Skocz do zawartości

PSX Extreme 310


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w Empiku dorwałem, także sukces (żeby nie było, że piszę tylko jak numer jest spóźniony).

 

Na razie przewertowałem na szybko i przeczytałem najbardziej interesujące mnie tematy. MGS: poprawny, choć pozostawia trochę niedosytu, mam wrażenie, że zabrakło bardziej osobistego spojrzenia, być może autor nawet nie grał w TTS, co z punktu widzenia tekstu nie jest problemem samo w sobie; z innej beczki tradycyjnie muszę się dowalić do elementów wizualnych, mianowicie artu w podłej jakości wrzuconego na początku.

 

Aha, props za okładkę, bodajże najładniejsza w tym roku.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, MYSZa7 napisał:

mamy reckę remake'a System Shocka

gościa który pisywał/pisuje do CD-Action :) 
---

A dużo ludzi ma problem z tekstem Kroolika o grach polskich, że taki mieszmasz wszystkiego. Tyle że czym to sięróżni od tekstu obok Mazziego?
Ano widać wyraźne oddzielenia - czerwone kropki. Może zamiast akapitów (iściany tekstu) stosować te kropki przy składaniu?

  • This 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, grzybiarz napisał:

gościa który pisywał/pisuje do CD-Action :) 
---

A dużo ludzi ma problem z tekstem Kroolika o grach polskich, że taki mieszmasz wszystkiego. Tyle że czym to sięróżni od tekstu obok Mazziego?
Ano widać wyraźne oddzielenia - czerwone kropki. Może zamiast akapitów (iściany tekstu) stosować te kropki przy składaniu?

Kurde rzeczywiście, Otton. Fajnie, że nie jakiś random.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

A dużo ludzi ma problem z tekstem Kroolika o grach polskich, że taki mieszmasz wszystkiego. Tyle że czym to sięróżni od tekstu obok Mazziego?
Ano widać wyraźne oddzielenia - czerwone kropki. Może zamiast akapitów (iściany tekstu) stosować te kropki przy składaniu?

Problemem Kroolika są tylko niektóre teksty, które nazywam "wyliczankami". Po prostu czasami obiera taki temat, że efektem jest wymienianie gry za grą, za zasadzie "w kwietniu ukaże się gra xxx, natomiast w maju gry yyy i zzz. Potem czeka nas wakacyjna przerwa w trakcie której ukażą się jedynie ttt i www. Potem nastąpi okres żniw i w czasie kilku jesiennych miesięcy ukażą się [wymienia 10 tytułów]". Albo coś w tym stylu. Ostatnio chyba napisał podobne kalendarium na temat zeszłego roku w polskim gamedevie. Póki nie zaczyna wyliczać, to jest dobrze. Z nowego numeru już przeczytałem jego tekst i trudno się do czegoś przyczepić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bowser napisał:

Dziś dotarło.
@Roger ścignij proszę nową drukarnie, jak narazie każdy numer nadany według Twojej daty.. premiery w sklepach :ninja:
image.thumb.jpeg.b70310eea184328819831248e3b68ec2.jpeg


Rozmawiałem z drukarnią, tutaj niestety problem leży w poczcie polskiej, która podobno w czerwcu miała  sajgon. Paleta z prenumeratami potrafi stać na placówce pocztowej od poniedziałku, a wysyłka realizowana jest dopiero środa/czwartek. Pogadam z Robertem czy jest tu w ogóle jakaś opcja podpisania zobowiązań obarczonych karami, ale obstawiam, że skoro funkcjonuje to tak tyle czasu, to pewnie nie ma. Oddzielnym tłumaczeniem poczty są braki kadrowe no ale my nie powinniśmy się tym przejmować. 

Edytowane przez Roger
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Roger napisał:

tutaj niestety problem leży w poczcie polskiej, która podobno w czerwcu miała  sajgon. Paleta z prenumeratami potrafi stać na placówce pocztowej od poniedziałku, a wysyłka realizowana jest dopiero środa/czwartek.

Ale te wysyłki to szykuje drukarnia przecież, a nie poczta tak? Czyli co, w międzyczasie przepakowywali wszystko aby na karteczkach zmienić datę na 22.06? Od niepamiętnych czasów data wysyłki to +2 do zapowiadanej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...