Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.03.2024 o 19:31, Starh napisał:

Za namową dziewczyny po wielu latach złożyliśmy pcta :banderas:

 

Pieseł niezadowolony, stary mógł kupić za to wory smaczków 


spacer.png

 

 

A tutaj już złożony cały setup. Długo zastanawiałem się nad monitorem, ale oled to jednak oled :banderas: kolory lepsze niż w moim 65CX.  Długa droga jeszcze abym setup ulepszył - kabelki lepiej pochował, ramię do monitora, plakaty magnetyczne powiesił, ambi zamontował z tyłu, ale wstępnie jestem mega zadowlony i podjarany 
spacer.png

stoi mi :gayos:

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ping napisał:

UANK7ys.jpeg

 

Kolejny dropik. Kto nie grał w World of Horror to polecam, zrobił to facet z mojego miasta i jestem pełen podziwu jak dobrze wyszło. Mix jRPG, arcade, slasherów i metroidvanii. Jedynie Shin-chan to typowy relaksator, gdzie śmiga się bez celu - lubię serię bokunatsu, to i tu będę się dobrze bawił. Triggerheart Exelica cieszy, bo nie złapałem żadnego retro pudełka z tą grą, może kiedyś się uda.

 

No grubo, widzę, że na X'a też jest tylko w game preview. Trudno uwierzyć, że to polska produkcja:

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.03.2024 o 17:24, ping napisał:

Kolejny dropik. Kto nie grał w World of Horror to polecam, zrobił to facet z mojego miasta i jestem pełen podziwu jak dobrze wyszło. Mix jRPG, arcade, slasherów i metroidvanii. Jedynie Shin-chan to typowy relaksator, gdzie śmiga się bez celu - lubię serię bokunatsu, to i tu będę się dobrze bawił. Triggerheart Exelica cieszy, bo nie złapałem żadnego retro pudełka z tą grą, może kiedyś się uda.

 

Oooo, superancko, zazdro tego Shin-Chana. Przez chwilę myślałem, że to ten nowy i się zdziwiłem, że wyszedł też na PS4! Czaję się na wydanie amerykańskie póki jeszcze jest na Amazonie ale ciągle coś ciekawszego wpada w oko...

 

W dniu 9.03.2024 o 16:14, ping napisał:

Uzupełniłem też trochę PSP:

Co ciekawe Finale są w pełni po angielsku. Ken to Mahou Gakuen Mono to uczta dla fanów gier Wizardry-podobnych, a Ikki Tousen to typowa napierdzielanka ze świetnymi sprite'ami.

 

Ciąg dalszy budowania arcade raju - shmupiki, brakujące gry na guna, czy mordoklepy na Dreamcasta... Takiego Soul Calibura mam od dobrych 20 lat w PALu ale czemu by nie łyknąć japończyka? Był kiedyś taki cykl w Neo Plusie, Omega Boost za frajera. Ja swojego PAL Omega Boosta pogoniłem za półdarmo, więc frajerem stałem się ja - teraz odkupiłem japońca. Twórcy Gran Turismo i strzelanie mechami? Jedziem z tym.

 

Panie, Ikkitousen! Mój pierwszy kontakt z fan service... A ten zbiór gier na PS1/DC - sam miodek. Szalejesz!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...