Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

15 hours ago, Wredny said:

@iluck85
Wo-Longa niedawno na PS5 za 179zł nówkę kupiłem - coś się chyba gierka nie sprzedała i mało egzemplarzy na rynku jest.
Plagę 2 brałem praktycznie premierowo (chyba tydzień poślizgu), bo miałem wątpliwości czy to znowu nie będzie taka gierka 7/10, jak część pierwsza, ale okazało się, że to ze dwie ligi wyżej i jedno z najlepszych gierkowych przeżyć ostatnich lat.

Szukalem Wo Long’a w steelbooku na PS5, ale jedyny jaki znalazlem byl za…£119 :blink:. Na X’ wlasnie jest znacznie tanszy, co jest rowniez dosc podejrzane. 
Jutro sie okaze czy zostalem wydupcony czy nie. 

Odnośnik do komentarza

Trailer remake'u skutecznie mnie przestraszył :kekw:, więc zapragnąłem nadrobić klasyka.
Co prawda mam już tę kolekcję na PS3, ale tę wersję mogę odpalić na XSX, pstrykać screenshoty itp.
Od czasu usunięcia z dystrybucji cyfrowej, po(pipi)ało ludzi z cenami pudełek, ale udało się trafić stan idealny za 150zł na allegro lokalnie.
Wiem, że coś z nią podobno nie tak, ale gorzej niż u Blooberów nie będzie na pewno :dafuq:
SilentHillHDCollection.thumb.jpg.f050257a3c25acbc811aac46bca51f32.jpg

  • Plusik 4
  • Haha 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Wredny napisał:

Od czasu usunięcia z dystrybucji cyfrowej, po(pipi)ało ludzi z cenami pudełek, ale udało się trafić stan idealny za 150zł na allegro lokalnie.

Wait, what? https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/silent-hill-hd-collection/C1NL49GLS561/0001/9ZLV9DCK2TN3

 

obraz.thumb.png.1fbdb2981c0a64f8e02a3ceb902eea01.png

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, MEVEK said:

To naprawde takie trudne jak Soulslike ???

Niekoniecznie. Dla mnie Nioh bardziej grindem stoi niz trudnoscia. Jesli nie przebierasz w broni, gadzetach i perkach moze byc ciezko, ale gra wypluwa tyle szmelcu, ze nie sposob nie znalezc czegos dla siebie i swojego stylu. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Rozi napisał:

Działa już robienie screenshotów grom we wstecznej? Nie działało bardzo długo, albo w ogóle.

 

W większości gier działało od zawsze.

Grałem w ich sporo (m.in. Gearsy 2,3, Judgment, Dead Space, Operation Flashpoint, Saints Row, Alan Wake, Fable, Forza Horizon, Risen, Condemned, Blue Dragon, RDR) i póki co tylko w oryginalnym PREY wyskakiwał mi jakiś error i się nie dało. Reszta normalnie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Wredny napisał:

@Suavek
A faktycznie, to w takim razie tylko Homecoming i Downpour chyba wyleciały - ale HD Collection w cyfrze aktualnie po 99zł i pewnie też spadnie z rowerka za jakiś czas.
Poza tym ja lubię pudełeczka :D

Czekam właśnie na kolejne promo w digitalu - 30 parę złotych mogę dać. I wiem, że to zbugowane, mgła nie bardzo im wyszła i w ogóle, ale nadal bardziej do mnie przemawia niż to, co pokazały blobery :kekw:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...