Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jukka Sarasti napisał:

Kupiłem dziś na Steam Stop Dead oraz Vengeance of Mr. Peppermint.

tutaj cumplu cyfrówki!

 

W dniu 24.02.2024 o 12:39, Quake96 napisał:

 

cex.thumb.jpg.fb1f1a85787e9db72d90ba7b6bd3c253.jpg

 

Miały być gry na PS3, ale zajrzałem na regał z grami na M$ i nie mogłem skorzystać z okazji :D

 

SCII to taki bonusik :)

A Ty kolego Quake siedzisz mi w głowie i lawirujesz mocno po rejonach, które mnie też interesują. Zagrałem w demko Sega Rally na 360 i tak mi się spodobało, że na bank też łyknę. Pamiętam, że jak wyszło, to było dla mnie takie meh, nieciekawe, arcade z poprzedniej epoki. A teraz to skórka mi sama chodzi na myśl, że mógłbym sobie sieknąć odstresowujących kilka kółek w takim arcade :drakeyeah:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, ProstyHeker napisał:

A Ty kolego Quake siedzisz mi w głowie i lawirujesz mocno po rejonach, które mnie też interesują. Zagrałem w demko Sega Rally na 360 i tak mi się spodobało, że na bank też łyknę. Pamiętam, że jak wyszło, to było dla mnie takie meh, nieciekawe, arcade z poprzedniej epoki. A teraz to skórka mi sama chodzi na myśl, że mógłbym sobie sieknąć odstresowujących kilka kółek w takim arcade :drakeyeah:


To może zanim dasz się ponieść na fali nostalgii, przeczytaj jego posta w ramach ostrzeżenia :D
 

W dniu 25.02.2024 o 01:11, Quake96 napisał:

SEGA Rally na XBOX 360 - Tytuł który początkowo świetnie się zapowiadał. Dynamiczna rozgrywka, mocno arcade'owy model jazdy i super grafika. Niestety, postanowiłem zabrać się za mistrzostwa i przyjemna rozgrywka zamieniła się w czystą frustrację zakończoną usunięciem gry i zapisu z dysku konsoli.


Gdzie leży problem? W durnym, gównianym i totalnie hujowym AI przeciwników. Oponenci jadą po prostu jak po sznurku, nierzadko mimo wielu zakrętów zdają się nie zwalniać tempa, a co gorsza w pewnych momentach zwyczajnie nie da się ich dogonić, bo na początku wyścigu wypalają jak z procy a potem bezbłędnie jadą z prędkością przynajmniej dorównującą naszej. W kilku końcowych wyścigach najłatwiejszego pucharu są tak bezczelnie oskryptowani, że ilekroć nie próbowałem, tylekroć sytuacja w trakcie wyścigu wyglądała praktycznie tak samo. Dawno, naprawdę dawno nie spotkałem się z tak nieuczciwą rozgrywką, tak chamskim zaprogramowaniem kierowców AI.

Zniósłbym gorycz porażki w niektórych rajdach, wszak nie mam parcia na bycie "zawsze najlepszym". Problem w tym, że mimo moich wielkich starań, pod koniec natrafiłem na ścianę w postaci "brakuje ci kilkadziesiąt punktów do odblokowania ostatnich zawodów". Owych punktów nie byłbym w stanie nadrobić, chyba że uparcie powtarzałbym całe rajdy, bo przecież pojedynczych, tych gorzej ukończonych wyścigów nie można. A wszystko to, warto podkreślić, podczas zaledwie najłatwiejszego "amatorskiego" pucharu. Nie celowałem nawet wyżej, bo oczekiwałem raczej relaksującej rozgrywki jak w CMR 2.0 czy serii WRC na PS2, ale jak widać nawet najłatwiejszego pucharu nie byłem w stanie zdobyć.

Podsumowując - Jak ktoś chce popykać "kilka tras" bez żadnego zobowiązania i ciśnienia na ukończenie gry w choćby najmniejszym stopniu to myślę, że można w to zagrać. Gra wygląda pięknie, a jeździ się generalnie całkiem dobrze. Natomiast jeśli ktoś chce od gry czegoś więcej to polecam po prostu omijać grę szerokim łukiem, bo AI wirtualnych kierowców ssie fiuta przez słomkę.

Uff, wyżaliłem się... :obama:

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ProstyHeker napisał:

A Ty kolego Quake siedzisz mi w głowie i lawirujesz mocno po rejonach, które mnie też interesują. Zagrałem w demko Sega Rally na 360 i tak mi się spodobało, że na bank też łyknę. Pamiętam, że jak wyszło, to było dla mnie takie meh, nieciekawe, arcade z poprzedniej epoki. A teraz to skórka mi sama chodzi na myśl, że mógłbym sobie sieknąć odstresowujących kilka kółek w takim arcade 

 

Kilka kółek będzie spoko, gra się w to serio przyjemnie, tylko jak spadniesz z prowadzenia kilka razy to zapomnij o ukończeniu gry :D

 

3 godziny temu, Wredny napisał:

To może zanim dasz się ponieść na fali nostalgii, przeczytaj jego posta w ramach ostrzeżenia :D

 

Miło widzieć, że ktoś faktycznie czasem przeczyta te wypociny i coś z nich zapamięta :) Ogólnie może nie będzie tak źle, może to ja jestem po prostu lamus XD

 

 

A skoro już jesteśmy w temacie, to wrzucę dzisiejsze skromne zakupy :spicy:

 

cosrdr.thumb.jpg.5276206fa5a8febc3050004ec119073f.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Badus napisał:

@Suavek, bardzo dobry ruch. Imo pełnowymiarowe artbooki to jedyny warty uwagi dodatkowy zakup do ulubionej/wyczekiwanej gry. A już na pewno lepsze to niż kupowanie jakichś przekombinowanych limitek :reggie:

 

Ja lubię artbooki i guidebooki. Pamiętam, jak w Extreme powoływali się przy PSXowych Finalach na Ultimanię, aż w końcu sam upolowałem je dla siebie - powinienem już w marcu stawiać je na półeczce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...