Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Ukukuki napisał:

Ehh w ofercie Nintendo brakuje już tylko digital Switch w dobrej cenie. 

Bez sensu myślisz, że wejście na kartidże dużo ich kosztuje? Na pewno już ci dadzą dobrą cenę. Byłoby jak z Xboxem one all digital.

Odnośnik do komentarza

Ultima przysłała mi maila...

Cytat

 

Kontaktujemy się z Państwem aby z przykrością poinformować, że polski dystrybutor trzeci raz ograniczył ilości Nintendo Switch OLED na dzień premiery. W związku z zaistniałą sytuacją możemy realizować zamówienia aż do końca tego roku.
 
Bardzo prosimy o odpowiedź czy zechcą Państwo zaczekać na swój egzemplarz czy może anulować zamówienie

 

 

No super. Ciekawe, czy to tylko Ultima, czy wszędzie będzie problem. Bo widzę w innych sklepach pre-ordery nadal otwarte.

 

Nie spieszy mi się, żeby mieć zaraz na premierę, no ale kurcze w SMT5 w listopadzie to już bym chciał grac...

Odnośnik do komentarza

Preorder w Ultimie? Mamy tu miłośnika mocnych wrażeń! Tyle dobrego, że Cię uprzedzili ten tydzień przed premierą, widać IDZIE U NICH KU LEPSZEMU :D A tak serio to Jaczes też pisał o tym, że znów zmniejszyli alokację, także musisz przemyśleć, czy lepiej mieć konsolkę zaklepaną i ewentualnie dostać ją prędzej czy może polować gdzieś indziej. Ceny na alledrogo i innych takich "małych byznesach rodzinnych" pewnie będą mocno januszerskie właśnie przez ograniczoną ilość konsolek na rynku. Ja bym trzymał (jeszcze pytanie, czy opłacałeś z góry?) i ewentualnie każdego wieczoru bez oleda płakał za nim w poduszkę, ale na szczęście udało mi się zamówić w POTĘŻNYM Perfect Blue i raczej takiego dylematu nie mam.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Poker face GIF - Find on GIFER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie no, oczywiscie przewidzialem to. Z co drugim goracym towarem z N tak jest od lat i sie zabezpieczylem, trzeba dbac o R E P U T A C J E  :)

Wiem, ze wielu forumowiczow nam zaufalo, wiec mam kurla wazny komunikat - SPOKOJNIE MORDECZKI,  I GOT YOU COVERED :problem:

Ale teraz, jesli cos bedzie gorka, to tez za pol darmo nie bede sprzedawal, prosze o zrozumienie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Meh, gier na Switcha, które mnie interesują jest tyle, co kot napłakał. Jeśli dostanę do premiery SMT5, to mała strata. ;)

 

A serio, nie wiem, jaką opinię ma Ultima. Dawniej problemów nie miałem z nimi. Był to jeden z pierwszych pre-orderów na OLED w PL i liczyłem, że skoro szybko zamówiłem, to się załapię. A tu widzę rozczarowanie. No i opłacone z góry, więc póki co przetrzymam, żeby nie kombinować.

 

Ale na wszelki wypadek zamówiłem teraz w MediaExpert z płatnością przy odbiorze i jeszcze rabatem zalegającym, to zobaczymy, co będzie wcześniej i najwyżej jedno się anuluje.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że jeśli ktoś już ma jakiegoś Switcha to OLED jest bardziej fanaberią niż gamechangerem. Ładniejsze kolorki, dziebko mniejsze ramki, ciut większy wyświetlacz i tyle. Mimo wszystko czekam na swój egzemplarz mocno i chętnię popluskam się w blasku oledowych kolorków (Hades na tym ekranie? tak, poproszę :banderas:).

Odnośnik do komentarza

Według jakich badań OLED jest bardziej prądożerny w grach? Zależy to konkretnie od wielu czynników, w tym od materiału (im "ciemniejszy", tym większa różnica - appki na telefony często nadal żrą więcej, filmy i gry prawie zawsze wyraźnie mniej), ale nie widziałem śladu żeby ktoś wykazał, żeby w grach można było obstawiać większą wydajność energetyczną LCD.

Odnośnik do komentarza

Jak obliczyłeś te 80% są gdzieś takie dane?

Nie myślę o Crysisie lol ale nawet takim Monster Hunter Rise czyli (czasowym) exie czy nieszczęsnym BOTW, Hyrule Warriors Age Of Calamity. Patrzyć się na to zwyczajnie nie da sorry. Jasne są gry, w które miło się grało na dużym jak chociażby Skyward Sword czy Mario Odyssey, ale jak wam nie przeszkadza w innych na tych nowoczesnych tv rwanie obrazu to szanuje za dużą tolerancję.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, GearsUp napisał:

Digital Foundry obliczyło przy okazji recenzji Splatoon 2

Splatoon 2 wyszlo 4 msc po premierze Switcha, wtedy bylo z 5 gier może... Mi to tam rybka bo nie jestem klatkowym purystą, tak tylko przypominam.

 

Co do gry w docku, wczesniej gralem na monitorze 27'' i bylo elegancko, na starszym tv 45'' też spoko, ale w tym roku kupilem jakis 55'' (prosty do 2k) i tu już oczy bolą miejscami, ale to moze byc tez kwestia ustawień, bo ze mnie noob w kwestii TV.

 

Nad samym OLEDem sie mocno zastanawiam, moj Switchuś co prawda działa jak nowy mimo prawie 5ciu lat na karku, ale na wczasach nie moge na plaży pograć bo slance przeszkadza wiec taki OLED by siadł, no i generalnie czesciej gram jednak HH więc lepszy ekran zawsze spoko... Dobra sam sie właśnie przekonałem ide chyba preorder skladac póki żona nie patrzy. 

Odnośnik do komentarza

Teraz nikt Ci nie poda jaki to % przy tylu tysiącach gierek, podejrzewam że współczynnik jest  taki co do tego ile gierek nie osiąga 60 fps na Switchu co na Steamie ich się nie odpala wcale.

 

Czyli około 10% (większość gierek na steam przed 2010 rokiem nie odpala na Windows 10 albo wymaga połączenia z usługą Microsoft Live co zwykle jest problematyczne).

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Bardzo odważna teoria z tą wydajnością indyków. Ja chyba mam pecha, ale to co mam to tak nie specjalnie trzyma te klatki a gierek mam całkiem sporo. Mnie wkurza tylko, że są droższe niż na PC dlatego obecnie odpuszczam i czekam na testy wydajnośći SD. Dodatkowo brak dysku SSD zaczynamnie boleć. Jak nie miałem XSX to jakoś to było. Teraz widząc jak to wszystko się w sekundy wczytuje to tym bardziej przenośnie chce mieć granie na platformie Steam.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...