Skocz do zawartości

Resident Evil HD Remaster


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

zaczalem wczoraj na real survival i wszystko spoko, ale brak auto-aim = 100% zwyzka poziomu trudnosci. raczej staram sie unikac zombiakow, ale ze dwoch chcialem polozyc i byl cyrk ;)

 

lecialem bez sejwowania i zabil mnie crimson ten z trumny. eh, moglem po wezu zapisac a nie jak lamus sie dac zalatwic. ale, no nie ulatwia to gry.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Gdzieś tam jest to uczucie że chciałbym widzieć jedynke w tpp na wzór rimejku dwójki no ale zdecydowanie bardziej chce rimejk cv i dino crisis więc może niech sobie jeszcze leży ta jedynka kilka lat na chude lata. Teraz pewnikiem w najbliższych latach jest 9ka i rimejk 5ki a później zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Ta gra została już zremasterowana, teraz to byłby remake remasteru. O ile jeszcze remake 2 i 3 miały sens, bo w nie nie można było zagrać na współczesnym sprzęcie i były niedostępne, tak 1 jest dostępna. Znacznie bardziej podobały mi się pomysł zrobienia po prostu nowego Residenta w stylu jedynki, też w domostwie, inne zagadki, fabuła a nie kopiowanie 3 raz tego samego. 

Odnośnik do komentarza

Czworka byla jeszcze bardziej dostepna na wszystko i aktualna. Mimo wszystko zrobili remake.

 

To ja od RE5 wole kolejny remake jedynki. Jest absolutnie jedyna w swoim rodzaju, ma zajebisty klimat i zasluguje na takie potraktowanie jak RE2. Nie zeby gralo sie w nia zle, ale po prostu marze o rozszerzonym RE1 w TPP na RE Engine.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
On 4/4/2024 at 4:15 AM, pawelgr5 said:

Ja od tego roku jade sobie powolutku wszystkie residenty od nowa. Skonczylem niedawno 0 i REvelations 1. teraz pora na ponowne przejscie 1 remake. Wspaniala gra, ktora broni sie lajtowo nawet dzis. Wolalbym zeby nastepnym remakiem byla CV.

 

Mam taki plan od lat i jakoś nie potrafię go zrealizować. Może teraz się uda jak mam kupione Residenty wszystkie przenośnie na Switchu i Decku

Odnośnik do komentarza

Ale jak mogliście pomyśleć, że pytam, czy to wydadzą?

 

Mają sporą część gry skończoną i zastanawiam się, czy zdążą to wrzucić do sieci zanim Capcom się dobierze? Bo dlaczego jeszcze ich nie postawił do pionu?

 

Obawiam się po prostu, że celem takich devow nie jest zrobienie jak najlepszej fanowskiej gry, żeby ją wrzucić do sieci o być w hall of fame, tylko żeby zwrócić na siebie uwagę i dostać zatrudnienie gdzieś, gdzie po prostu ta gra w portfolio będzie robiła wrażenie.

 

A my, gracze, jesteśmy tylko zwodzeni.

 

W każdym razie wykonali kawał dobrej roboty, bo to nie wygląda jak te wszystkie fanowskie gówienka. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, łom napisał:

 

:philosoraptor:

 

Autorowi chodziło o to, że jakość jest tak bliska grom wysokobudżetowym, w przeciwieństwie do wielu innych fanowskich projektów, że równie dobrze taka gra mogłaby się pojawić jako oficjalny remake. Po małym dopieszczeniu.

 

Insynuowanie, że mógłbym pomyśleć, że mogą sobie tak po prostu wydać to w pudełku, bez żadnych praw, jest ubliżające i należą mi się ogromne przeprosiny wywieszone przez tydzień na topce forum. W przeciwnym razie wejdziemy na drogę sądową, by zmyć szkodę na moim wizerunku.

 

Proponuję traktować się z należytym szacunkiem i domniemaniem niewinności - a nie domniemaniem, że rozmówca to debil xd

 

PS. Capcom zablokował fanmake RE2 bardzo szybko, a sami pracowali wtedy nad swoim. To już od ponad roku ma trailery, więc może i nigdy nie dostaniemy tego w postaci cyfrowych plików z dziwnych stron, ale nie wygląda to jakby szykował się oficjalny remake jedynaczki :( podobnież z Code Veronica - cisza, żadnych pozwów. Wygląda na to, że przejmują się tylko, kiedy sami mają plany biznesowe. 

Odnośnik do komentarza

Grałbym w tego remaka jak posrany :whatuh:  

 

Ale pewnie skończy się jak z RE2: Kapkom grzecznie poprosi o zamknięcie projektu, a po kilku latach wyda swojego rimejka, który będzie jeszcze lepszy. Wcale się nie zdziwię jeżeli po RE5R nadejdzie ten moment, bo w sumie co mają dalej odświeżać? RE6? Za duża gra na remake, chyba z 10 lat by to klepali. CVX i Zero raczej się nie doczekamy, te części nie są zbyt popularne i chyba też nie sprzedały się zbyt dobrze. Po podrasowanej Piątce (i 9, która na bank też będzie akcyjniakiem) będzie to też dobry moment, żeby w końcu wrocić na przygodówkowe tory z serią. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...