Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ps3? Beka wnusiu, kto na tym gra.

 

Od razu mowie, ze sony zje.balo na koniec i wypuscilo w jednym z ostatnich updateow babola, ktory lekko rozwala ui kiedy w opcjach wyswietlania ustawione jest 16:9. Dzisiaj byl kolejny update. Czy naprawili? Zostawiam was z tym pytaniem do wlasnorecznego sprawdzenia.

 

Haze ku.rwa, no powodzenia zycze w przechodzeniu tego balasa. Nie ma gorszego fps na swiecie.

 

6 minut temu, suteq napisał:

w tym HALO KILLER

Gdzie na zdjeciu widzisz killozne 1?

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Badus napisał:

@Suavek, bardzo dobry ruch. Imo pełnowymiarowe artbooki to jedyny warty uwagi dodatkowy zakup do ulubionej/wyczekiwanej gry. A już na pewno lepsze to niż kupowanie jakichś przekombinowanych limitek :reggie:

W ogóle byłem zdziwiony, jaki to duży format, bo spodziewałem się czegoś nieco mniejszego, jak Nier World Guide.

 

I tak, też polubiłem oficjalne artbooki. Zarówno, żeby kolorowe obrazki pooglądać na dobrej jakości papierze, jak i czasem poczytać jakieś ciekawostki. Te rzekome "artbooki" dodawane do kolekcjonerek to często takie broszurki. Jedyny konkretny jaki posiadam, to z pierwszej kolekcjonerki oryginalnej Persona 5, ale i on obszernością nie grzeszył na tle tych sprzedawanych osobno.

 

Oczywiście kolekcjonerki również super sprawa, ale w przypadku Rebirth uznałem, że nie warto dopłacać +/- 200zł do tego, co oferuje Deluxe. Tymczasem Amazon akurat miał jakąś promocję na Ultimanię, a hajp się udzielił.

 

Ultimanie Rebirth już zapowiedzieli i pewnie też zakupię. Wiem, że jest jeszcze drugi tom dla Remake Intergrade, ale skupia się on głównie na Yuffie i jej epizodzie, to na razie mi nie zależy.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...