Skocz do zawartości

PSX Extreme 311


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, życzę przetrwania, nowa cena 25 zł to może i nic dla nas, podstarzałych gości, ale dla przeciętnego 15-18 latka to kupa kasy i może być ciężko. P.S. Ja mam tylko PDF, ale mój kuzyn mówi że nowy papier to "tragedia jak na gazetę za 25 zł, jakby drukowali na zwykłym papierze od drukarki " :) Mi zwisa, że umieścicie jedną recenzję gry na PC na miesiąc, jeśli jest to coś dobrego, ale nie rozpędzajcie się z tym! Pozdro za dobrą robotę przez tyle lat.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, grzybiarz napisał:

No jak to? Jest zapaszek. Może covid?:)

No zapach jest, tylko nie taki nachalny, walący jakimś zajzajerem jak to było dotychczas. Jak już wspominałem, bardzo przypomina mi w zapachu jak i z wyglądu papier z Focus Historia. Chociaż nie wiem czy dalej taki mają, bo nie kupują już od 2 lat. Różnica jest taka, w FH strony nie były pofalowane jak kartki z domowej drukarki, jak się drukuje całą stronę na kolorowo. 

Odnośnik do komentarza

No jak za te 25 zł to faktycznie jakość słaba, lepiej by było dwie dychy i mniej stron (powtarzam się, wiem). Pamietam jak pixel wyglądał kiedyś… za 15 złotych. Tak wiem, inne czasy.

Druga sprawa ze drukarnia taurus nadal istnieje. Nic nie widzę o zamknięciu firmy. Może jestem podejrzliwy (albo mam pewne zdanie co do łapusza), ale wyglada to trochę jak po prostu cięcie kosztów i wybor tańszej drukarni (+ zwiększenie ceny:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.07.2023 o 12:58, K.Adamus napisał:

OFFTOP!

Jest dowodem na to, że poza graniem i pisaniemi malem tez czas na inne rzeczy ;) przez jakiś czas może mnie być nieco mniej na łamach (choc bede walczyl, zeby co miesiac cos naskrobac po nocach, wiec badzcie laskawi jesli chodzi o okazjonalne literowki ;] ).

Uwierzyłeś żonie, że niemowlaki śpią w nocy?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
21 hours ago, PiotrekP said:

Serio- lepszy papier był 9 lat temu. Teraz to wygląda jak karta z bloku rysunkowego z plastyki, przesiąknięta farbą. 

Brałem w ulicznym kiosku z wystawki i myslałem, że babie prasę deszcz zalał stąd ten papier taki pofałdowany i surowy w dotyku. A to po prostu nowa jakość :reggie:

 

Numer za to jeden z lepszych ostatnio!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Butt napisał:

Po tyle taka makulatura chodzi? :blink: Sam se taki zestaw wystawię, bo tylko walają mi się te poradniki po szafie. :Cell:

 

Szczerze mówiąc ja sobie założyłem max 50 zeta za sztukę, a licytacja już jest na poziomie 400 za komplet, ale nie przypuszczam, żeby było wielu wariatów chcących wyłożyć aż takie hajsiwo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...