Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nic nie wiadomo. Na TGA nic nie pokazali, ale teoretycznie mają jeszcze 4 miesiące do premiery trójki, więc wiele się może wydarzyć. Kampania reklamowa w postaci wydawania updateów do RE2 mających połączyć ją z RE3 wydaje się sensownym pomysłem.

 

A co do tego rzekomego Director's Cut, to moim zdaniem wyjdzie na kolejnej generacji bo Capcom lubi robić reedycje swoich gier.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam ze HDR w tej grze jest zrypane po całości. Na każdym ustawieniu tv jest szaro i mlecznie. Jeśli chodzi o obraz to naprawdę jestem wyczulony mocno. Jedynie co mi pozostało ty HDR na off i wymuszam HDR przez telewizor. Może w matrycach LCD/LED jest spoko ale te matryce mleczny - czarny maja w standardzie. HDR na OLED w tej grze leży... Szkoda bo ta gra na to nie zasługuje.

Odnośnik do komentarza
Potwierdzam ze HDR w tej grze jest zrypane po całości. Na każdym ustawieniu tv jest szaro i mlecznie. Jeśli chodzi o obraz to naprawdę jestem wyczulony mocno. Jedynie co mi pozostało ty HDR na off i wymuszam HDR przez telewizor. Może w matrycach LCD/LED jest spoko ale te matryce mleczny - czarny maja w standardzie. HDR na OLED w tej grze leży... Szkoda bo ta gra na to nie zasługuje.
Dokładnie jest tak jak mówisz, u mnie na B7 gra w hdrze wygląda jak mleko i o ile w rdr2 nie przeszkadzało mi to tak strasznie to jednak w residencie ładnie psuje klimat. Trudno, trzeba się obyć bez ładnych zdrodel światła kosztem normalnej czerni.
Odnośnik do komentarza

To żeby zaraz nie było nagonki ze tylko na LG OLED jest mleko to dodam ze mam Sony A8F w Oledzie. 
Jak wyłącze hdr w grze to mogę go ręcznie wymusić w tv i tak ustawić luminacje ze ładnie źródła światła się przebijają jednak czuć ze to nie do końca to co na przykład mamy w Horizon lub Death Stranding. 
 

Nadzieja tylko ze w Re3 będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Josh napisał:

Jak dobrze, że posiadam jakiś śmieszny, budżetowy telewizorek bez HDR i nie mam takich problemów, dzięki czemu mogę się skupić na czystej frajdzie płynącej z rozgrywki. 

No coś w tym jest:) W lipcu kupiłem OLED i przesiadłem się z LCD. Grę ogrywam regularnie od stycznia i teraz mnie mleko mocno irytuje a wcześniej looz z tym miałem.
 

Inna sprawa ze jak się raz zobaczy czerń w grach i filmach na OLED to już się nie da odzobaczyć :)

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

albo vickers, ale nadal mam watpliwosci czy to bedzie cokolwiek innego niz te epizody ocalalych. nie lubie trybow w ktorych wyciaga sie wszystkie maszkary ze story i wrzuca sie do jednego korytarzyka. to design idacy linia najnizszego oporu. brakuje otwierajacych i zamykajacych cutscenek i tego momentu w grze kiedy jestes po korytarzowym tutorialu i otwiera ci sie mapa. wtedy jest to mile uczucie "no, to teraz sobie poeksploruje", tego zagubienia i lizania scian.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bzduras napisał:

Updejt jest tak duży na PC, bo wywalono z gry Denuvo.

 

To tez. Jednak dataminerzy juz dzialaja i wedlug najnowszych doniesien w patchu zaktualizowano ponad 200 roznych plikow (oraz dodano nowe) dotyczace map, postaci, przeciwnikow. Pliki sa zaszyfrowane i jeszcze nie wiadomo co zawieraja, ale ja obstawiam ze

 

*zakłada czapeczkę z folii aluminiowej*

 

w styczniu czyli za niecaly miesiac Capcom dropnie jakis wiekszy promocyjny content w zwiazku z rocznica wydania REmake 2. Co to moze byc? Nie wiadomo, wciaz maja 2 wykupione sloty DLC  https://steamdb.info/app/883710/dlc/

Moze to byc cokolwiek, od zaktualizwania gry po drobne smaczki laczace obie czesci (jak list Jill, nowe slady na posterunku?), jakis tryb w stylu Survivors (moze randomizer? to bylby sztos), a moze cos wiekszego. Dla mnie najwiekszym mokrym snem bylyby scenariusze B (zwlaszcza ze aktor podkladajacy glos Leona teasowal jakis czas temu na twiterze cos zwiazanego z praca przy RE2), chociaz przypuszczam ze tak duze zmiany zostawia sobie na ulepszona wersje gry na next geny.

 

Biorac pod uwage polityke Capcomu znana np z Monster Huntera, wszystko jest mozliwe.

 

W kazdym razie

Spoiler

il_570xN.1263915945_1gaz.jpg

 

edit: zapomnialem dodac, w styczniu ma tez sie pojawic nowy trailer RE3, wiec data by pasowala. List Jill tez dodano do gry tuz po pokazaniu pierwszego trailera trojki

Edytowane przez smoo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...