Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Ptasiek napisał:

Pytanko:
Dostarczyłem materiały do układarki drogi, ale nic się nie stało (materiałów jest nawet za dużo) teraz nie mam żadnych opcji jak wejdę w w nią. Jak zbudować ta drogę? emoji846.png

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

 

A chirale dorzuciłeś? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SpacierShark123 napisał:

Super panowie jeszcze pytanko czy te materiały są przenoszone między bazami gdy uaktywnimy je? 

Mam już możliwość

  Pokaż ukrytą zawartość

Fast travel od Fragile

, ale zastanawia mnie jak to z materiałami wygląda do budowy.

Ja to zrozumiałem tak, że każda baza ma własną pulę materiałów (jej maksymalna pojemność zwiększa się wraz z więzią) i jeśli w danym terminalu zabierzemy jakieś materiały, to po prostu odejmuje je z aktualnie posiadanych w tej akurat bazie. Natomiast jeśli budujemy coś w polu (przy pomocy asemblera) to materiały niezbędne do tego gra automatycznie czerpie z bazy, do której dany fragment pola należy.

Zaznaczam jedynie, że to nie są zweryfikowane informacje, niech mnie ktoś poprawi, jeśli coś pokręciłem. 

A co do spoilera to tak jak już @cotek wyjaśnił:

Spoiler

Fast travelujemy tylko my - wszystkie aktualnie posiadane przedmioty, przesyłki, pojazdy zostają w prywatnej szafce danej bazy.

 

 

Przy okazji: skończyłem dzisiaj trzeci epizod. 

:obama:

Odnośnik do komentarza

No wiem, a mimo to jak się wyebauem w smołę, to mnie łapki przytrzymały, cargo rozdupcone po całej okolicy, a ja musiałem "uwolnić orkę" :reggie:
Odnośnie materiałów do budowy drogi, to można je ręcznie pobraać z pobliskiej bazy, albo dorzucić znalezione, ale to nie jest tak, ze można automatycznie transferować z zasobów.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Kmiot napisał:

Ja to zrozumiałem tak, że każda baza ma własną pulę materiałów (jej maksymalna pojemność zwiększa się wraz z więzią) i jeśli w danym terminalu zabierzemy jakieś materiały, to po prostu odejmuje je z aktualnie posiadanych w tej akurat bazie. Natomiast jeśli budujemy coś w polu (przy pomocy asemblera) to materiały niezbędne do tego gra automatycznie czerpie z bazy, do której dany fragment pola należy.

Zaznaczam jedynie, że to nie są zweryfikowane informacje, niech mnie ktoś poprawi, jeśli coś pokręciłem. 

A co do spoilera to tak jak już @cotek wyjaśnił:

  Ukryj zawartość

Fast travelujemy tylko my - wszystkie aktualnie posiadane przedmioty, przesyłki, pojazdy zostają w prywatnej szafce danej bazy.

 

 

Przy okazji: skończyłem dzisiaj trzeci epizod. 

:obama:

Prawie wszystkie , krysztalki mozemy brac ze soba ;) bardzo przydatny manewr bo sa potrzebne do budowy ekspresowek a w pierwszej lokacji nie sa potrzebne zbyt mocno i mozna je sobie wybrac z placowek

Ja skonczylem 3 ep dopiero ale ekspresowki wybudowane prawie wszystkie. Troche sie natachalem materialow z placowek ale o ile teraz wszystko szybciej i wygodniej idzie to pany. Mozna smigac w te i spowrotem.

 

Aha pytanie bo dopiero dzis zauwazylem ze do trofika trzeba miec po 10 kazdego rodzaju misji z max ocena a nie ogolnie :yao: Jest gdzies licznik ile misji wykonalismy danego rodzaju?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, kanabis napisał:

Aha pytanie bo dopiero dzis zauwazylem ze do trofika trzeba miec po 10 kazdego rodzaju misji z max ocena a nie ogolnie :yao: Jest gdzies licznik ile misji wykonalismy danego rodzaju?

Wchodzisz w Bridge Link, na szczycie listy masz swój profil, wchodzisz w niego i tam jest wszystko pięknie wyszczególnione ile czego już zdobyłeś (karty przełączasz L1/R1).

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, YETI napisał:

Jak jechałeś na motorze? Wiesz, że tam jest dopalacz pod L3? Ja przejeżdżałem już niejednokrotnie. Nie można tylko zahaczyć o jakiś kamień.

Kolego jak przejeżdżałeś to wyłącznie obok tych wynurzonych bo jak palniesz centralkę lub w pępowinę to motorek wyłącza się, bateryjki siadają i kaput. Miałeś fart lub grasz na czitach :D

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą Muły puściły mnie w skarpetkach, dosłownie :reggie:
Wykryli mnie i już podjeżdżali, więc w ostatniej chwili dobiegłem do pobliskiej skrzynki jakiegoś gracza i upchnąłem wszystko w prywatnej skrytce.
Nie mając nic, wyluzowany podszedłem do walki, ale zbyt wiele obrażeń, no i Sam stracił przytomność. Pomyślałem sobie, że kij im w oko, bo i tak nic mi nie skubną, a tu nagle wskaźnik butów mryga na czerwono, a na stopach... skarpetki :D
Nie da rady biegać, Sam co chwilę podskakuje na jednej nodze, jakby nastąpił na coś ostrego... Fajny smaczek.
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

W połowie drogi do

 

  Pokaż ukrytą zawartość

węzła górskiego

 

 

Generalnie na tym odcinku są 3-4 najdroższe ładowarki w całej grze.

 

Pewnie przez uksztaltowanie terenu i dostepnosc. W koncu od czego jest reszta spolecznosci. Dzien, dwa i zostana tylko dziesiatki do wykonczenia i to jest tutaj fajne - jezeli nie my to reszta klanu skonczy za nas budowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...