Skocz do zawartości

Stranger Things - Netflix


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

Damn, nie sądziłem że 4 sezon to będzie powrót do szczytowej formy. Kapitalny klimat, do tego mroczno i gęsto, pięknie muzycznie, no na prawdę świetnie że ten sezon ma pomysł na siebie.

 

Końcówka 4 EP to ciary straszne :banderas:

 

I to co najważniejsze - BAWIĘ SIĘ KAPITALNIE. Dawno nie miałem tak, żebym podczas oglądania odcinka nie spojrzał ze 2-3 razy w telefon. 

 

To tak na gorąco. Rozłożę sobie pozostałe odcinki, żeby starczyło do finału w lipcu. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem do końca i czekam na 2 końcowe odcinki. Ogólnie, przez pierwsze 4, może 5 odcinków się jarałem, potem trochę mniej. Sceneria, oddanie i smaczki z lat 80 są mega i robią robotę, scenariusz też spoko, ale

 

Spoiler

potem te sceny w laboratorium, sprawa Eleven i sceny z ZSRR jakoś do mnie nie przemawiały i średnio zaciekawiły.

 

Odnośnik do komentarza

Finał chyba trochę słabiej niż dotychczasowe odcinki 4 sezonu, które były mega. Ciężko było zobaczyć w sumie w ciągu te 4h jednym ciągiem. Trochę te wątki poza Hawkings ostatecznie IMO nie wyszły i nie do końca spójne z głównym wątkiem, szczególnie ten w ZSRR. 

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

No ja jestem bardzo zadowolony z tego sezonu. Nie raz i nie dwa chwycił mnie za serducho i czułem się żywo zaangażowany w akcję jak pewnym bohaterom działa się krzywda. A użycie kawałków muzycznych było znakomite. Solówka pierwsza klasa. 
 

Mam nadzieję, że Will zyska na pewności siebie w kolejnym sezonie, bo strasznego ciptoka z niego zrobili, aż żal patrzeć. Ta postać i rozwleczone retrospekcje 11 to słabsze strony sezonu. Poza tym wszelkie nowe postaci sprawdziły się znakomicie (gość od pizzy, Eddie, Rosjanin z więsienia). Czekam bardzo na finałowy sezon.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

BTW myślałem że ten sezon był ostatni, więc się mocno zdziwiłem zakończeniem. Coś już jest zaplanowane? Znowu 3 lata będziemy czekać?

 

Spoiler

Czyli teraz światy się będą przenikać tak już otwarcie? Jeśli tak będzie to ciekawe co z tym zrobią? Wojsko się włączy i będzie Wojna Światów? 

Takie otwarcie to przypomina mi ostatnie Doomy ;)

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj za jednym razem. Podobało mi się, fajny był ten sezon, ale trochę przeciągnięty. Były mocne momenty, był klimat i fajna sceneria.

 

Obawiam się, że 5. sezon będzie już na siłę i mało świeży, aczkolwiek może zaskoczą pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skończyłem ostatnie dwie godziny (niestety, praca + te upały nie pozwoliły siedzieć wczoraj do drugiej w nocy).

Kilka scen wgniatało w fotel, np. wspomniana wyżej (SPOILERY)

Spoiler

Metallica, do tego scena końcowa Eddy'ego i cały motyw Max "wniebowziętej" pod koniec. Aha, no i policjant z mieczem walczący z demogorgoną? BIERĘ, POPROSZĘ WIĘCEJ.

Ten cliffhanger na końcu to cios poniżej pasa. No ale wiadomo było, że będzie kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza

Ma być ostatni sezon 5. 

 

Ogólnie w połowie 4 sezonu przestałem się wkręcać. Żona ogląda a ja patrze jednym okiem. Ta konwencja młodzieżowa jednak nie dla mnie na dłuższą metę. 

 

Dzisiaj też anulowałem subskrypcje N. Te 60 PLN na pewno lepiej wydam zwłaszcza że mam wykupione combo - AP, HBO i D+... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.