Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Polećcie jakąś grę w  której jest fajny, przynoszący dużo satysfakcji, rozwój postaci. Taką, w której czuć, że wybory przy rozwoju postaci miały znaczenie i nowe umiejętności zmieniają rozgrywkę. Jakoś w żadnej z dużych i głośnych gier na tą generację nie czułem aby ten element był dobrze rozwinięty. Ostatnie dobre wspomnienia mam ze Skyrima.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.03.2021 o 11:09, zagul napisał:

Cześć,

ogrywam kolejny raz Diablo 3 z Żoną i szukam czegoś podobnego, czyli przyjemny coop, idealnie jakby to było coś w podobnym klimacie. Sprawdzałem polecane tytuły, ale w większośći "rankingów" na kanapowy coop polecają Fife, Little Big Planet i Overcooked. Znacie może jakieś mniej popularne tytuły?

 

Vikings - Wolves of Midgard - 33,80 zł na psn

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
13 minut temu, Plugawy napisał:

Nie gralem. Ogralem tylko demo dwa razy. Kupie jak ogram kupke wstydu :P chyba @kufir gral to Ci powie.

Sacred 3 jest tez w tych klimatach, ale to ps3 juz. Na ps4 jest jeszcze Van Hellsing cos tam dwie czesci chyba. To tez diablopodobne jest, ale nie gralem.

 

Tak, grałem i NIE Polecam no chyba że z "braku laku"

Demko bardzo fajnie, zachęcające. Pełna wersja niestety słabo wypada. Wszystko bardzo powtarzalne, kolejne lokację świecą pustkami. W połowie gry odpuściłem i sprzedałem.  Może "dalej" było już lepiej nie wiem.

 

Tutaj napisalem więcej na temat tej gry:

 

 

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
20 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Ostatnio sporo słucham podcastów i pomyślałem sobie, że zamiast gapić się w sufit to mogę w tym czasie grać. I tak zabrałem się za SnowRunnera oraz Truck Driver na PS4. Czas mija przyjemnie, bo gry nie wymagają skupienia na dialogach czy historii. Jakie inny gry polecacie do słuchania podcastów? theHunter: Call of the Wild? 

 

Train sim world. Farming simulator. I wszystko związane z wędkarstwem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
40 minut temu, łom napisał:

Jest też teraz w promocji Pakiet Rodzinny EA za 22zł w którym oprócz Garden Warfare 2 dostaniesz Need For Speed i Unravel. Więc nawet jak nie przypasuje Ci to mała strata.

No faktycznie 5 zeta więcej i dwie dodatkowe gry, niezła promocja :nosacz3:. Dzięki :) !

Nie wiem czemu nie rzuciła mi się w oczy. Ostatnio miałem ochotę na jakiegoś NFS a i ten Uravel wygląda super i młodemu na pewno podejdzie.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...