Skocz do zawartości

Cyfra vs Pudło


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, drozdu7 napisał:

Tzn jakas instalacja jest w tle. Ja brałem teraz cyfrę Days Gone, to pasek pobierania sie zapełnił na kilkunastu GB. A potem to chyba instalowało sie do 38gb 

Na PS4 najpierw pobiera to co jest potrzebne do odpalenia gry, więc wystarczy np. ściągnąć 10/40GB i można grać, a reszta się w międzyczasie dociąga. Jak ściągnie całość to nie ma instalacji.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Pudełka. Szczególnie na Switcha, takie nie za małe, nie za duże. Sexy. Na których się nie traci, jeśli grę stworzyło Ninny. Tworzę kolekcję i to jedyna, którą mam zamiar zatrzymać. Z kawałkiem historii. Liczę na SMG2 i będą wszystkie Mariany. Liczę jeczcze na kilka Zeld i będą wszystkie Zeldy. Jak dobrze pójdzie to nawet gry z mojego top10 się pojawią, większość. Jest BioShock, niedługo Ninja Gaiden i plotkuje się o Metroidzie Prime. W tym wypadku mogą być cyfry pierwszych części za 10e, jedynie Metroida wziąłbym całą trylogię.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ukukuki napisał:

 

No wyboru nie masz :philosoraptor:

 

Możesz sobie kupić pudełko z kodem w środku. Chuj wie po co, ale możesz. 

 

Na konsolach zazwyczaj i tak jest już podobnie. Niby masz płytkę, ale i tak trzeba ściągnąć 50GB day 1 patcha żeby ta gra w ogóle jakoś działała. 

Edytowane przez japco
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, krzysiekp392 napisał:

szkoda że blu-raye ominęły komputery :frog: premierowych gier i tak bym nie zbierał, ale jakieś wybrane edycje goty czy definitive/complete tak

 

I tak byś miał kod do sklepu. 

 

24 minuty temu, japco napisał:

Na konsolach zazwyczaj i tak jest już podobnie. Niby masz płytkę, ale i tak trzeba ściągnąć 50GB day 1 patcha żeby ta gra w ogóle jakoś działała. 

 

Często jest to prawda ale sporo gier jest już fajnie wydana nawet day one. Do tego masz reedycje z łatkami czy różnego rodzaju edycje goty. Jest jeszcze sens zbierać pudełka. Jeśli w ciągu tej generacji nie będzie nowej technologii nośników danych to następna będzie raczej full cyfra. 

 

Sony kilka lat temu zaczeło pracę z Panasonicem nad nowym typem nośnika optycznego ale cisza w temacie. Z tego co pamiętam jedna warstwa miała mieścić 300GB. 

Odnośnik do komentarza

Z racji, że Xbox jest moją główną konsolą to ostatnio głównie cyfra, wygoda jak i naprawdę przyzwoite ceny momentami, o zagranicznych promocjach nie wspominając. W przypadku Switcha ino pudełka, ceny lepszych tytułów w cyfrze to jakiś kosmos. W przypadku PS4 i pewnie PS5 będzie podobnie, wiele tytułów na Sonkę to jednostrzałowce, które warto później odsprzedać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...