Skocz do zawartości

PSX Extreme 310


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, number_nine napisał:

prenumerowałem pismo przez rok. ani razu nie dostałem go na czas, zawsze był to tydzień+ po premierze kioskowej (...) magazyn o gierkach, w którym rzadko kiedy czytam cokolwiek nowego.

 

No to na czym polega kłopot w oczekiwaniu na przesyłkę skoro stwierdzasz, że w magazynie i tak nie ma nic nowego? ;) 

 

Z tego co piszesz, to raczej po prostu sam Szmatławiec już Cię nie grzeje, a nie problem z jego dostępnością, bo w toku rozmowy pojawiło się już co najmniej kilka sposobów na ominięcie kłopotu, o którym pisałeś. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, LeifErikson napisał:

No to na czym polega kłopot w oczekiwaniu na przesyłkę skoro stwierdzasz, że w magazynie i tak nie ma nic nowego? ;) 

głównie na tym, że jako klient nie lubie być traktowany jak sponsor albo idiota, który musi się natrudzić, żeby coś kupić XD dlatego decyduję portfelem co mi się podoba i za psxe nie będę już nigdy biegał, ewentualnie kupię kiedyś przy okazji jak zobaczę. Kupowałem ponad 20 lat, wystarczy :) Ja rozumiem, że dla was to legendarny item i ja nie mam nic do tego, że kupujecie, chociaż te same osoby często jadą równo na prenumeratę, łysego itd, nie rozumiem tylko po chuj sie czepiacie, że ja nie mam na to ochoty ani czasu 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, number_nine napisał:

pobudka chłopie, to nie 1999. Chleb w piekarni też na zeszyt zamawiasz, żeby piekarz wiedział ile zrobić? Pismo niedostępne w największych punktach to wysrane i nie szukam dalej, bo wolny czas przeznaczam na inne rzeczy niż tournee po kioskach 

Jak czegoś nie ma u mnie w kiosku to Pani kioskarka załatwi jak poproszę, ale akurat PE jest u mnie zarówno w kioskach, empikach jak i spożywczaku Stokrotka. Chleb w piekarni zamawiam na zeszyt. Mieszkam w mieście wojewódzkim.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Bzduras napisał:

Dorzucę od siebie taki protip: jeśli w Waszym kiosku czy tam punkcie nie ma PE to poproście panią/pana, żeby zaczęli sprowadzać. U siebie w okolicy w promieniu pół kilometra nie miałem dostępu do PE, zagadałem z panią kioskarką, żeby chociaż jeden numer brała i co miesiąc wpadnę go odebrać, nie było problemów. Niestety ten punkt się zamknął, więc znów muszę dymać do/z pracy naokoło żeby zdobyć PE w pobliskim kiosku Ruchu, ale przez prawie rok byłem ekstrimowo ustawiony dzięki jednej krótkiej rozmowie.


Porada dobra, bo sam tak robiłem lata temu, ale teraz pani w kiosku powiedziała mi, że nie dostaje PSXa już od dłuższego czasu i nie ma możliwości zamówienia. Była zdzwiona, że w ogóle jeszcze się ukazuje.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Pix napisał:

Pochwały od Kmiota to jedyny powód, dla którego Piechota i Kacperus Adamus jeszcze piszą do PE.

 

To… nie jest do końca nieprawda. W pewnym sensie. Prywatnie jak już pojawiłem się w jakichś 50 numerach, przestałem czuć młodzieńczą zajawkę spełniania marzeń. Pieniądze są raczej symboliczne, więc tak - część z nas pisze tylko ze względu na otrzymywany feedback. Bo czasu zżera to ogrom. (Pewnie zależnie od skilla, ja piszę dość wolno, niestety)

W dniu 8.07.2023 o 22:18, Kmiot napisał:

Retrorecenzja. Środek lata, a Piechota dorzuca do pieca. Specyficzne doznanie przewrócić stronę i natrafić na takie screenshoty, człowiek od razu się ożywia i oczy się otwierają szerzej z zainteresowania. Tym bardziej, że Adam podszedł do zadania jak zwykle z ogromnym poświęceniem, nawet jeśli gra (ta czy inna) niekoniecznie na to zasługuje. Tylko ktoś tam przy składzie lekko przysnął, bo w okolicach okładki gry pojawia się dość nieintuicyjne wcięcie w tekście. Zajęło mi chwilę, by się w nim odnaleźć. Aha, czytałem w toalecie, chociaż Adam zabronił. I co teraz?


no i nic. I tak nie wyszło, bo zmieściliśmy recenzję FF16 i moje Legend zeszło na dalszy plan xD - ALE PRÓBOWAŁEM.

 

Czyli tekst o Legend II kiedyś mile widziany?

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to głownie był taki strzał z partyzanta, że w 2023 roku czytam solidnie i sumiennie przygotowaną recenzję gry na GameBoya. Na dwie strony.

I te screeny. Brakowało tylko zielonego filtra z oryginalnego wyświetlacza.

Jest dobrze, jest urozmaicenie, jest zaskoczenie. 

No i pięknie się skomponowało tematycznie z premierą FF16, więc to był dobry moment.

 

11 godzin temu, Piechota napisał:

Czyli tekst o Legend II kiedyś mile widziany?

O ile towarzyszy temu jakaś niebanalna historia warta opowiedzenia, a sama gra się czymś wyróżnia, to KIEDYŚ chętnie poczytam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.07.2023 o 22:18, Kmiot napisał:

Zresztą ja do wszystkich materiałów publicystycznych, które nie są autorstwa Kacpra i Adama podchodzę dość nieufnie, może nawet z lekkim uprzedzeniem. Nie powinienem, ale z pewnymi przyzwyczajeniami trudno walczyć.

 


Strach w dzisiejszych czasach pisać publicystykę, jak się nie jest Piechotą czy Adamusem :D Ale tak mi było tęskno do pisania czegoś więcej niż recenzji gier dla dzieci i wstępniaka (a też czasu w lato więcej), że w 311 numerze rzuciłem się na temat na 5 stron. Niszowy ale niewiele trzeba, by wróciła radość z pisania dłuższych form :)

  • Plusik 1
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...