Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, SetoPL napisał:

Lite odpada. Jakbym miał już kupować to wolałbym mieć pełnię możliwości. A głównie grę we dwóch na Switcha i kilka kilka gier co z chęcią na TV bym jednak zobaczył

Kupiłem w życiu kilka rzeczy, bo taniej i niestety za każdym razem żałowałem tej decyzji, a TV które mi się teraz podobają tyle kosztują. Firany przy okazji mam z allegro za 50 zł... 

Tak też zrobię. Koniec końców wyszło, że Switcha chce dla siebie kupić, a ja mam w co grać na najbliższy rok.

Tym bardziej, że nie będzie zła że tyle siana wydałem na gierki, więc temat zamknięty. Dzięki wszystkim za bardzo ciekawa i emocjonująca rozmowę.

 

Dziewczyna chce konsolę, toż to ideał, Ty chcesz Switcha, ona, a nie da się na spółkę? Bierz Switcha full wersję z MK8 na początek, może jakieś indyki na 2P. Nie ma lepszej konsolki dla pary. Pozbądź się kilku gier, w które już nie grasz, czy innej konsoli, nie wiem ile tego masz.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Chciałem polecić zakup Switcha za granicą - ja swojego (szary V2) kupiłem w austriackim Saturnie za 297 euro, co w przeliczeniu dało 1265 zł. Nieświadomie kupiłem w jakiejś promocji, bo było to zaraz po świętach, a teraz cena wróciła do 319 (co i tak jest mniejszą kwotą niż w polskim odpowiedniku). Ale w niemieckim Saturnie jest teraz za 288, czyli 1221 zł.
 

Odnośnik do komentarza

Wyszedł nowy patch do Wiedźmina. Jak dla mnie miazga.

 

Przede wszystkim dodali modyfikację postproces'ów graficznych. Jeden element który robi najbardziej istotną różnicę jest wyostrzanie (sharpening). Domyślnie jest wyłączone. Można zmienić na średnie lub wysokie. Robi to ogromną różnicę w jakości grafiki. Co prawda modele wyglądają mniej naturalnie, ale gra mimo wszystko zyskuje. Nie miałem okazji sprawdzić jak to wpływa na fpsy, ale w obszarze wioski w której byłem nie robiło żadnej.

Wszystkie elementy interfejsu są teraz dotykowe.

 

Najlepsze na koniec - to o czym marzyłem od początku import/export sejwów Steam i GoG. Nie uśmiecha mi się grać w Wieśka na TV, ale w podróżach czy łóżku chętnie. Kiedy jednak mogę wolałbym grać na kompie i teraz jest to możliwe. Kiedy będę w podróży, robię szybki import sejwa ze Steam. Wracam do domu to sejw eksportuje do Steam'a. Bajka.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
Nie wiem co masz na myśli przez dłuższą grę, ale zdarzało mi sie po ok. 2h grywać w hh i nie mialem problemow. Ale generalnie na dłuższe sesje wybieram duży ekran.


Po godzinę grania w handheldzie łapy już bolą. Switch jest za duży i za ciężki. Lite to co innego,inna wygoda. Ale wziąłem pełnego bo do tv można podłączyć.
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, madhunt3r napisał:

 


Po godzinę grania w handheldzie łapy już bolą. Switch jest za duży i za ciężki. Lite to co innego,inna wygoda. Ale wziąłem pełnego bo do tv można podłączyć.

 

 

Nie grałem jeszcze nigdy w handheldzie to nie wiem, czy łapy już bolą po 1h grania. Choć myślę, że gdyby tak wydali Metioda Prime Trilogy to można by było się poczuć jak w handheldzie, jakby się było w grze, w samym środku, bo hełm, bo kosmos, bo odosobnienie. Ale wątpię, czy by mnie w tym wypadku łapy bolały.

Odnośnik do komentarza

Moglbym wyobrazic sobie typowego posiadacza Switcha z forum idacego do trenera z silowni po plan treningowy bo Switch aka pad od konsoli bo trener nie zrozumie za ciezki. Przeciez Wy chcecie tego Lita tylko jeszcze o tym nie wiecie, mozna kupic uzywke jak sie nie chce dac zarobic Nintendo a jak patrze na wszystkie akcesoria ktore kupujecie to sie ciesze ze go mam a nie zawalam szafy. Normalny Switch + Pro Controller i Lite plus 2 karty pamieci to idealne combo do ktorego warto troche doplacic

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, _Forum_ napisał:

Moglbym wyobrazic sobie typowego posiadacza Switcha z forum idacego do trenera z silowni po plan treningowy bo Switch aka pad od konsoli bo trener nie zrozumie za ciezki. Przeciez Wy chcecie tego Lita tylko jeszcze o tym nie wiecie, mozna kupic uzywke jak sie nie chce dac zarobic Nintendo a jak patrze na wszystkie akcesoria ktore kupujecie to sie ciesze ze go mam a nie zawalam szafy. Normalny Switch + Pro Controller i Lite plus 2 karty pamieci to idealne combo do ktorego warto troche doplacic

 

Chu wie, czy Ty w ogóle frosti masz normalnego Switcha, bo ostatnio kombinowałeś jak Litea do TV podłączyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...