Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

mpgothic.thumb.jpg.d7fe094a7228013ab57cdb0f519c8a9f.jpg

 

Antologia Max Payne kupiona za całkiem dobry piniądz, w sumie najtańsza jaką znalazłem. Co ciekawe stan jest po prostu idealny, zupełnie jakby nigdy nie była używana, a jedynie odfoliowana i może z raz włożona do napędu, co by pokrywało się mniej-więcej ze szczątkowym opisem aukcji.

Gothic to z kolei gra dla której kupiłem Nintendo Switch, serio. Uwielbiam dwie pierwsze części Gothica, więc muszę po prostu MUSZĘ to ograć na konsoli :D

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Te retro wrzutki @Quake96 tak mnie nostalgicznie nastroiły, że wzbogaciłem swoją kolekcję X360 o 3 pudełka, dobijając do równych 120.

BF2CallodJuarezIL-2Sturmowski.thumb.jpg.6512285684dcf68b4bb5342ac5292130.jpg

CoJ to xboxowy exclusive, grałem tylko w drugą część, BF2 nigdy nie miałem przyjemności, a z konsolowych wersji ta jest najlepsza.
Z kolei IL-2 to trochę wina @Suavek, bo ostatnio spamuje tymi samolotówkami i mi się przypomniało :D

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Odnośnie klawiatury.. mój 11 letni syn stuka na klawiaturze nie patrzac na klawisze. Gdzie ja stary konsolowiec musze chwile po główkować gdzie co jest. On normalnie pisze wiadomości z rożnymi symbolami bez  zerkania ani na moment. Jak stary informatyk a to wszystko zasługa fortnite :lapka: 

Tak poważnie to ja jestem na poziomie 0 z orientacja klawiszy na klawiaturze pc:notlikethis:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wredny napisał:

W zeszłym roku musiałem sobie odpuścić kilka interesujących mnie pozycji, więc teraz, kiedy wpadło trochę dodatkowej kasy to wjechał spóźniony Mikołaj :santa:
14 przesyłek w multiskrytce :sweat:

  Pokaż ukrytą zawartość

teaserpaczkiwsiatce.thumb.jpg.7688367f21e501aa103110f456c0a1f0.jpg


Ch#jowe światło, więc trochę rozmazane (może podmienię jutro):

Wszystkiegryzgry.thumb.jpg.68583ca37d00088632524230d128742f.jpg

No i wielkoformatowe EVERSPACE 2 do spółki z EVERCADE - zobaczymy, jak to retro mi siądzie.

EverspaceiEvercade.thumb.jpg.c4708299d8562baf8c7d96071d65e3fd.jpg

No i komplecik z innego rzutu:

Wszystkiegierkigrzbietowo.thumb.jpg.b3716e60edb8a7b839b860b33aab0d58.jpg

 

Skąd brałeś Everspace'a? :nosacz:

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

W zeszłym roku musiałem sobie odpuścić kilka interesujących mnie pozycji, więc teraz, kiedy wpadło trochę dodatkowej kasy to wjechał spóźniony Mikołaj :santa:
14 przesyłek w multiskrytce :sweat:

  Pokaż ukrytą zawartość

teaserpaczkiwsiatce.thumb.jpg.7688367f21e501aa103110f456c0a1f0.jpg


Ch#jowe światło, więc trochę rozmazane (może podmienię jutro):

Wszystkiegryzgry.thumb.jpg.68583ca37d00088632524230d128742f.jpg

No i wielkoformatowe EVERSPACE 2 do spółki z EVERCADE - zobaczymy, jak to retro mi siądzie.

EverspaceiEvercade.thumb.jpg.c4708299d8562baf8c7d96071d65e3fd.jpg

No i komplecik z innego rzutu:

Wszystkiegierkigrzbietowo.thumb.jpg.b3716e60edb8a7b839b860b33aab0d58.jpg

Powiedz mi kumplu, te baldurki na konsole są w Polskiej wersji czy jedynie angielska? Bo GoL ma niby Polską wersję ale na alledrogo nie mogłem nigdzie znaleźć Polskiej wersji.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, [InSaNe] napisał:

 

Skąd brałeś Everspace'a? :nosacz:

 

 

Perfect_Blue, czy jakoś tak :D

 

7 minut temu, Whisper_of_Ice napisał:

Powiedz mi kumplu, te baldurki na konsole są w Polskiej wersji czy jedynie angielska? Bo GoL ma niby Polską wersję ale na alledrogo nie mogłem nigdzie znaleźć Polskiej wersji.

 

A to nie wiem, w opisie nic nie było, na pudełku też, a odpalić nie zdążyłem, bo do roboty na nockę niestety.

Dla mnie to może nie być, bo po polsku to tylko Wiedźmin, ale jutro postaram się sprawdzić i dam Ci znać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Whisper_of_Ice napisał:

Powiedz mi kumplu, te baldurki na konsole są w Polskiej wersji czy jedynie angielska? Bo GoL ma niby Polską wersję ale na alledrogo nie mogłem nigdzie znaleźć Polskiej wersji.

 

Odpaliłem, zmieniłem język na polski i samo intro jest po angielsku, ale później wjeżdża Pan Fronczewski i jest full polish :hi:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...