Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na randkę z odświeżoną wersją panny Croft (czyt. aż Aspyr dowiezie TR Remastered w fizycznej wersji) wjechał inny tematyczny nabytek.

Plus niespodziewany gift do dopełnienia króliczej kolekcji.

 

image.thumb.jpeg.ed1c18ba67a70c044d625f941af46b8a.jpeg

Edytowane przez Badus
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Xboxa 360 w tym budżecie nie jest trudno kupić, ale PS3 to już inna bajka. Niby ta sama generacja, podobna popularność, a jakoś konsole SONY bardziej trzymają cenę. Od czasu do czasu przeglądam OLX w poszukiwaniu tanich konsol i ciężko znaleźć w takim budżecie jakieś PS3. No, czasem zdarzy się może jakiś FAT, ale mam już dwa takie i stwierdziłem że chętnie nabędę Slim/Super Slim jak się trafi.

No i dzisiaj zupełnym przypadkiem się trafiło. Z tego co mówił mi gość który to sprzedawał, konsola należała do jego syna, ale dostał/kupił nowszą i sprzedaje PS3 żeby mieć na jakąś gierkę czy coś. Dla mnie spoko interes :D

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pozostajemy w tej samej generacji, co plejka wyżej :cool2:

 

Trochę ostatnich zakupów, trochę prezentów na urodziny. Ogólnie dostałem jobla na punkcie 360 - myślałem, że w tym roku na grubo wlecę w nadrabianie PS3, ale ona wyląduje na dalszym planie. Zzieleniałem.

 

Jeszcze kilka COD i będę miał cały set na 360.

PXL_20240219_163120061.jpg

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.02.2024 o 22:09, Quake96 napisał:

Xboxa 360 w tym budżecie nie jest trudno kupić, ale PS3 to już inna bajka. Niby ta sama generacja, podobna popularność, a jakoś konsole SONY bardziej trzymają cenę. Od czasu do czasu przeglądam OLX w poszukiwaniu tanich konsol i ciężko znaleźć w takim budżecie jakieś PS3. No, czasem zdarzy się może jakiś FAT, ale mam już dwa takie i stwierdziłem że chętnie nabędę Slim/Super Slim jak się trafi.

No i dzisiaj zupełnym przypadkiem się trafiło. Z tego co mówił mi gość który to sprzedawał, konsola należała do jego syna, ale dostał/kupił nowszą i sprzedaje PS3 żeby mieć na jakąś gierkę czy coś. Dla mnie spoko interes :D

Mam PS3 slim kupioną w 2011 roku, stan idealny. Od 2016 roku nie była włączana nawet. Leży w szufladzie i chciałem ją niedawno opylić, ale jakoś sentyment mnie powstrzymał. W sumie, jak teraz jest tak pożądana to chyba dalej warto trzymać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...