Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.09.2019 o 18:37, Rozi napisał:

Ale dzisiaj kutasy z nieba leciały, jak jadłem deep dish pizzę (dziś premierowo, day one) w katowickim Różowym Kaloryferze (knajpka Daniela Wanke). No jakie to było dobre, tłuściutkie, sycące, ten ser, ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy"

R0jJTnz.jpg

YDRN7OX.jpg

I4osPQN.jpg

sztos, myslalem, ze tylko w big adriano daja deep disha.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jadłem dziś dobra i tania pizzę: niby 31 cm, ser, salami, fasola, kukurydza, peperoni i to kosztowało 18 zł. Plus 2x sok po 5 zł i wyszły niecałe 3 dyszki za obiad dla dwóch osób. Lokalu nie podobam bo wiocha, której nikt nie zna, ale fajny klimat - prawdziwy młyn z wiatrakiem :) ludzi było sporo, wysokooceniane w google, tylko dziwi ta cena, np mała margarita 10 zł :)

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, grzybiarz napisał:

Jadłem dziś dobra i tania pizzę: niby 31 cm, ser, salami, fasola, kukurydza, peperoni i to kosztowało 18 zł. Plus 2x sok po 5 zł i wyszły niecałe 3 dyszki za obiad dla dwóch osób. Lokalu nie podobam bo wiocha, której nikt nie zna, ale fajny klimat - prawdziwy młyn z wiatrakiem :) ludzi było sporo, wysokooceniane w google, tylko dziwi ta cena, np mała margarita 10 zł :)

 

Wiocha, klimat, młyn z wiatrakiem - brzmi jak Jerzmanowice, tylko ta pizza mi nie gra :whyyy:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dokładnie. I najlepsze że taka też jest smaczna ^^

@Tynio nie śpij! Wrzucaj foty, poniekąd mnie zainspirowales.:D

Ja zdążyłem zrobić już druga, ale nie będę spamowal. Jak nazbieram fot to wrzucę kilka zbiorczo.

@Mejmjuż oglądałem w sklepie różne koszyki które pasowalyby do wyrastania chleba, ale powstrzymuje się żeby nie było więcej sprzętu niż talentu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...