 2022. Ja zawsze wiedziałem, że M@jk ma coś z berecikiem nie teges, ale rozłożył mnie na łopatki. Wg niego, największym rozczarowaniem jest "dalszy support dla PS4". Ch#j, że sprzedano około 120 mln i to wciąż konsola, która daje pieniążki z gier. Ch#j, że nadal były/są problemy z dostępnością PS5. Do Majkusia widocznie nie dociera, że brak nowych pomysłów czy ciągłe remaki, to nie wina starej konsoli. Idę zglanować moją PS4, bo "hamuje rozwój obecnej generacji".

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Do bani z tą prenumeratą. Dziś miałem czas, by coś poczytać, to kupiłem PE w Inmedio. 

 

Chociaż by nie kłamał/kłamali, że wysłano przed premierą nowego numeru :/ Prenumerowało się różne czasopisma, ale takich cyrków nigdy tam nie było. Najgorsze jest to, że nawet jakby była wyższa cena, to nic by nie dało, bo to nie jest kwestia Poczty Polskiej (czy tam dostawcy), ale dziadostwa wydawnictwa.  Gada co innego, robi co innego. Niepoważne działanie.

 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Przede wszystkim chcę podziękować i jednocześnie przeprosić wszystkich prenumeratorów za opóźnienie z wysyłką bieżącego (i poprzednich też) numerów PSX Extreme. Nie chcę się tutaj usprawiedliwiać, bo Was to nie musi interesować, ale powodem było to, że drukarnia, która ma m.in. obowiązek wysłania nakładu do Was była od pewnego czasu w agonii, najkrócej to ujmując. Dużo zdrowia kosztowała ta współpraca z nimi ostatnio mnie, Rogera i Romka, a efekty jak widać. W każdym razie: numer 305 był ostatnim, który drukowaliśmy w tej drukarni. Numer 306 trafi już do innej, gdzie już teraz mamy ustalone, że wysyłka prenumeratorska do Was wyjdzie 13 lutego, a numer w kioskach pojawi się 16 lutego. Bardzo mnie dobijała ta sytuacja, że my robimy wszystko, Wy płacicie za prenumeratę i potem wychodzą takie opóźnienia z wysyłką. W obecnej sytuacji na rynku musimy robić wszystko możliwie jak najlepiej, a najbardziej dbać o Was, prenumeratorów. To dzięki Wam nie dzielimy się prowizją z dystrybutorami i możemy szacować lepiej nakłady. Obiecuję więc, że to się zmieni od numeru 306. Raz jsezcze przepraszam, kłaniam się nisko i dziękuję. Walczymy dalej!

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • beka z typa 5
  • This 1
  • WTF 1
  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lapusz napisał:

Dzień dobry. Przede wszystkim chcę podziękować i jednocześnie przeprosić wszystkich prenumeratorów za opóźnienie z wysyłką bieżącego (i poprzednich też) numerów PSX Extreme. Nie chcę się tutaj usprawiedliwiać, bo Was to nie musi interesować, ale powodem było to, że drukarnia, która ma m.in. obowiązek wysłania nakładu do Was była od pewnego czasu w agonii, najkrócej to ujmując. Dużo zdrowia kosztowała ta współpraca z nimi ostatnio mnie, Rogera i Romka, a efekty jak widać. W każdym razie: numer 305 był ostatnim, który drukowaliśmy w tej drukarni. Numer 306 trafi już do innej, gdzie już teraz mamy ustalone, że wysyłka prenumeratorska do Was wyjdzie 13 lutego, a numer w kioskach pojawi się 16 lutego. Bardzo mnie dobijała ta sytuacja, że my robimy wszystko, Wy płacicie za prenumeratę i potem wychodzą takie opóźnienia z wysyłką. W obecnej sytuacji na rynku musimy robić wszystko możliwie jak najlepiej, a najbardziej dbać o Was, prenumeratorów. To dzięki Wam nie dzielimy się prowizją z dystrybutorami i możemy szacować lepiej nakłady. Obiecuję więc, że to się zmieni od numeru 306. Raz jsezcze przepraszam, kłaniam się nisko i dziękuję. Walczymy dalej!

Skoro sytuacja była tak patowa i klarowna, to po co te comiesięczne kłamstwa o wysyłce przed czasem?

Odnośnik do komentarza

W takim razie drukarnia była w agonii od chyba 4 lat jak nie dłużej bo odkąd pamiętam były opóźnienia. Zobaczymy jak będzie z nową. Na razie mam prenumeratę do #327, co będzie później czas pokaże. Oby nową drukarnią dotrzymywała terminów (to akurat się szybko zweryfikuje). Jeśli będzie git to życzę jak najwięcej powrotów byłych prenumeratorów. A tymczasem, przekartkowałem dzisiejsza dostawę i jestem zadowolony. Szkoda, że tylko o Klusce trochę wspomniano we wstępniaku, bo nic nie wiem o Sebastianie Kochańcu i o Uli Ziemskiej. Domyślam się, że to spadochroniarze z Pixela ale nic więcej. Nie rozumiem wrzucenia komiksu od odcinka #85. Albo powinna być reedycja od pierwszego odcinka (co dla Pixelowców, którzy go śledzili nie miałoby sensu) albo wrzucenie czegoś świeżego dla każdego. Cóż, za kilka chwil czas zacząć lekturę.

Odnośnik do komentarza

 

No właśnie, tyle czasu drukarnia waliła w ciula i żadnych kar nie płacili, żeby im się odechciało? Albo byli po prostu mniejszym złem, dobra cena, ale obsługa kiepska i jakoś tak się kręciło.

Sam jestem ciekawy jak wyjdzie z tą nową drukarnią, oby tak jak @lapusznapisał. 

Jakość papieru faktycznie słabsza, ale za to więcej stron!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...