Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Jeez_PS napisał:

Ogrywając Dark Forces remastered, wzięło mnie na klasyki star wars. Wszystkie gry ze zdjęcia ograne na piracie PC jak pambuk przykazał na początku lat '00.

 

image.png.d838c7f0a1458636125b88dd709f3b29.png

daj znac, jak republic commando. 
Na switchu tylko ta gra dziala strasznie slabo. Raccer i Jedi Knighty za to pikobello

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Crazy Horse napisał:

Zabawy w błocie i piasku ciąg dalszy.

 

Super! Daj znać jak wrażenia w dedykowanym temacie. Ja sobie postanowiłem że nie tknę Expeditions dopóki nie wbiję 100% w SnowRunner. Co prawda podstawka SR splatynowana dawno temu ale kilka dlc nadal mam do dokończenia.

Z nowych gier najbliższe jakie kupię to Yakuza Infinite Wealth oraz Baldur Trzeci w wydaniu fizycznym na PS5. Ale to za ok miesiąc, teraz zmieniam pracę!

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Ukukuki napisał:

Ja już nie kupuję indyków po ostatnich wydaniach na Switcha. Tylko eksy od Nintendo albo gierki pisane z myślą o Switch bo dramat się robi. 

 

A któreś wydania indyków Cię zawiodły? Ja lubię feeling mimo, że większość można dostać za grosze w digitalu. Jakoś bardziej też mi się chce kończyć te gry. Nad eksami to nawet się nie zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Teraz, GearsUp napisał:

 

A któreś wydania indyków Cię zawiodły? Ja lubię feeling mimo, że większość można dostać za grosze w digitalu. Jakoś bardziej też mi się chce kończyć te gry. Nad eksami to nawet się nie zastanawiam.

 

Z ostatniego roku to najbardziej Afterimage a nie ma tam niczego z czym Switch by sobie nie poradził w stałych 30 klatkach. Ale to są takie oczywiste oczywistości a tak co nie tknę to często w recenzjach nie ma mowy o spadkach poniżej 30 klatek a robi się z tego standard. Boltgun, Prodeus, w FPSach to mocno czuć. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ukukuki napisał:

 

Z ostatniego roku to najbardziej Afterimage a nie ma tam niczego z czym Switch by sobie nie poradził w stałych 30 klatkach. Ale to są takie oczywiste oczywistości a tak co nie tknę to często w recenzjach nie ma mowy o spadkach poniżej 30 klatek a robi się z tego standard. Boltgun, Prodeus, w FPSach to mocno czuć. 

 

Ja nie ukrywam, że pokładam mocne nadzieje z tą wsteczną. Cała Switchowa biblioteka by na tym mocno zyskała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...