Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Homelander napisał:

Pokazałbyś w środku tę książkę, parę losowych stron?

Konsole do gier 2.0 (ksiazkakonsole.pl) - zjedź niżej i jest kilka losowych.

 

Podobno fajny album, kiepska książka, z tego co czytałem w kilku opiniach. Tj. dużo błędów, bądź braków.

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, Suavek said:

Konsole do gier 2.0 (ksiazkakonsole.pl) - zjedź niżej i jest kilka losowych.

 

Podobno fajny album, kiepska książka, z tego co czytałem w kilku opiniach. Tj. dużo błędów, bądź braków.

Dostałem na święta i tak jest to ładny album do podglądania, samego tekstu jest mało, zaledwie kilka, kilkanaście zdań na platformę. Ostatnia generacja zrobiona jest po łebkach i nie ma nawet przekroju sprzętów tylko normalne zdjęcie obudowy. Mimo to, podoba mi się ale cena mogłaby być niższa.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, iluck85 napisał:

Plague staniał było można brać.

Chyba pass na jakiś czas, bo tylko tyły są :trap:

Chociaż Dogma 2 Zara.

 

IMG_8095.jpeg


Te włoskie wydania ten hologram mają tylko na folii czy to na pudełku jest?
Bo widzę, że te wydania są sporo tańsze na allegro, ale zawsze wolę dopłacić te 20-30zł do "anglika".

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Wredny napisał:


Te włoskie wydania ten hologram mają tylko na folii czy to na pudełku jest?
Bo widzę, że te wydania są sporo tańsze na allegro, ale zawsze wolę dopłacić te 20-30zł do "anglika".


Na folii.

No gra typowo na półkę, bo lata w GP więc mi akurat zwisa wydanie. Te gry z GP nie idą i łatwo przespać moment. 

Wo long ciężko dorwać w pudełku, trzeba było brać jak było. Więc jak widzę 120 to biorę i olewam temat. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@iluck85
Wo-Longa niedawno na PS5 za 179zł nówkę kupiłem - coś się chyba gierka nie sprzedała i mało egzemplarzy na rynku jest.
Plagę 2 brałem praktycznie premierowo (chyba tydzień poślizgu), bo miałem wątpliwości czy to znowu nie będzie taka gierka 7/10, jak część pierwsza, ale okazało się, że to ze dwie ligi wyżej i jedno z najlepszych gierkowych przeżyć ostatnich lat.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Wredny napisał:

Na X-a się ciężko zbiera, bo sporo gier jest tylko w cyfrze i pudełka nikt nie zamierza wydawać :frog:

Ogólnie jakoś tych pudełek mniej jest, ja próbowałem kiedyś Resident Evil 3 Remake kupić i były jakieś kosmiczne ceny. A na plejce w folii za kilkadziesiąt złotych;)

Niektóre gry to może i by kupił na półkę (W3 goty, Cyberek goty) ale czy da się je zabrać do kolejnej generacji? Wątpię 

Odnośnik do komentarza

Ps5 jest więcej, gier jest więcej i rynek wtórny działa lepiej, bo jest co? Dokładnie- WIĘCEJ :D Dużo gier można dostać bez problemu PS5 w pudełku, na X gorzej. Jak gra jest nie jest hitem- wo long, to pojawia się na początku za 3 bomby i nikt tego nie kupuję, potem już nie ma szans dostać. 

@yaczes opowie chętnie jak mu poszło z SF6 na Xboxa :)

Dlatego już nie zwracam uwagi na pudełko na odwrocie. Ma być box, grzbiet i leci na półkę. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...