Skocz do zawartości

Cyfra vs Pudło


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.01.2023 o 16:28, Square napisał:

Coś tam ściemniasz grzybiarz.

Screenshot_2023-01-05-16-27-21-212-edit_com.scee.psxandroid.jpg Screenshot_2023-01-05-16-27-51-562-edit_com.scee.psxandroid.jpg

na pleju PS4, wpisuję w bibliotece Hitman i nie ma, w apce też. To masz ze strony Sony? Bo ja przeglądałem jakieś stare print screeny i widziałem że 30.04.2020 dodałem do biblioteki:

2020-04-30-11-16-25-store-playstation-co

 

W ogóle tego Hitamana jedynki z białym tłem nie widzę w całym PSS.

(tylko edycja gry roku)

---

Przeglądam 9 stron na PC zakupów i tam też nie ma:

https://library.playstation.com/recently-purchased/1

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie przypominam sobie, żeby ktoś o tym wspominał w temacie, a na pewno nie na ostatnich stronach: skutecznie od kupowania gier na płytach odstraszają mnie te pierdolone odrzutowce zwane napędami w PS5/XSX. Nie wiem, może mnie pamięć zawodzi, ale skoro nie pamiętam, to na PS3 poza jakimś lekkim stukaniem było spoko. Wiadomo, że ma to związek z postępującą cyfryzacją gier, a napęd to tylko niechciany (z perspektywy producenta) dodatek, więc tną tutaj koszt produkcji i na rękę jest im obrzydzanie pudełek.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.01.2023 o 16:30, Pupcio napisał:

Czemu ten steam jest tak ubóstwiany? Jakoś łatwiej się gra przez neta? Po roku grania na komputerze lata mi koło chuya czy używam goga/steama/epica chociaż ten akurat rzeczywiście wydaje się najbardziej zdauniony. Ja przy każdej możliwości wybieram goga

Steam jest jakiś taki sexy.

Odnośnik do komentarza

Masakra xddd też teraz namiętnie używam steama podjarany cenami gierek ale ta świadomość że kupujesz możliwość grania, a nie stajesz się posiadaczem gry jest dalej do mnie nie do przeskoczenia.

 

Na switchu miałem w szczytowym momencie ponad 60 pudel, nie dość że każda z tych gier była faktycznie na carcie więc zagram nawet jak fallout się urzeczywistni jak tylko będzie dostep do prądu to wietrząc kolekcje i sprzedając tytuły często dostawałem za nie więcej hajsu niż kiedy kupowałem tytuł albo różnica wynosiła 30zl

 

Odnośnik do komentarza

Aż spojrzałem na swój steam, gdzie mam - uwaga uwaga - jedną grę xD Deponia Complete Journey z kodu kupionego legitnie w Morelach za 7 zł xd Wszystko jest na miejscu :obama: 

Pojebane, że w ogóle taka sytuacja może mieć miejsce - problem z płatnością po X latach xdd Gdybym zakupów z PSN nie wbijał do Excelka, to bym totalnie nie zauważył, jak coś by zniknęło z biblioteki (ot chociażby któryś stary sherlock holmes, który zmienił wydawcę i musiałbym kupić od nowa, gdybym nie doszukał się głęboko na liście, że już go miałem - chociaż tu sytuacja o tyle lepsza, że nie usunięto pierwotnego wydania z mojej kolekcji, lecz z PS Store'a).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...