Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LukeSpidey napisał:

Wiesz Figuś, liczyłem na jakąś inteligentą dyskusję, gdzie stanowiska popierane będą argumentami, ale nie. Po co? Przecież można, napisać krótkiego posta, którego pewnie skonsultowałeś wcześniej ze swoją kryształową kulą a na dobitekę powtarzasz się wlepiając kolejny pościk z gifem, aby twoje było na wierzchu. Żenada. Myślałem, że mam doczynienia z dorosłą osobą, ale widzę, żeś jeszcze dziecko. :dunno:

Z dyskusja masz temat spoilerowy i tam juz zostało wszystko napisane.

 

 

Lubie też jak łatwo fanów cuckmana zbaitować.

Napisz mi PM jak siusiek doda multi do tej gry 7/10 to może ocena wzrośnie

1 minutę temu, schabek napisał:

lesbijskie historie czy silne kobiety

Wiele razy zostało wspomniane, że to nie jest problem i mnie w ogóle nie ruszał.

Gra ma wiele innych problemów :reggie: I nie zamierzam się też już produkować pewnie tak samo jak i reszta. Wole w tym czasie wpaść w odwiedziny do hostess clubu z Akiyamą :lapka:

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Figuś napisał:

Z dyskusja masz temat spoilerowy i tam juz zostało wszystko napisane.

 

 

Lubie też jak łatwo fanów cuckmana zbaitować.

Napisz mi PM jak siusiek doda multi do tej gry 7/10 to może ocena wzrośnie

Wiele razy zostało wspomniane, że to nie jest problem i mnie w ogóle nie ruszał.

Gra ma wiele innych problemów :reggie: I nie zamierzam się też już produkować pewnie tak samo jak i reszta. Wole w tym czasie wpaść w odwiedziny do hostess clubu z Akiyamą :lapka:

Was jest dwóch? Dwóch figusiow? Jeden pisze ze gra dostała cześć nagród w związku z tym ze był wyciek fabuły.
 

Drugi zaraz po 3 słabych postach pisze ze gra mu się nie podobała ale dlaczego to już wcześniej pisał. 

 

Gra może ci się nie podobać, ty byś nagrody nie przyznał ale jakaś z dupy teoria ze nagrody = wyciek? No gratuluje. Jest na to gif?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, LiŚciu napisał:

Was jest dwóch? Dwóch figusiow? Jeden pisze ze gra dostała cześć nagród w związku z tym ze był wyciek fabuły.
 

Drugi zaraz po 3 słabych postach pisze ze gra mu się nie podobała ale dlaczego to już wcześniej pisał. 

 

Gra może ci się nie podobać, ty byś nagrody nie przyznał ale jakaś z dupy teoria ze nagrody = wyciek? No gratuluje. Jest na to gif?

JA pierdole ty serio jesteś głupszy niż ustawa przewiduje i nie mam zamiaru nawet z tobą dyskutować.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, GSPdibbler napisał:

No kto by pomyślał że gra pokazująca jak bardzo silne są kobiety, z mnóstwem wątków homo dostanie tyle nagród. Jestem zaskoczony.

+ to, że do głosu doszło nowe pokolenie dziennikarzy growych, którzy nie zaznali zajebistości gierek z szaraka, czarnuli czy nawet ps3 i nie mają punktu odniesienia. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ukukuki napisał:

Nie grałem jeszcze w gierkę ale co wy macie do silnych kobiecych bohaterek? W gierczkowie znane są już od lat 80. 

Tamte kobiety dało się lubić. Abby? No dickmen stara się z całych sił żebyśmy znienawidzili ellie A abby pokochali tylko problem polega na tym że jej się nie da się polubić  :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam już 2h nabite, gram na średnim. Kurcze szkoda ,że takich gier jest tak mało, mnóstwo detali, świetna grafika. Gierka dopracowana w każdym calu, na mijającej generacji takim bogactwem detali to mnie tylko RDR2 zachwycił. Reżyseria i naturalne dialogi też robią. No nie mogę się doczekać aż skończę pracę i pogram, a tu jeszcze dzień treningowy :frog:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No mi się nastroje trochę zmieniły. Mam 6h na liczniku i kurde nie chce mi się do gierki wracać. Wszystko jest cudne jak na możliwości sprzętu na którym powstało. Grafika, reżyseria, dialogi, fabuła ale mało w tej grze gry. A ta walka to jedno wielkie xde. No nie wiem może nie mam teraz klimatu na taki tytuł :frog: Wolę na switchu w galaxy pykać. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Też grałem na średnim (wczoraj ukończyłem) i nigdy nie miałem problemów z zapasami, no i rozgrywka mi bardzo przypasowała ale ja lubię skradanki.

Z innej beczki właśnie obejrzałem recenzję ACG i patrzę na gameplay a tam jakieś wskaźniki i strzałki których nie miałem, chwilę później chamski autoaim (jak w GTA SA na konsolach), koleś chyba ogrywał na najniższym poziomie trudności i jako jeden z minusów wskazał AI :yao:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...