Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.08.2023 o 15:09, Wooyek napisał:

Nie chce ktoś kupić nowych, zajebistych hamulców do roweru? Dokładnie to 4 tłoczkowe Deore XT, w sklepie za nie wołają 1400, sprzedam je za 900zł. 

 

Kupiłem je, bo miały wejść do Canyona, niestety jak się okazało tylny zacisk się nie mieści, więc mam je na sprzedaż. 

 

Jeśli tu nie będzie zainteresowanego pójdzie na OLX, aż nawet jestem ciekaw jakie kwoty olx-owe janusze biznesu będą proponować, zakładając, że te heble są już taniej niż w sklepie o 500zł, to może być nawet ciekawe. :D

 

 

Chyba, że @Litwin81 się skusi, w końcu te 20kg trzeba sprawnie wyhamować podczas bicia rekordów prędkości na odcinku 200 metrów. ;)

Hamulce były by droższe niż mój rower :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Ty Liti poswiecasz kariere kulturysty zeby zostac jakims ultrasem rowerow vintage czy cos sie tak uwzial na ten rower?

Lubię rower. Druga sprawa służyłem w MW na Helu i lubię odwiedzać miejsca gdzie mnie kocono :) Czasami też mnie dopada coś takiego, że lubię się postawić w mega nie komfortowej sytuacji, nie mogą liczyć na pomoc by zobaczyć czy nadal mam w sobie ogień by dać samemu radę. No i Krupek do żre też pisze :)

Odnośnik do komentarza

Mimo iż fajnie mi się jeździ na moim MTB to żałuję, że nie kupiłem gravela. Po pierwsze nie wiedziałem, że się tak wkręcę. Po drugie na moje trasy był by odpowiedniejszy. Ale jednak brałem pod uwagę to, że MTB z amorkiem bardziej wytrzyma moje 125kg ( teraz 114). Może na przyszły sezon sprzedam tego i kupię gravela. Albo może zostawię MTB i kupię szosę i będę jeździć na zmianę. Jeszcze się zastanowię. Na razie po prostu jeżdżę. Jeszcze z 2-3 wyjazdy i pęknie 1000, a 2 miesiące temu jedyna aktywność to był spacer z dzieciakami. Tu moja wczorajsza trasa po parku narodowym.

Screenshot_2023-08-28-20-27-53-40_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

  • Plusik 5
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
13 hours ago, creatinfreak said:

Mimo iż fajnie mi się jeździ na moim MTB to żałuję, że nie kupiłem gravela. Po pierwsze nie wiedziałem, że się tak wkręcę. Po drugie na moje trasy był by odpowiedniejszy. Ale jednak brałem pod uwagę to, że MTB z amorkiem bardziej wytrzyma moje 125kg ( teraz 114). Może na przyszły sezon sprzedam tego i kupię gravela. Albo może zostawię MTB i kupię szosę i będę jeździć na zmianę. Jeszcze się zastanowię. Na razie po prostu jeżdżę. Jeszcze z 2-3 wyjazdy i pęknie 1000, a 2 miesiące temu jedyna aktywność to był spacer z dzieciakami. Tu moja wczorajsza trasa po parku narodowym.

Screenshot_2023-08-28-20-27-53-40_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

image.png

 

:)

 

IMO Kolarka + MTB to super kombo.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś czaił się na trenażer Wahoo Kickr to w bardzo fajnej cenie teraz dostępny - 2699 zł. Trochę mam ból dupy, że kupiłem Suito, ale z drugiej strony jego wymiary i łatwość w chowaniu do szafy, to jest mały gamechanger w niewielkim mieszkaniu. 

 

https://elensport.pl/sklep/produkt/trenazer-rowerowy-wahoo-kickr-core/281.94.1.1.pl.0.htm

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Po mentalnej bitwie, jednak kupiłem power-meter do road-endurance'a.

 

Na początku sobie mówiłem że w endurance nie chodzi o power, tylko o przyjemność i długie trasy. I w sumie dalej mam takie zdanie, ale jednak dobrze widzieć ile siły człowiek właśnie wkłada etc. i mieć możliwość robić jakiś konkretny workout z celami itd.

Z ceną niestety garmin poleciał w kosmos - zastanawiam się jaką marżę na tym mają. Min. myślę z 80%.

 

image.png

 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, ginn said:

@Bishonen88 właśnie, dlaczego nie budżetowa opcja Inpeak, tylko komplet pedałów? 

Jestem freakiem jeśli chodzi o garmina - zegarek, komputer rowerowy, waga etc. Mam słabość do tej firmy ;)

Nawet nie słyszałem o firmie inpeak. Jak googlowałem jakie mam alternatywy to widziałem podobne pedały jak garmin + czujniki w korbie. Jako że korby etc. nie chcę wymieniać to przystałem na pedały. Wmawiam sobie że dokupię te mtb garmina bez czujnika i będę miał od razu też do gravela (jako że czujnik z tych pedałów można przekładać między race i mtb).

 

Może jest ktoś odważny i chce jechać z Berlina do Warszawy w 2-3 dni gravelem? Raz się żyje i chcę chyba raz spróbować takie wyzwanie.

Edytowane przez Bishonen88
Odnośnik do komentarza

Pany, polećta jakąś dobrą, niezawodną lampę do górala. Chodzi generalnie o najlepszy stosunek jakości do ceny. Rano robi się powoli ciemnawo, a moja droga do roboty (ok 6,3 km) wiedzie częściowo przez ciemny las w dość trudnym terenie. Plan mój jest taki, żeby do końca września jeszcze pojeździć, jak będzie w miarę dobra pogoda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...