Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Po dramacie, jaki miał miejsce w wersji na PS4, na XSX jest znośnie. Grafika całkiem spoko, choć zdarzają się popupy i dałbym se rękę uciąć, że podczas pierwszego swobodnego przejazdu po Night City framerate dropił. No i cooorva mogliby dać na dzień dobry tekstury detali w rozdzielczości wyższej niż w DN3D. Screen niżej xD

 

Po półtorej godziny grania tylko jedna baba weszła na blat, czyli z bugami jest dobrze. Aha, model jazdy jak był gównem, tak jest teraz. Reakcja na skręt albo posranie szybka, albo jak w kamazie.

0b309536-5354-4ff0-9a12-0ab50df04b95.png

800bacfe-ca09-4964-a3b0-d1447174bf1c.png

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Observer napisał:

Tym ludziom wstyd by było o takich pierdołach jak nowa fryzura czy kolor ściany w apartamencie mówić. Takie rzeczy to moderzy dodawali tydzień po premierze, a nie prawie półtora roku później.

 

I jeszcze ten klimacik spotkania na teamsach w korpo, nie wiem kto uznał że to się ludziom podoba. Nawet w robocie się tego unika, chociaż płacą za słuchanie. 

 

 

Prawda. To jest dramat. Dramat w czystej postaci. Co się stało z tym CDP, co zrobili ukochane Wieśki...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GSPdibbler napisał:

Dobra, gdzie ten ray tracing? Bo przełączam tryby grafiki prz y rożnych szybach i kałużach i ni chuja nie widzę różnicy.

Na next genach nie masz ani RTGI ani odbić, różnią się tylko cienie, które w trybie 30 kls są w RT.

 

Redzi to chyba jednak kochają PC, bez żadnego info poprawili na PC chyba jedyną bolączkę, czyli pop up podczas szybkiej jazdy autem, trochę klatki ucierpiały, ale nieporównywalnie lepiej się śmiga po Night City. Dodatkowo przechodniów i aut jest jeszcze więcej niż przed paczem na dużym rozmiarze tłumu, teraz serio czuć, że to wielkie miasto przyszłości.

 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Observer napisał:

Może na spełnienie obietnic nie było czasu, ale są rzeczy wazniejsze - założyli Tiktoka:

 

 

 

Umarlem w srodku. Ten wpis z gowork o kolorowych wlosach, chodzeniu w pizamie i zabieraniu psow do roboty to byl tylko wierzcholek gory lodowej. Ile tam czasu musi schodzic na "atmosfere".

Odnośnik do komentarza

O kierwa :pawel:

Żenadometr wyjebał poza skalę :facepalm:

Tak sobie właśnie wyobrażam biura UBIsoftu, ale nie naszej ukochanej (do niedawna) perły w koronie światowej developerki.

Nic dziwnego, że w sumie dostarczyli coś w stylu Far Cry, bo mimo że gierka spoko to nazywanie jej RPG jest mocno na wyrost.

Obczaję z ciekawości tego triala na XSX i sobie porównam z PS4 :kaz:

Odnośnik do komentarza

Właśnie dokonałem unboxingu i od razu się robi przyjemnie jak oprócz płyty z grą w pudełku znajdują się jakieś dodatki. Akurat CDP Red przykłada się do wydań fizycznych, w środku są podziękowania, kompendium wiedzy o grze naklejki, mapa gry, pocztówki. A to tylko zwykłe, standardowe wydanie. W aktualnych wydaniach fizycznych brakuje mi zawsze chociażby jakiejś karteczki albo właśnie kompendium wiedzy o świecie. Kiedyś coś takiego było na porządku dziennym i można było sobie poczytać podczas instalacji. Dawno się rak nie cieszyłem z odpakowywania gry ^^

 

273874774_526118532062929_3725251314309038317_n.jpg

Edytowane przez A_Bogush
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobra zassałem na PS5 (btw z 40 min 55 giga, co za czasy normalnie cyber :obama:). Odpaliłem dwie pierwsze ścieżki (wieśka i lokalsa).

 

Pierwsze spostrzeżenia:

- bardzo dobrze to wygląda, oj naprawdę fajnie, a do tego 60 ks. Jestem wręcz pozytywnie zaskoczony po tym co czytałem. Z ciekawości przełączyłem na 30ks. Bożesz ty mój panie Jeremiaszku, no oczy krwawią, jakbym piasek miał pod powieką, no ale to nie racer, więc zapewne znajdą się tacy co będą się tak katować :wujaszek:

- ruch na ulicach widoczny, i jakbym o tym tu nie czytał to w ogóle bym nie zwrócił na to uwag 

- klimat, a raczej KLIMAT. Co jak co, ale Redzi to potrafią (dobrze, że nie grałem w te wersje day1, bo może bym inaczej mówił). Mimo, że nie jestem jakimś fanem klimatów cyperpunkowych to jestem rozjebany sugestywnością i samym początkiem (szczególnie scenariusz lokalsa z ulicy). Miasto (te neony:banderas:, wnętrza, dialogi, najazdy kamery, NPC, no czuć tutaj serce i pasję. 
- audio rozpierdala, muza sztos no i naprawdę porządny efekt 3D (grałem na Pulsach),
- aaaa i jak z tymi scenariuszami (skąd pochodzimy). Ma to jakiś duży wpływ? Bo ten drugi (ziom z ulicy) wydaje się na początku dużo ciekawszy niż nomad. On ogólnie potem są takie same i różnią się tylko początkiem i korzeniami?

 

No nic koniecznie wjedzie nowe pudełko (no dorzucę im cegiełkę, podpadli, ale niech mają) i jak tylko skończę co rozkopane, to wpadam do Night City. Wstępnie jestem ROZJEBANY. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

- aaaa i jak z tymi scenariuszami (skąd pochodzimy). Ma to jakiś duży wpływ? Bo ten drugi (ziom z ulicy) wydaje się na początku dużo ciekawszy niż nomad. On ogólnie potem są takie same i różnią się tylko początkiem i korzeniami?

 

No nic koniecznie wjedzie pudełku i jak tylko skończę co rozkopane to wpadam do Night City. Wstępnie jestem ROZJEBANY. 

 

Żaden poza wstępem, chyba że się wczujesz i rolplejujesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...