Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, XM. napisał:

Ale nie obrażaj mi Xboxa, tak nie co?

Podobnie miałem z RDR2 na Xbox SX i to akurat była wina płyty ale mogłem bez problemów wymienić. Takie rzeczy się zdarzają niestety i nie ma powodu aby obwiniać za to  wydań fizycznych. A pudełka na Xbox są  piękne i warto je zbierać chociażby do kolekcji.

Edytowane przez Prekor
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam i oto następne :xboss:

20211125_000749.thumb.jpg.7d5d3c511956eb1e86f64187d714a933.jpg

 

Tuż po północy wyciągnięte z paczkomatu Guardiansy, kupione w blakfrajdejowej promocji (164zł, bo jeszcze kupon allegro na 5 monet).

Karny kutas dla NEO-net za tę kopertę rodem z pierwszego Matrixa, bo jak widać na zdjęciu, ma całkiem głęboką wgniotkę nad G.

PerfectBlue to nie jest, jeśli chodzi o solidność pakowania, no ale najtaniej było :nosacz3:

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

A daj spokój z neonet, rok temu już pisałem im na infolinię, że chyba się z penisem na głowy zamienili, że pakują delikatne plastikowe pudełka w kopertę o grubości bloku technicznego. Napisali, że przekażą do działu ten feedback, ale jak widać po roku nic się nie zmieniło, bo u mnie to samo z Guardiansami Na szczęście tym razem fartownie bez ukruszeń.

Odnośnik do komentarza

Do tej pory starczał mi 2.4Ghz kluczyk WiFi za 30zł i nagi blat biurka, ale brak precyzji przy celowaniu i skaczący co chwilę ping 50+ ms w Halo Infinite wyprowadziły mnie z błędu. Podkładka to bardziej kwestia wygody, bo wciąż na padzie gra mi się w Halo łatwiej to przeskok z wartości 50-80ms z częstym packet loss na płynne jak masełko ~35ms to zauważalna zmiana. W dodatku 5Ghz sprawia, że 80mbps downloadu zmieniło się na stałe 250mbps z 15 pingiem. Bajka!

 

260499385_357011346179344_630513213499887438_n.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Do tej pory starczał mi 2.4Ghz kluczyk WiFi za 30zł i nagi blat biurka, ale brak precyzji przy celowaniu i skaczący co chwilę ping 50+ ms w Halo Infinite wyprowadziły mnie z błędu. Podkładka to bardziej kwestia wygody, bo wciąż na padzie gra mi się w Halo łatwiej to przeskok z wartości 50-80ms z częstym packet loss na płynne jak masełko ~35ms to zauważalna zmiana. W dodatku 5Ghz sprawia, że 80mbps downloadu zmieniło się na stałe 250mbps z 15 pingiem. Bajka!

 

260499385_357011346179344_630513213499887438_n.jpg

 

Myślałem, że Paolo wrzucił kij hokejowy do zakupow growych :obama:

Odnośnik do komentarza

Najlepiej w 20 wariantach tej samej konsoli. XSS ma być mini konsolą odpalającą nowe gry, która zmieści się w każdej konfiguracji mieszkania, a do tego mega tanią. Tu chodzi o znacznie więcej niż tylko all digital. Gdyby miała napęd, który znacznie zwiększałby jej rozmiary, to też nie byłaby już takim gimmickiem jak teraz. To jest dosłownie nextgen wielkości książki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...