Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

co za beznadziejny trailer. Gdyby nie grzyby na końcu i logo gry to bym nie wiedział w ogóle o co chodzi.

 

I bardzo (pipi) dobrze.

 

No strasznie szkoda, że nie pokazali wszystkich bohaterów, miejscówek, broni itd. xf

 

 

Oczywistym jest ze umysł przyzwyczjaony  do micro style, czekał na Joeya i  resztę radosnej ekipy  strzelajacej do grzybów w rytm welcome to the jungle.

Edytowane przez milan
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Już abstrahując od tego czy by umarła czy nie, przemoc w tak realnym ujęciu aż mnie trochę wzdryga. O ile smiałem się z zarzutów do GTA V o scene tortur bo postacie tam były komicznie komiksowe tak tutaj to jest zbyt realistyczne jak dla mnie, nigdy nie sądziłem, że gra wideo wzbudzi u mnie odczucia w których sądze, że ND trochę przegina z brutalnością. 

Odnośnik do komentarza

To niech nie grają jak ich to oburza. Poprawność polityczna w grach nie prowadzi do niczego, gry są nadal w takim momencie, ze jak tworcy TR (2013) zrobili scene z 

próbą gwałtu na Larze

to później przez takich gamoni musieli udawac, ze " nie, nie  nic z tych rzeczy, to nie było tak". Dobrze, ze chociaż tego nie ocenzurowali.

Jak to medium się ma rozwijać i dorownac filmom czy książkom to muszą być łamane pewne tabu i poruszane ciężkie, niewygodne tematy.

Odnośnik do komentarza

@zdrowywariat, Patrzysz na to z perspektywy gracza

(fana mario),

a zobacz jaką ona ma umięśnioną szyję/karczycho. To nie jest jakies SF.

Fana TLOU, kocham tą grę, więc moje obawy są uzasadnione, poprzeczka jest zawieszona wysoko, nie chcę w grze kiczu jak to było z kamieniem w U4. I dlaczego same babki, co to zjazd amazonek?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

W Uncharted 4 pamiętacie ten trailer z E3, gdy poobijany Nathan budzi się w dżungli, podnosi z błota i bierze broń. W grze nie wykorzystali tego filmiku, tylko samą lokację. Tutaj też może być tak samo, CGI stworzone na potrzeby pokazu hmm?

 

Oglądałem to wczoraj pare razy na dużym ekranie, to nie jest imo na silniku gry.

Odnośnik do komentarza

I zapewne tak będzie, ND wiele razy tak robiło co zaś do samego trailera, nic ciekawego i w zasadzie przewidywalny rzucający nieco tajemniczości aczkolwiek na miarę Walking Dead. Ja jednak czekam na gameplay bo tego typu trailer nie wniósł za bardzo nic świeżego.

Odnośnik do komentarza

Nie ważne czy na silniku gry czy nie. U4  i Lost Legacy wbijają rozżarzony pręt w białka oczu, a człowiek słucha jak skwierczy i się cieszy. ND nie da dupy i postara się wycisnąć co się da z konsoli. Fabularnie też będzie wyśmienicie. Psiaki z każdą grą, z każdą odsłoną rozwijają się zarówno w kodowaniu gry jak i prowadzenia historii. Wchodząc do ostrołęckiego sklepu z gierkami w ciemno brałbym cokolwiek sygnowane logiem łapki. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co prawda to prawda, ale życzyłbym sobie, aby po Part 2 odpuścili sobie nieco tą względnie realistyczną, gameplayową konwencję na rzecz czegoś bardziej odjechanego. Po prostu widać, że zaczynają się im już powtarzać rozwiązania i przydałoby się gdyby wzięli na tapetę coś niekonwencjonalnego.

 

Wiecie - jetpacki, magia itp. ;) Coś co pozwoliłoby im poszaleć gameplayowo zamiast wymyślać kolejne sekcje z przenoszeniem drabiny czy zrzucaniem skrzynki.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...