Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, kiseki napisał:

Aż wstyd się przyznać ale jakoś ominęła mnie cała trylogia S.T.R.A.C.H.u więc czas nadrobić zaległość. 

 

IMG_20240327_123301_edit_47652567225540.jpg

 

Zainstalowałem wczoraj jedynkę na PC. 4K, max detale, full wypasik... Odpaliłem, pierwsze wrażenie "kurde, nawet fajnie wygląda jak na takiego starocia" (tak to już jest na PC, rozdzielczość robi swoje). No i było fajnie, obiecująco fajnie do czasu... strzelania. Kurde, no ten element zestarzał się najgorzej niestety. Inaczej zapamiętałem, a jest "karton" niestety. Sam klimat dalej jest spoko, ale przez to strzelanie poleciało z dysku.

Odnośnik do komentarza

Kurna, kończę wkrótce abonament Plusa i mam ochotę nakupować gierek w pudełkach. Wcześniej wciąż liczyłem na prezenty w abonamencie, ale teraz mam ochotę zapełnić półkę tytułami na które mam chętkę od dawna i sięgać po nie kiedy tylko najdzie mnie ochota.

Czy to rozsądne? Kupka wstydu nabierze fizycznych rozmiarów, a przypuszczam, że tylko będzie rosnąć. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Wojtq napisał:

Kurna, kończę wkrótce abonament Plusa i mam ochotę nakupować gierek w pudełkach. Wcześniej wciąż liczyłem na prezenty w abonamencie, ale teraz mam ochotę zapełnić półkę tytułami na które mam chętkę od dawna i sięgać po nie kiedy tylko najdzie mnie ochota.

Czy to rozsądne? Kupka wstydu nabierze fizycznych rozmiarów, a przypuszczam, że tylko będzie rosnąć. 

Nie wiem, jaka platforma, ale pewnie PS4. Trafiłem na film jakiegoś kolekcjonera, który mówił, że najlepszy moment na powiększenie kolekcji PS4 jest... teraz. Gry są tanie. Nim się obejrzysz, taka Yakuza collection będzie po 150, ale używana, nie nowa. Dlatego u mnie gempaas poszedł w odstawkę na rzecz fizycznej kupki gier do ogrania, tyle że na 360 i PS3. Pewnie też są jakiś czas wróci mi też zajawka na PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...