Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, krupek napisał:

No u nas raczej nie ma problemu z dostępnością wołowiny przy takiej nadprodukcji. Zresztą, w każdym większym mieście jest kilka steakowni, w której podają wołowinę różnych klas. 

 

Średnie spożycie wieprzowiny na mieszkańca w UE - 38 kg, w Polsce - 51 kg. 

 

Średnie spożycie wołowiny na mieszkańca w UE - 16 kg, w Polsce - 5 kg. 

 

Jesteśmy dużym producentem wołowiny ale wszystko prawie idzie na eksport. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 17.02.2023 o 17:25, Rudiok napisał:

Smash burgery w poznańskim Fat Bobie. Na zdjęciach ich wersja drwala z serem, bekonem i dodatkowo jajko. Zostałem pokonany przez tego potwora, ale trzeba przyznać, że Fat to absolutna topka burgerów w Polsce. Ten smak i doznania są warte odwiedzin. 

 

20230217-171444.jpg


20230217-171512.jpg

 

 

Będę miał okazję w najbliższych dniach tam zawitać. Jajec w burgerze nie lubię, ale coś tam jeszcze kojarzysz jako must have do opierdzielenia? :ohboy:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

 

Będę miał okazję w najbliższych dniach tam zawitać. Jajec w burgerze nie lubię, ale coś tam jeszcze kojarzysz jako must have do opierdzielenia? :ohboy:

 

Ale że w samym Facie? Dużo mają zawsze sezonowych propozycji. Zawsze można iść w klasykę czyli burgera z żebrem :)

 

A zaraz za rogiem jest sztosowe UP In Smoke z mięsem w roli głównej a kawałek dalej OVO Pracownia z genialną kawą i deser ami. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak miałem na myśli, że chce Fata odwiedzić przy okazji pobytu w Posen i myślę co tam najbardziej sztosowego jest do wyboru. Na tej samej ulicy zwyczajowo zaliczam też bufet Zindo Sushi i japońszczyzne plywającą łódeczkami prosto do pyska, ale muszę to rozłożyć na dwa dni, bo nie przejem tyle w jedno wyjście xd

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szarpany karczek wołowy z podwójnym cheddarem, jajkiem sadzonym, czerwoną cebulą, mikro liśćmi, piklami i majonezem jalapeno, to jest to. A u żony szarpana świnka z sosem koperkowym, kurkami smażonymi na maśle, rukolą i bekonem. Bułkęs? Top.

IMG_20230825_163255.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

,,Rose drink". Good vibes... ziomeczki! Taki tam... domowy napój. Może być wódka lub woda mineralna + bardzo gęsty smoothie. Próbowałem z wódką i mineralką, z alko wyszło nie aż tak jak oczekiwałem, z wodą natomiast wyszła ,,różyczka" idealna. Do takiego drineczka nadają się bardzo dobrze smoothie z Lidla albo z Żabki, w takim kolorze jak widać na zdjęciach. Bang, bang! 

 

spacer.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, D.B. Cooper napisał:

Pani Magda tak się odpierdala do czystości, a w kiblu kratka wentylacyjna tak zajebana kurzem, że już szczelin widać nie było:)

 

o__O

 

Ona się "dopierdala". 

 

"Odpierdolić" to się może np. głupek i świniak ode mnie ale już łażą psiaki. xd

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, D.B. Cooper napisał:

Schabowego z kością u Pani Magdy Gesler. Smaczny jak to dobrze zrobiony schabowy, porcja też słuszna. 59 zł + serwis 10%. 

20230910_141758.thumb.jpg.41a225d130fd38ee7cb5c4fc1c3f5d41.jpg

 

Pani Magda tak się odpierdala do czystości, a w kiblu kratka wentylacyjna tak zajebana kurzem, że już szczelin widać nie było:)

A w której jej knajpie byłeś? Jak byłem w jej knajpie w Bukowinie (już chyba nie jest jej) to byłem pod wrażeniem wszystkiego, knajpa pod każdym względem top.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

To sam ten obiad czy jeszcze piwo obok? Kurde trochę drogo.

Cena bez piwka

21 minut temu, krupek napisał:

A w której jej knajpie byłeś? Jak byłem w jej knajpie w Bukowinie (już chyba nie jest jej) to byłem pod wrażeniem wszystkiego, knajpa pod każdym względem top.

To akurat "Polka" w Warszawie na starym mieście. W Bukowinie też byłem i mam podobne odczucia.

 

 

20 minut temu, Mejm napisał:

Mizeria tam na slodko czy na slono?

Na słodko nie, ale słona jakoś też nie była

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...