Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny wysyp hiciorów, nie mogę no.

 

- nowa gra twórców 13 Sentinels (jak będzie w 10% tak dobra to lepsza niż cokolwiek innego)

- nowa SaGa po 7 latach!, jeśli unowocześnią tego wybitnego acz nieprzystępnego RPG-a to kurde GOTY

- Dave the Diver, wiadomo już że goty

- tak samo z Trombone Champ

- Spy X Family!, to ma szansę być jak Persona tylko dobre

- Contra od Wayforward! Od dawna były plotki ale po 16 latach to faktycznie się stanie

- nowy WarioWare! W sumie nie wierzę że to będzie działać poprawnie, ale do tej pory każdy główny WW na GameBoya był genialny. Na wideo niestety nie widać, by wniesiono jakieś nowoczesne rozwinięcia, które by uczyniły grę żywotniejszą

 

- Mario vs Donkey Kong raczej mnie nie porwał na premierę, podobnie jak Another Code, ale może nowy coś wniesie. 

 

- Paper Mario ORAZ Mario RPG naraz to trochę dziwna decyzja, ale pewnie leżał tyle lat w szafie to go jednak wypuszczą. Dla chętnych okazja nadrobić dobrą grę, podobnie jak Luigi's Mansion, ale są bardziej ekscytujące comebacki

 

- Nintendo zawsze mówiło, że nie robi nowego F-Zero, bo nie wie co jeszcze ciekawego wnieść do tego gatunku. 99 graczy to właściwie jest ten pomysł. Ale na tym wideo jakoś nie czuć żadnej prędkości, szalonej rywalizacji ze zwrotami akcji itd. Wiemy na co ich stać po Mario Karcie 8 więc szkoda

Odnośnik do komentarza

Bo tak pewnie jest. Nawet, gdyby Switch pociągnął Xeno X, to wolę nawet nie myśleć, jak ta gra by wyglądała i chodziła... Niech już zrobią porządną wersję na następną konsolę.

 

Japoński Direct miał trochę inne gry pokazane:

 

Spoiler

:banderas:

 

 

Ogólnie widać ewidentnie, że to już koniec Switcha. Megahity będą trzymać na pokaz następcy, ale mimo tego nowości wciąż można się spodziewać. Szkoda tylko, że 3/4 tego, to Mariany, zaś reszta też raczej multiplatformy.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, kudlaty88 said:

Kurwa co oni maja z tym Xeno X przecie zwykly port 1:1 z wiiu by sie sprzedal w milionach. Zaczynam sie obawiac ze trzymaja na start switcha 2 :(

W miliardach by się sprzedał. W gargantuicznej ilości. Wciągnąłby lewą dziurką od nosa GTA V, prawą Tetrisa i zapił Mario Kartem 8. Oderwanie od rzeczywistości na wyższym poziomie

niż miliony sprzedanych Xenobladów

  • beka z typa 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, oFi napisał:

Switch 2 z obsługą wszystkich gier poprzedniej generacji na fhd/60fps i pre order robie nawet dziś.

Myślę, że aż tak fajnie, to nie będzie. Nintendo znajdzie sposób, aby zjebać wsteczną, tudzież jakoś ją spieniężyć.

 

No chciałbym się mylić, ale coś mi się wydaje, że nie będzie pro-konsumencko.

Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, Homelander said:

W miliardach by się sprzedał. W gargantuicznej ilości. Wciągnąłby lewą dziurką od nosa GTA V, prawą Tetrisa i zapił Mario Kartem 8. Oderwanie od rzeczywistości na wyższym poziomie

niż miliony sprzedanych Xenobladów

 

Do dziwiących się i clownujących. Cała franczyza na Switchu sprzedała się w niecałych 6 bańkach. Łącznie trzy części. 6 milionów. Na Switchu na którym sprzedaje się wszystko. Trójka niecałe 2 miliony. A tu ktoś pisze, że PORT Xenoblade X z WiiU, gdzie oceniany był chyba najsłabiej z całej serii sprzeda się w milionach. MILIONACH. Liczba mnoga. Czyli ten Xenoblade X ma zostać najlepiej sprzedającą się odsłoną całej franczyzy. Jasne. I ja nie mam nic do samych gier i ich jakości, jrpgi mi wiszą totalnie, po prostu ciężko mi przejść obok tego typu kocopołów

Odnośnik do komentarza

Nawet nowe Xenoblade'y nie sprzedają się w takich znowu "milionach" mdr. A zwykły port 1:1 z Wii U i tak byłby bardzo ciężki do zrobienia. To nie jest Paper Mario. Sportowanie tego na Switcha porządnie wymagałoby nadal dużo więcej pracy niż niejedna cała nowa gra. Wszystko jest łatwe jak się mocno wypacza rzeczywistość. 

 

 

Ten Switch 2 to już mityczny, wszystko na niego wyjdzie, już wiadomo że potem będzie 7 lat jęczenia że nie spełnił wymyślonych celów, tak jak i ten prawdziwy Switch. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Mam podobnie, co jakiś czas sobie wracam do MHR+SB i jak juz usiądę to odstawiam po kilku tygodniach. 

 

Jeszcze wracając do Directa, początkowo miałem takie wrażenie meh, no ewidentna końcówka Switcha, ale wróciłem sobie do pokazu, przejrzałem jeszcze liste zapowiedzi i w sumie jest tam z 10 tytułów które mnie interesują, szczególnie Unicorn Overlord mam na radarze, a od kilku dni jestem uzależniony od F-Zero 99... Miałem się trzymać od takich gier z daleka po tym jak w kilka dni po premierze Tetris 99 zrobilem w niej kilkadziesiat godzin, ale złamałem się i coś czuję że efekt będzie podobny bo gra wciąga niemiłosiernie. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, voi tekku napisał:

Mam podobnie, co jakiś czas sobie wracam do MHR+SB i jak juz usiądę to odstawiam po kilku tygodniach. 

 

Jeszcze wracając do Directa, początkowo miałem takie wrażenie meh, no ewidentna końcówka Switcha, ale wróciłem sobie do pokazu, przejrzałem jeszcze liste zapowiedzi i w sumie jest tam z 10 tytułów które mnie interesują, szczególnie Unicorn Overlord mam na radarze, a od kilku dni jestem uzależniony od F-Zero 99... Miałem się trzymać od takich gier z daleka po tym jak w kilka dni po premierze Tetris 99 zrobilem w niej kilkadziesiat godzin, ale złamałem się i coś czuję że efekt będzie podobny bo gra wciąga niemiłosiernie. 

Teraz mnie Crimson Valstrax dojezdza. Nigdy dziada nie lubilem. Jeden z najtrudniejszych przeciwnikow, a tu jeszcze menda w mocniejszej wersji. Raz prawie udalo sie ubic, ale random wbil i padl 3 razy w ciagu 5 min...  :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...