Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Pierwszw przejście skonczone. Swietna gra z klimatem, ale  straszak slaby. Teraz zabralem się za tryb Madhouse i jest kurka małe wyzwanie. Na razie szukam metody na Marguerite. Niby wiem jak z nią  walczyc, a to już będzie ze 4 podejście. Wytrzymała jest. Ogólnie fajna zabawa i przygotowanie do nadchodzacego RE2. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Odkopuje bo skończyłem grę. Miesiąc walczyłem ale się udało. No gra mega fajna przez pierwsze 4/5 gry ale końcówka to lekkie rozczarowanie.

 

Spoiler

walka z ewelinką i cała sekwencja przed z bieganiem po kopalni to tak sobie bym powiedział

Dodatkowo po przejściu mam dużo pytań a mało odpowiedzi. Mam przed sobą jeszcze dlc czy któreś z nich wyjaśnia co

Spoiler

się stało z zoe ?

 Ja wybrałem

Spoiler

danie antidoum mia i zoe została na lodzie

 i jestem ciekaw jak to się potoczyło dalej.

 

Sama gra graficznie dupy nie urywa ale dźwiękowo wspaniała. Cała reszta z klimatem to  także pierwsza klasa. Świetny patent z kasetami vhs. Nie spodziewałem się że tak mi się gierka spodoba. Gdybym nie był taki strachliwy to bym szybciej skończył. Pierwsze godziny gry miałem duży stresik ale w późniejszych etapach dostajesz tyle broni że jesteś jak maszynka do zabijania :)  Super dla mnie giereczka. Nie załuję zakupu. Teraz troszkę odpoczynku przy gwincie i czas na dlc.

Ocena bez dlc to mocne 8/10.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.08.2018 o 18:18, Lukas_AT napisał:

a o reszcie zapomnij.

Czy ja wiem... Ten w formie escape roomu był całkiem przyjemny. I ten a'la Jigsaw o grze przy stole w coś tam, też. No ale oba do przejścia w góra kilkanaście minut. Reszta to, jak piszesz, popierdółki do kwadratu

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, blantman napisał:

Odkopuje bo skończyłem grę. Miesiąc walczyłem ale się udało. No gra mega fajna przez pierwsze 4/5 gry ale końcówka to lekkie rozczarowanie.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

walka z ewelinką i cała sekwencja przed z bieganiem po kopalni to tak sobie bym powiedział

Dodatkowo po przejściu mam dużo pytań a mało odpowiedzi. Mam przed sobą jeszcze dlc czy któreś z nich wyjaśnia co

  Pokaż ukrytą zawartość

się stało z zoe ?

 Ja wybrałem

  Pokaż ukrytą zawartość

danie antidoum mia i zoe została na lodzie

 i jestem ciekaw jak to się potoczyło dalej.

 

Sama gra graficznie dupy nie urywa ale dźwiękowo wspaniała. Cała reszta z klimatem to  także pierwsza klasa. Świetny patent z kasetami vhs. Nie spodziewałem się że tak mi się gierka spodoba. Gdybym nie był taki strachliwy to bym szybciej skończył. Pierwsze godziny gry miałem duży stresik ale w późniejszych etapach dostajesz tyle broni że jesteś jak maszynka do zabijania :) Super dla mnie giereczka. Nie załuję zakupu. Teraz troszkę odpoczynku przy gwincie i czas na dlc.

Ocena bez dlc to mocne 8/10.

Ja nie wiem czemu, ale to standard w serii re - zawsze korva ostatni etap gry to jest jedna wielka sraka.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Siara_iwj napisał:

Mi kopalnia strasznie podeszła, ale na VR. Niski sufit i pył w powietrzu sprawiają, że człowiekowi gorzej się oddycha. 

Czasem wam tego vr zazdroszczę ale re7 bym w vr nie dał rady skończyć. Zawał murowany w pierwszych 2 godzinach. Naprawdę podziwiam ludzi grających w horrory na vr ja za miękki na to jestem :D

Odnośnik do komentarza

Zagrajcie na vr, te wąskie korytarze łodzi czy jaskiń wrzucaja mega klaustrofobiczny feeling.
W ogóle ta gra na vr dostaje niesamowitego kopa.
Grałem na premierę na tv teraz na vr i to są 2 światy.(na korzyść vr)
Mogą sobie te 4k i HDR w buty włożyć
Aczkolwiek oczywiście zgadzam się że pierwsza połowa gry to 10/10.
Dziś sprawdzę dlc.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Cudowny tytuł - graficznie dla mnie miazga, klimat ciężki jak chol.era (tego się po RE nie spodziewałem), a lokacje po wyjściu z domku też mega mi się podobały - klimatyczne no i urozmaicenie jakieś. Pierwsze przejście zajęło mi jakieś 15h (chyba, już nie pamiętam), więc idealny czas, jak na gierkę tego typu.
Super powrót do formy i odkupienie grzechów Capcomu po syfiastej "szóstce".

Odnośnik do komentarza

Przecież to Residenty - nie pamiętam, kiedy tu cokolwiek miało sens, ale ogólnie podobał mi się ten kierunek - był taki bardziej klimatyczny, przyziemny i przerażający.
Pleśniaki bez polotu, ale robiły za standardowe zombie i w sumie spełniały swoją rolę mięsa armatniego - niczego więcej po nich nie oczekiwałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.