Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, GearsUp napisał:

Słyszałem, że nie wszystkie mini gry z Yakuz są obecne na PC więc to jeden z argumentów za wersjami konsolowymi.

Spokojnie, remastery na konsolach też mają ucięty content typu minigierki, jakieś muzyczki i tak dalej. Na PC takie rzeczy załatwia się pliczkiem kopiuj-wklej, na konsoli chyba nie.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Bzduras napisał:

O czym mówisz? O tym na przykład?

https://www.nexusmods.com/yakuza3remastered/mods/5

 

Normalnie, klikasz prawy przycisk myszy, wybierasz Kopiuj, wchodzisz do odpowiedniego folderu, klikasz prawy przycisk myszy, wybierasz Wklej.

 

Nie no video i muzykę to wiadomo, że łatwo. Ja mówię o tych wyciętach grach w grze ale nie będę się upierał przy swoim bo tylko słyszałem o tym, że wersja pecetowa jest okrojona o to.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2024 o 12:08, Bzduras napisał:

Spokojnie, remastery na konsolach też mają ucięty content typu minigierki, jakieś muzyczki i tak dalej. Na PC takie rzeczy załatwia się pliczkiem kopiuj-wklej, na konsoli chyba nie.

Oryginalne wydania na konsole też miały poucinaną zawartość u nas - wtedy najbardziej trójkę okroili.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, messer88 napisał:

Skąd ten PD tak wcześnie? 


Jakiś czas temu ziomek na fb wrzucał swoje zakupy gierkowe i wygląda na to, że na allegro normalnie już mają i wysyłają, bo też się zdziwiłem.
Chyba, że to tylko ten konkretny jegomość - w opisie ma ciągle info o przedsprzedaży, ale normalnie wysyła:
 

Spoiler

Zrzutekranu2024-04-03164120.thumb.png.a1fb13b502934148249b7dc655a78244.png

 

Odnośnik do komentarza

Rimejku Splintera się nie doczekam, więc nie pozostało mi nic, jak ponowne ogranie 1, 2 i 3 (wkrótce). Do tego coś, czego nie miałem, a mieć chciałem. Od roku w szafce czekały pistolety i grucha (:kekw:), ażeby w końcu zestaw skompletować.

 

Jeszcze druga sztuka, Time Crisis, THOTD i mam normalnie arcade w domu. Tylko po to kupiłem, uwielbiamy z żoną szynowe strzelanki.

PXL_20240404_120723188.jpg

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...