Skocz do zawartości

PSX Extreme 311


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Square napisał:

Fajna okładka. Mogłaby co miesiąc być malowana/rysowana ręcznie jak to miało częściej miejsce w starych numerach PE.

Widzę, że data wysyłki dopasowana do rzeczywistości i w sumie dobrze, od razu wiadomo, że będzie kiedyś po weekendzie.

 

Super, że rysowana, ale szkoda, że taka wieśniacka i ogólnie pomijając to wygląda słabo. I czemu pierwsze literki słów z lewej strony są w innym kolorze? Wychodzi z tego H I E L P . Może to zakamuflowane HELP od Rogera? :) Drażni mnie też ten podpis pod nazwą magazynu, niedługo będzie GRY MUZYKA FILMY. Gry i konsole to tez chyba popkultura?

  • Haha 3
  • beka z typa 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Kozacki malunek, pięknie będzie to wyglądać w druku. Recenzja Trepanga również mnie cieszy, to jest ten kierunek któremu kibicowałem od dawna: recenzowanie większych tytułów z komkutera dla mnie jest na plus i nie tworzy wrażenia, że redakcja ma zamknięte oczy na część branży. Pewnie antykomkutrowcy będą smęcić, ale kij im w oko, dobra gierka to dobra gierka i może wyjść nawet na mikrofalówki Siemensa.

Odnośnik do komentarza

Też jestem zdania, że jeden tytuł z PC to żadna strata dla wizerunku "pisma konsolowego", a można tym sposobem wyróżnić coś ważnego dla świata gier, po prostu. PE w ten sposób zbliża się do pisma dla GRACZY, niekoniecznie tylko dla konsolowców. Domyślam się, że przy obecnej sytuacji prasy, to może być dość znaczące. Trzymam kciuki.

Okładka nietypowa, ale w sumie doceniam wyjście poza szablon. Będzie czytane.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2023 o 13:22, Pupcio napisał:

Nawet dzisiejszy 10 latek (gdyby wiedział co to gazety o grach wideo) mógłby sobie pozwolić na zakup co miesiąc

Podwyzka o 25%, we francji plonelaby wieza eifla a w polsce fleksowanko, ze he he mnie to i na 50zl stac.

 

Ja odpadam. I tak jestem prawie 4 lata w plecy to bez sensu placic teraz taki pieniadz za cos co po paru latach, kiedy nadrobie, kupie na olx za pare zlotych.  

  • beka z typa 1
  • WTF 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...